320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Give Me 5 Baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!and Never Stop Giving
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Give Me 5 Baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!and Never Stop Giving
      Merda Lazio?

      Mis sa UUU oled tõesti nii allakäinud, et hullaris lastakse sul ikka veel siia soccerneti foorumisse postitada . Ma loodan siiralt, et sa viru ees sommidel viieka eest seelika lehvides torupilli ei puhu.Tõesti loodan, et Lazio tulemused kibekiirelt paranema hakkavad ja sa saad endasse kogunenud pinged taas ülikonna ja lipsu lehvides Lazio eesti kontoris maandada.
      See on siis ehe näide ühe jäärapäise kuid samas nii Mart Juurelikult nalja viskava maapoisi - jalgpalliklubi otsingutest ,suures ja laias Romas, kes oma eelnevas elus polnud isegi jalgpalli oma elussilmaga näinud.Vot sedasi võib minna kui sa kavatsed siin kõik oma maise vara maha müüa ja isegi Lazio eesti turundusjuhi rollist soccerneti foorumis loobusid, mille läbi lendas vastu taevast ka kogu Lazio koolkond Eestis.Üsna valus on see, et kogu selle juures sa tõid ohvriks kõik oma eelneva elu, said sa hullumajas alles lõplikult aru sellest, et Romas on ainult üks õige jalgpalli klubi ja selleks on AS ROMA, eesotsas Francesca Tottinaga.Sinu kõige hirmsam unenägu sai tõeks ja Laziol pole läbiaegade olnud mänguliselt sellist kindlat liidrit.Lõpuks ostate omale Makinwa tagasi ja arvate, et Mauri-Makinwa tandemiga olete jube kõvad tegijad serie a maastikul, kus ilma 4wd-ta ei sõida selle sita seest mitte kuskile.
      Lotitole ei lähe ikka absoluutselt korda, kus , mida ja millega klubi suurimad investorid, ehk siis fännid tegelevad.UUU sa võiksid mulle oma täpse asukoha ja koordinaadid saata, saadaksin sulle AS ROMA fännistuffi

      Eelnev tegelaskuju rääkis lühidalt siis tegelaskuju UUU viimase aja kõige kõmulisematest seiklustest moosese ja reemuse radadelt ja mis minu silmis pälvis välismeedias ebaõiglaselt vähe tähelepanu.Seega ka sellest, kuidas Laziol ei olnud oma emahunti, kes oleks võtnud kõik ülejäänud 21 mängijat oma rindade ette ja neid toitnud, nagu ühele imetajale kohane, siis Romas oli ja on neid ka praegu päris mitu tiimis nimega AS ROMA.
      sigpic

      Kommentaar


        Pingsalt ootan uuu vastust..
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Burdisso, 2 mänguvooru ban, tagasi Interiga. Nagu alati...

          Kommentaar


            Mulle ka Lotitot palju ei meeldi, natukene naeruväärne mees, aga peaksime tunnistama:

            - tal on raha, hetkel kes ostaks Laziot?
            - klubi on stabiilne, vaata mis AS Romaga toimub...

            Lazio fännid, eriliselt Curva Nord ultrasid, ei meeldi Lotitot sest ta ütles palju korda et suhed Irriducibili&Co. ta ei taha teha...ja kui oled ultraside vastu, nad hakkavad sinu vastu tulema (nagu Moggi Juventuses enne Calciopoli).
            See on üldise atmosfääriga mõned klubide omanikud peavad elama koos.

            Kommentaar


              Jap selle stabiilsuse osaga pean n6ustuma. riomma on t6esti uks naljanumber selles m6ttes nagu iga teises m6tteski muidugi. Aga tal on aeg edasi liikuda....pandevi case, mutarelli case, ledesma, de silvestri jne......kloun
              P6lege pers*es pasapruunid peenisehundid!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Ohhhh täna ju Bayerniga mäng...uurisin natuke koosseise ja usun, et täna näeme kurikuulsa totti meeskonna eesotsas Porriellu ja Adriano duot.
                Ma arvan, et romal ei ole erilist probleemi saksa lollide alistamisega isegi v66rsil sest neil puuduvad päris mitu meest.....6nneks on Muller ja Klose vigastustega väljas.....mehed kes vabalt v6ivad skoorida.

