320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A.S. Roma laenab 17 aastase šveitslase Daniel Unal-i (keskväli) kes hakkab mängima A.S. Roma Primavera eest. Laenuleping annab A.S. Romale optsiooni mängija soetamiseks.

    Kommentaar


      Forza Juve!!!
      Ega Taddei ilusamaks küll ei muutu ilma pahmakata....vb kiiremaks
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        siin on ju hästi

        Kommentaar


          Vaatasin Lazio - Dinamo mängu teist poolaega pluss esimese poolaja parimaid hetkesid. Sellist perset vilega pole juba ammu nähtud. Pärast pikemalt.

          Igatahes, Lazio oleks pika puuga pidanud võitma. Lorenzo De Silvestri on täht. Ma olin poole kõrvaga temast juba kuulnud ning otsustasin selle paremkaitsja täiendatud valve alla panna täna, kui ta vahetusest sekkus. No selline täht tuleb vennast, et jube kohe. Zambrottale on asendus kindlasti olemas Itaalia koondisele selle poisi näol. Kiirust on metsikult, tsenderdada oskab, palli hoida samuti, kaitses tegutseb nagu tõeline itaallane. Loodan teda veel palju näha sel hooajal.
          sigpic

          Kommentaar


            Oleks pidanud võitma jah aga tuli hoopis kahtlane 1-1 viik ja madin publiku seas...
            De Silvestri hakkab see hooaeg kindlasti mänguaega nägema ja saab oma oskusi ka näidata. Eelmisel hooagal oli pigem tagavara mees, kuid suutis kõigile juba vähese ajaga tõestada et pole päris papist poiss.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              http://www.footballshirtculture.com/...d=515&Itemid=0AS Roma outfit 2007/08

              Kommentaar


                Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
                Valgel särgil olev logo kuidagi...imeb. Sponsorit ei tule? Mis "Senat ja Rooma rahvas" asjast sai?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Sponsor on nüüd olemas ja hakkab ka särgil olema. Sponosriks on üks Itaalia telekomi firmasid Wind.

                  Kommentaar




                    Mõtlesin et see aasta ei hakka uut särki ostma, aga Kappa on kena kujundusega hakkama saanud üldiselt, niiet äkki siiski

                    Kommentaar


                      On selle kohta ka infot, kas De Rossi ongi nüüdsest Roma esipenaltilööja?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar




                        About the penalty that he allowed De Rossi to takem he said: "When I was brought down I felt a twinge in my thigh muscle and didn’t feel quite right. There was no point risking it and I knew De Rossi could do a great job."
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Oleee olee olee oleee, egas midagi, nüüd tuleb ette võtta veel Scudetto

                          Kommentaar


                            optimistlik mõtteviis....optimistlik mõtteviis.....idiota
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              optimistlik mõtteviis....optimistlik mõtteviis.....idiota
                              Ma mõtlen, järelikult olen olemas (Rene Descartes 1595 - 1650);
                              Ma mõtlen positiivselt, järelikult olen idioot (Uuu).

                              Kommentaar


                                Leidsin omapärase võrdluse Cinchino saagale. Anyway, Cinchino lugu on võrreldud kunagise filmiga "Not Another Teen Movie" - (link: http://roma.theoffside.com/general-f....html#more-311 )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X