320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võin nüüd eksida aga veriseks viskasite te ka Lazio mängu ajal kohtuniku...kes minu meelest oli Frisk.....
    Paolo Di Canio oli liider Lazios, mees kes näitas näpuga Curva Sudile....mees kes näitas 2 derbyl koha kätte lüües ka väga ilusa värava olles 38 aastat vana.
    Temas oli küllaldaselt jõudu, et olla 3 ründaja, KUID oli lubamatu käituda selliste liigutustega. Olen otsusega äärmiselt rahul ja see on esimene ilus liigutus Claudio Lotitolt. Teine liigutus on ka tehtud-Stefan Radu
    Tean et Di Canio ei käi Lazio mänge enam vaatamas protestimaks Lotito vastu, kuid kindlasti on ta tulihingeline Biancocelesti edasi.

    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      One City
      One Colour
      One Club
      LAZIO 1900
      Kui Mussolinit halba meest peetakse Lazio pooldajaks siis tuleb sellega leppida...
      On ka teisigi tuntud mehi.....Pierluigi Collina näiteks


      Mis puutub totti mängimisest koondises siis kahju vaadata, et vend on nõrk. Kukub nagu naine ju siis ongi naine. Alessandro Del Piero selline peer näiteks pole. Inimesed on erinevad....ühed on vastupidavamad teised mitte nii väga.
      Imestan ja austan siiamaani Lazio puurivahti, kes on peaaegu 100% Lazio mängud kaasa teinud. See aasta kukub 44.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Üks linn? Jah, Rooma!
        Üks värv? Sinine ja valge on nagu üks ja sama värv või? Kas ma olen värvipime? No ei vist, kui ma suudan eristada helesinist valgest.
        Üks klubi? No ma ei tea, tõenäoliselt on Roomas selles mõttes ikka üks klubi. See kes on liider ja Lazio jääb liidrile maha peaaegu 30 punktiga. Seega on see klubi A.S. Roma!

        Mis Totti teemasse puutub siis see on ikka igaühe enda asi kas ta pürgib koondisse või mitte. Ma loodan, et te austate vabat tahet. Kui ei taha siis ei taha - võimalus on olemas. Ma ise loodan, et tegemist on aumehega ja keeldub kui pakutakse. Elame näeme sest varsti näeme. EM algab juunis.

        Kommentaar


          One Colouri all mõeldakse kahte värvi, aga öeldakse ühe all jobuke.
          Ja ühe klubi ajalugu algab pea 30 aastat varem.
          Roma on geograafiliselt väike täpp suure LAZIO sees
          EMil õnneks 100% MEESkond see aasta.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ja Vatikan on väike täpp Rooma sees..aga näe kui oluline täpp.

            Ja miljoniküsimus meie saate finalistile "jobuke-Uuu". Mitu värvi mõeldaks trikolori all. Vihjeks niipalju, et "One Colouri all mõeldakse kahte värvi" ja ära unusta see oli su viimane õlekõrs.

            Kommentaar


              Härrased rivaalid, ma tean, et tõenäoliselt on tegemist natuke vale kohaga, kus Lazio ajaloo teemal peatuda, aga kuna siin eelnevatest postidest on ühtteist läbi käinud, siis ma lisaks ka paar lauset.
              Lazio spordiklubi loodi 9.jaanuaril 1900 a. Roomas Piazza della Liberta väljakul Luigi Bigiarelli poolt. Ja et anda klubile suurem mõõde kui ainult Rooma linn, sai Lazio oma nime Roomat ümbritseva maakonna järgi.
              Klubi tegevuses otsustati järgida vanade olümpiamängude sportlikke ideaale ja põhimõtteid ning austusest olümpiamängude vastu valisid asutajad klubi värvideks sinise ja valge – olümpiamängude sünnikoha Kreeka järgi.
              Lazio sümboliks valiti Rooma Impeeriumi ehk Vana-Rooma ametlik sümbol – kotkas.
              1901 a. tutvustas külaline Racing Club de Paris-st Laziole jalgpalli, millest sai alguse klubi jalgpalliajalugu.