                rorzaaaaaaaaaaaaaaaa romaaaaaaaaaaaaa tottti" The King" jeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                Kommentaar


                  Kuule pedekas. Kui sa ei oska mängu toimumise aegagi vaadata siis ära koosseisudest räägi.
                  Ma nimelt nägin mängu....mingit Porielu ja Adripiruka duot seal polnud.
                  Oli uks hunnik saasta Itaaliast sinna marki täis tegema soitnud...muud ei midagi.
                  Ja muidu uuuu, väravad l6id just nimelt sinu vigastusega väljas olnud mehed....Klose ja Muller....
                  Natuke mängust, (objektiivne mängukirjeldus):

                  Mäng oli tasavägine kuni mänguvile alguseni.
                  roma tipphetked olid siis need 2 kurikuulsat momenti, kui nad ule poole mänguväljaku tulid. Super!!!!!!!!!!!!!!!Grande....
                  Härra Kassett näeb välja nagu Hitler....väga huvitav avastus täna minu poolt.
                  Juan jooksis nagu kloun ringi ja pidin naeru kätte läbuma...tänu sellele lahedale kaitsemehikesele. Hära Rosi? Mingi tulevikuvend?Let me laugh.
                  Kes siis veel oli............ahjaaaaaaaaaaaaaa kuningas ise........härra tottina.....ma vaatasin 2 tundi tagasi Family Guys ja arvasin, et see on naljakas ja huumoririkas multikas, aga eksisin. Kui nägin tottit täna mängimas siis t6esti mul hakkas kahju sellest vennast....oleks ta mustanahaline oleksin ta Makinwaga sassi ajanud....no t6sine luuser.....puterdab palli ja "jookseb" kontrale Give me a break!!!!!!!!!!!!! Seee vend on finished....aeg kirstu minna v6i kähku treenriks 6ppida ennem kui roma ajalooraamatusse kirjutatakse...
                  Varumeeste pink koosnes 14-19 aastastest aknenägudest, kelle keskel laius uks suur rasvane mägi....seda mäge kutsutakse Adrianoks. Kas t6esti 5 milkut makstakse sellisele klounile, istumise eest.....ok vb nosis sokolaadi ka? Huvitav, kas ta koduse selle peldikuummistuse sai korda?
                  Ma ise eeldasin kuskil 5-0 kaotust....5-1 tegelikult, aga t6esti J.Sergio tegi head tööd.

                  PALUN PEENISEHUNDID....ÄRGE ROHKEM CL OSALEGE....Kindasti saab kuidagi alistused kirja panna. Väga mage.


                  MERDA RIOMMA 1927
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas uuuu Vaata postitust
                    Ohhhh täna ju Bayerniga mäng...uurisin natuke koosseise ja usun, et täna näeme kurikuulsa totti meeskonna eesotsas Porriellu ja Adriano duot.
                    Ma arvan, et romal ei ole erilist probleemi saksa lollide alistamisega isegi v66rsil sest neil puuduvad päris mitu meest.....6nneks on Muller ja Klose vigastustega väljas.....mehed kes vabalt v6ivad skoorida.

                    rorzaaaaaaaaaaaaaaaa romaaaaaaaaaaaaa tottti" The King" jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                    Ära enam ennast systi eks
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Vahemärkusena, Uuu, mis su üldine vigastus ikkagi on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Jap selle stabiilsuse osaga pean n6ustuma. riomma on t6esti uks naljanumber selles m6ttes nagu iga teises m6tteski muidugi. Aga tal on aeg edasi liikuda....pandevi case, mutarelli case, ledesma, de silvestri jne......kloun
                        P6lege pers*es pasapruunid peenisehundid!
                        Täna lugesin et Roma linnapea, Alemanno, ütles et Januaarikuus selgitas kes riommat ostab, välja näeb mõned venelased...on 5 aastat et peavad selgitama kes võiks osta! Naeruväärne! Raha pole, mängija ei müü, ja tahas Burdisso allahindlusega ja ikkagi Borriello ostas!
                        Aga reaalsus on et Roma jääb Serie A´s sest meie politiika süstem tahab...romammerda! A ROMA SOLO LA LAZIO!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kuule pedekas. Kui sa ei oska mängu toimumise aegagi vaadata siis ära koosseisudest räägi.
                          Ma nimelt nägin mängu....mingit Porielu ja Adripiruka duot seal polnud.
                          Oli uks hunnik saasta Itaaliast sinna marki täis tegema soitnud...muud ei midagi.
                          Ja muidu uuuu, väravad l6id just nimelt sinu vigastusega väljas olnud mehed....Klose ja Muller....
                          Natuke mängust, (objektiivne mängukirjeldus):

