320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind võib admin ära koristada aga Cruzi sa väljakult ära ei korista. Eriti kui ta veel värava lööb

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Hommikul vara üles ja hakkasime kogu perega kartulit võtma.......vaod aina pikenevad ja pikenevad ja lõppu ei näe Nii jõudsingi alles kell 10 tuppa ja mäng juba läbi. Kas vahe Interiga on nüüd 1 punkt? Roma ju võitis või olen millestki valesti aru saanud?
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      korisage see kloun siit ära ükskord
      Algselt postitas uuuu Vaata postitust
      Mind võib admin ära koristada aga Cruzi sa väljakult ära ei korista. Eriti kui ta veel värava lööb
      Päris hea. Cannuman palub, et Uuu ära koristataks ning uuuu vastab sellepeale, et justkui nagu oleks tema Uuu. Kas nüüd rääkisid iseennast sisse?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        ta on ammu ennast sisse rääkinud aga ikka võllab siin. Õnneks varsti hooaeg läbi

        Kommentaar


          9 mehega võõrsil 11 mehe vastu enamus mängu mängida on ju päris võimalik võita. Kahjuks kaotus, kuid ÕNNEKS on härra Cruz midagi imelist teinud hahahaha
          Kas ei saadud meeskonda kokku? Või ülbitseti sitiislastega? Cosa Nostra tegi nii, et Lazio mehed läksid valele staadionile....

          Kommentaar


            vorst kas sind on väiksena pidevalt radika külge kinni seotud?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              No mõtle nüüd peaga, idikas. See, et Lazio 9-kesi jäi, on nende enda süü. Mõttetud vennad raiuvad ja saavad punaseid. Loogilinepoiss...

              Kommentaar


                uuule võiks ka keegi punase anda..ja uuuu-le

                Kommentaar


                  Mõlemad punased tulid 2est kollasest ja mis teha...närvilise mängu juures võib kõike juhtuda ja kohtunik oli suhteliselt otsene...
                  Ja Cannu sinule ma annaks kollase kaardi ja ühe alussärgi, millele on pruuni kana pasaga kirjutatud MERDA RIOMMA!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    uuu miks nii kuri? sõid jälle halvaks läinud karuperse-konservi vä?

                    Kommentaar


                      ei känd ma olen taimetoitlane :S
                      Aga tundub et riommalane pugistab lõvikonserve pidevaölt sisse...
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        uuu miks nii kuri? sõid jälle halvaks läinud karuperse-konservi vä?
                        ära jookse jälle adminni 6lale nutma kui Uuu sulle liiga teeb, provokaator selline
                        AILTON

                        Kommentaar


                          äkki ma sellepärast siis "provotseeringi", et adminn nagunii midagi ei tee?

                          Kommentaar


                            äkki lakkusid verikäkki
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              või paljast näkki

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                äkki ma sellepärast siis "provotseeringi", et adminn nagunii midagi ei tee?
                                Vast ikka sellepärast, et ega sa palju targem pole, kui uuu, uuuu või uuuuu.

                                Palun lõpetage see pull nüüd ära ja rääkige jalgpallifoormumis ikka jalgpallist, eksju!!!
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X