              Ja lõpetuseks, 1927 a. oli Lazio ainus Rooma suurem jalgpalliklubi, kes suutis vastu seista itaalia faššistliku režiimi (Mussolini) soovile luua klubide ühendamise läbi Roomas üks ja ainus jalgpalliklubi, et Põhja-Itaalia klubidele paremini vastu hakata. Küll aga sündis Pro Roma, Alba, Fortitudo (keegi oli vist veel) ühinemisel rivaliteet, mis kestab tänaseni
              Ja kuigi see ei ole mingi saladus, et Mussolini "lapsuke" oli siiski AS Roma, suudab BBC ikkagi just vastupidise oma uudises ära mainida, lihtsalt sellepärast et see sobis sinna...

              Üldiselt, ma soovitaks ära unustada rooma jalgpalli seosed poliitikaga ja vaataks parem mängu!

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Võin nüüd eksida aga veriseks viskasite te ka Lazio mängu ajal kohtuniku...kes minu meelest oli Frisk.....
                Teise riigi kohtunikud ei käi Seria A mänge vilistamas. Anders Frisk sai tõepoolest Kievi Dinamo mängus vastu pead.

                Kommentaar


                  Kosmoses näeme!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Väga hea teema käsitlus Lazio kohta.

                    Kommentaar


                      Aga noh, eks poste annab liigutada ka.

                      Aga vot ei viitsi.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Seoses AS Roma fännide märatsemisega Roomas jääb ära mõõduvõtt Manchester Unitediga. Kiirelt kokkutulnud komsjon otsustas et mäng jääb ära ja võõrsil mängivale võistkonnale määrati 3-0 võit. UEFA kaalub lifetime bänni määramist Champions Leaguest.

                        Päris lahe
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et see ei ole aprillinali.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Aprillinaljad, aprillinaljadeks, aga jah:

                            Tõsisema poole pealt - kui täna mingit märatsemist või värki on, siis UEFA võtab Roomalt võib-olla järgmise aasta finaali ära.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Roma vs. Manyoo

                              Meeskonnad:

                              Roma
                              ANTUNES Gabriel
                              AQUILANI Alberto
                              BERTAGNOLI J.Sergio
                              BRIGHI Matteo
                              CASSETTI Marco
                              CICINHO
                              CURCI Gianluca
                              DE ROSSI Daniele
                              DONI
                              ESPOSITO Mauro
                              FERRARI Matteo
                              GIULY Ludovic
                              MANCINI Alessandro
                              MEXES Philippe
                              PANUCCI Christian
                              PIZARRO David
                              TADDEI Rodrigo
                              TONETTO Max
                              VUCINIC Mirko

                              ManYoo - Van der Sar, Evra, Hargreaves, Ferdinand, Brown, Ronaldo, Anderson, Rooney, Giggs, Park, Vidic, Carrick, Scholes, Pique, O’Shea, Silvestre, Kuszczak, Tevez, Eagles, Heaton, Welbeck.

                              Vigastatud:
                              Roma - Totti, Juan, Simone;
                              ManYoo - Nani ja küsimärgi all on Ferdinand, Carrick, Giggs ja Evra;

                              Algkooseisud (spekulatsioon):
                              Roma
                              Doni;
                              Cicinho, Mexes, Panucci, Tonetto;
                              De Rossi, Aquilani;
                              Taddei, Giuly, Mancini;
                              Vucinic.

                              ManYoo
                              van der Sar;
                              Brown, Ferdinand, Vidic, Evra;
                              Scholes, Hargreaves, Anderson;
                              Ronaldo, Rooney, Giggs.

                              Kommentaar


                                dejavu 7-1 on my mind
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X