                          Mäng oli tasavägine kuni mänguvile alguseni.
                          roma tipphetked olid siis need 2 kurikuulsat momenti, kui nad ule poole mänguväljaku tulid. Super!!!!!!!!!!!!!!!Grande....
                          Härra Kassett näeb välja nagu Hitler....väga huvitav avastus täna minu poolt.
                          Juan jooksis nagu kloun ringi ja pidin naeru kätte läbuma...tänu sellele lahedale kaitsemehikesele. Hära Rosi? Mingi tulevikuvend?Let me laugh.
                          Kes siis veel oli............ahjaaaaaaaaaaaa kuningas ise........härra tottina.....ma vaatasin 2 tundi tagasi Family Guys ja arvasin, et see on naljakas ja huumoririkas multikas, aga eksisin. Kui nägin tottit täna mängimas siis t6esti mul hakkas kahju sellest vennast....oleks ta mustanahaline oleksin ta Makinwaga sassi ajanud....no t6sine luuser.....puterdab palli ja "jookseb" kontrale Give me a break!!!!!!!!!!!!! Seee vend on finished....aeg kirstu minna v6i kähku treenriks 6ppida ennem kui roma ajalooraamatusse kirjutatakse...
                          Varumeeste pink koosnes 14-19 aastastest aknenägudest, kelle keskel laius uks suur rasvane mägi....seda mäge kutsutakse Adrianoks. Kas t6esti 5 milkut makstakse sellisele klounile, istumise eest.....ok vb nosis sokolaadi ka? Huvitav, kas ta koduse selle peldikuummistuse sai korda?
                          Ma ise eeldasin kuskil 5-0 kaotust....5-1 tegelikult, aga t6esti J.Sergio tegi head tööd.

                          PALUN PEENISEHUNDID....ÄRGE ROHKEM CL OSALEGE....Kindasti saab kuidagi alistused kirja panna. Väga mage.


                          MERDA RIOMMA 1927
                          Erapooletult: "Miks, miks, miks?"..

                          Kommentaar


                            Lisaksin ka siis endapoolse lühida kokkuvõtte mängust ja üldpildist.
                            Midagi head oli küll raske eilse mängupildi ja üldse mängu kui kogumi kohta öelda.Tegu oli nagu halvasti kerkiva koogiga, mida keegi süüa ei tahtnud ja mis lihtsalt visati tummfilmi huumori mõttes UUU-le näkku.
                            1) Borriello oli suht suur pettumus, ei ole mehel sellist tehnikat ja need paar head võimalust mis ta sai suutis ka korralikult ärakoperdada.Kuigi jh võitles ta mehemoodi-üksinda ees on muidugi raske midagi ärateha.
                            2)Järgmine pettumus oli Totti,kes ka hilises faasis väljavahetati.Ilmselgelt on mehe parimad aastad möödanik ja vigastused on oma töö teinud, kuid ma usun, et tuleb veel neid mänge kus ta hiilgab, vaadates sama suurusjärgu staari itaalia maastikul Del Pierot, kes tundub see hooaeg oma uue nooruse leidnud olevat, siis oleks Tottil veel nagu armuaega.Samas kui ta palli sai oli tal ka kohe 2-3 kaitset peal ja sealt oli raske midagi kiirelt edasiaretada, kui Borriello sisuliselt üksi ees oli.
                            3) Siiani ma ei saa aru miks lastakse Perrottal põhikoosseisu uisutada, pole nagu tal enam selliseid oskusi ja kordinatsiooni, kui mõningad aastad tagasi, samuti ei jõua ta samapalju joosta, täiesti märkamatu vana eilsel väljakul.
                            4)Äärekaitsed: Bayerni enamik rünnakuid tulidki läbi äärte, mis on roma üks suurimaid valupunkte, ääred olid pidevalt rühjad ja väga passiivsed.Cassetti kõlbaks äärmisel juhul ainult varumeheks.Rosit isegi kiidaksin nooruki kohta väga kena ja enesekindel pela, vanal on tehnikat ja kõike, kuigi kaldun arvama, et paari hooaja pärast on ka tema kuskile võõrklubisse ära müüdud odava nutsu eest, nagu romale kombeks.
                            4) Terve pela ootasin , et millal Menez sisse toodaks, keegi kes vähegi oma tehnikaga peavalu valmistaks, lõpuks ta tuli ja tegigi seda, kuid mänguaega jäi väheseks, Ranierilt suht mõtlematu tegu.
                            5)Juan-Burdisso paarike oli tegelikkuses ikkagi suht ebakindel, enamus palle lahendati väga ebaoskuslikult ja ei suudetud puhtaks lüüa, milleläbi bayernil oli jälle ja jälle võimalik rünnakut üles võtta.
                            6)Ilmselt täna jäi puudu Vucinicist-Mexesest ja Taddeist. Jah Taddei nii imelik kui see ka ei tundu Vucinic-Menez-Taddei oleks raudselt rünnaku kulgu muutnud ja aktiviseerinud
                            7)Parim mees platsil siis jällegi Julio Cesari teisik Julio Sergio.Super tõrjed ja vana hoidis meid selgelt pinnal ja päästis uppumissurmast.
                            Ei teagi nagu kust nüüd edasi minna, pre-season oli sitt hooaja algus samamoodi, kolle pole suudetud eriti toota, mis on nagu reeglina roma tugevaim külg olnud, kaitse on meil nagunii mitu hooaega longanud kord ühte ja siis teist jalga, vahest ka mõlemat.Simpliciost vist tõesti poleks asja olnud, ta siiski selline itaalia liiga tasemel mängumees, mujale teda vist väga ei kõlba panna.
                            Ilmselt on viga selles, et Totti on vananemas ja ei sära enam endiselt ja seeläbi alatine kindel liider puudub ja samuti see aju kuidas ründajateni pall toimetada.Seda hooaega päästaks ehk ainult veel see, kui vuci , menez, totti terved püsiksid ja Keegi rikkam vana meie klubi kibekiirelt ära ostaks.Ja siis jaanuaris äärekaitseid täiendaks, samas tõsiselt häid mehi pole ka sinna võtta.
                            Mülleri ja Klose kollid olid ka ekstraklassist ja joppamise peale, seega oli meil ka väheke ebaõnne.Kuid me väärisime kaotust juba ainuüksi mängupildi pärast.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Mülleri ja Klose kollid olid ka ekstraklassist ja joppamise peale, seega oli meil ka väheke ebaõnne.Kuid me väärisime kaotust juba ainuüksi mängupildi pärast.
                              No see Klose värav oli minuarust küll kahtlane, kas Julio Sergio oleks pidanud oma näo seal panti panema või? Sergio nägu oli täpselt samal kõrgusel kui selle Klose tald, millega ta palli sisse "lõi". Minu silm nägi seda küll kui ohtlikku mängu. Kas Sergio oleks pidanud tallaga näkku saama, et 5 kastis tema vastu viga vilistatakse? No see selleks, 1 või 2-0, mängupilt oli jube ja ma leian, et mängijaid selles süüdistada on natuke kohatu. Usun, et Roma eilsed mängumehed oleks suutnud ka korralikku jalgpalli viljeleda kui taktika oleks teine olnud(See tähendab siis, et äärtel oleks mängijad kes ründefaasis ka miskit korda saadavad, mitte ei tegutse ainult kollektiivse kaitsega). Näib, et Ranieri on juba nii suure surve all, et läks sealt "kindlaid" punkte koju tooma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                6)Ilmselt täna jäi puudu Vucinicist-Mexesest ja Taddeist. Jah Taddei nii imelik kui see ka ei tundu Vucinic-Menez-Taddei oleks raudselt rünnaku kulgu muutnud ja aktiviseerinud
                                Mexes-Menez, potato-poteito
                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                ...
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X