320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SUPER mäng Romalt, lihtsalt imeline lõpp!
    Ranieri mees on lõpuks oma taktikalised oskused käiku pannud ja seekordsed vahetused olid nagu kirsid tordile!
    Vucinic ja Borriello üks karvasem kui teine otsustasid mängu saatuse!
    Kui me nüüd kaitse pidama saaks siis võiks Scudetto meile juba enneaegselt kätte anda.

    Menez tra see mees on JUMALIK, nati kindlust veel ja seda meest ei võta ükski kuradima Serie A kaitse kinni, hea, et meil on Krasici suguse kaliibriga mees kunagi soetatud.
    Totti toitis ka äärel päris hästi, enam mehel kiirust niipalju pole, et tipuründena üle platsi tööd teha, kuid täna näitas kohati väga head tehnikat.
    Tervikuna oli Roma mäng väga hea v.a kaitsed, kes Maxiga hakkama ei saanud, Juan oli täna patuoinas.

    Poolaja vahetused teadsin kohe, et toovad edu, sellised hagijad nagu Greco ja Perrotta , teevad isegi Gattuso suguse metsalise suguvõimetuks.

    GRAZIE ROMA!!!

    Aitäh selle vägeva emotsiooni eest täna!
    sigpic

    Kommentaar


      Ma nagu ei oska rohkem eriti midagi lisadagi. Menez on KUNN! See on teaduslikult tõestatud FAKT! Teda ei peata tõesti enam mitte keegi. Talvepausil on jõuutud ka õige järelduseni, et kui kaitse niikuinii ei pea, siis tuleb ise pommitada nii nagu torust tuleb. Ja torust tuleb VÄGA palju! Menez jooksis mööda platsi ringi nagu vastaseid ei olekski, Totti tehnika tegi omad vigastused vastastele ja Vucinici maailma kõige täpsem vasak jalg teenis ka palga välja. Piltlikult on kõigil teistel meeskondadel p*tsis ja kallid foorumlased võiksid ka seda tunnistama hakata ja oma lolli jonni ja subjektiivsuse uksetaha jätta!! Tänase Rooma vastu oleks võinud kasvõi Barca tulla, räigelt oleks ära kotitud! Bilanist ei hakka rääkimagi...ROOMA ON NR.1 JA PUNKT , vaidluseks ei ole lihstalt ruumi, mitte kellegil.
      PS! See sigarett mille Sensi mängu lõppus süütas , tundus kuidagi selline "jumal tänatud, mul on kodu alles" hetkena

      e: hinanngud ka:
      Menez 5+++
      Totti 5++
      Vucinic 5+
      Ranieri 5+++
      Boriello 5
      Juan 2
      Cassetti 2-
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ma nagu ei oska rohkem eriti midagi lisadagi. Menez on KUNN! See on teaduslikult tõestatud FAKT! Teda ei peata tõesti enam mitte keegi. Talvepausil on jõuutud ka õige järelduseni, et kui kaitse niikuinii ei pea, siis tuleb ise pommitada nii nagu torust tuleb. Ja torust tuleb VÄGA palju! Menez jooksis mööda platsi ringi nagu vastaseid ei olekski, Totti tehnika tegi omad vigastused vastastele ja Vucinici maailma kõige täpsem vasak jalg teenis ka palga välja. Piltlikult on kõigil teistel meeskondadel p*tsis ja kallid foorumlased võiksid ka seda tunnistama hakata ja oma lolli jonni ja subjektiivsuse uksetaha jätta!! Tänase Rooma vastu oleks võinud kasvõi Barca tulla, räigelt oleks ära kotitud! Bilanist ei hakka rääkimagi...ROOMA ON NR.1 JA PUNKT , vaidluseks ei ole lihstalt ruumi, mitte kellegil.
        PS! See sigarett mille Sensi mängu lõppus süütas , tundus kuidagi selline "jumal tänatud, mul on kodu alles" hetkena

        e: hinanngud ka:
        Menez 5+++
        Totti 5++
        Vucinic 5+
        Ranieri 5+++
        Boriello 5
        Juan 2
        Cassetti 2-
        Ei tea kas asi on meil mustanahalistes, aga Baptista meie 5 ratas vankri all oli ,ta on läinud, OKAKA samuti laenul, nüüd siis veel Juan jäänud, kes tõesti täna ei saanud Maxiga kuidagi hakkama, mees vist vägisi tahab pingile lennata.Maxi ajastus oli nii hea, et hetkega oli mees 10 m kaugusel kaitsetest

        Loodetavasti saame korralikud omanikud ja kui need paar ostu kaitse hüvanguks teha siis ehk saab neist hispaania liiga maigulistest tulemitest lahti.
        Sensi tõesti võis ennast tunda täna naisena, kelle silmade all mängib maailma parim vutiklubi ja kellel on täna õhtul õigus valida üks neist kõvadest vutimeestest oma koju ale coqi sviiti esimese öö õigust ei jäta ta kasutamata ja siis kimutakse juba NAHKFILTRIGA suitsu!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
          Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!
          Viimane hoiatus!

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Ei tea kas asi on meil mustanahalistes, aga Baptista meie 5 ratas vankri all oli ,ta on läinud, OKAKA samuti laenul, nüüd siis veel Juan jäänud, kes tõesti täna ei saanud Maxiga kuidagi hakkama, mees vist vägisi tahab pingile lennata.Maxi ajastus oli nii hea, et hetkega oli mees 10 m kaugusel kaitsetest
            Ma ei ole kunagi, never ever rassismi toetanud, aga mulle meeldib VALGE, (pure white) AS Roma palju rohkem kui "full of them goddamn lazy n*ggers" versioon. Seega tooge aga neid valgeid poisse juurde , ja saatke kõik need Balotellid sinna prügimaale!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Ma ei ole kunagi, never ever rassismi toetanud, aga mulle meeldib VALGE, (pure white) AS Roma palju rohkem kui "full of them goddamn lazy n*ggers" versioon. Seega tooge aga neid valgeid poisse juurde , ja saatke kõik need Balotellid sinna prügimaale!
              Täpselt, ei ole minagi rassist.
              Aga tõesti paraku selline imelik kujund joonistus mulle silme ette, et hetkel meie kõik mustanahalised on nagu meie ootusi viimasel ajal kergelt petnud.Ootaks Juanilt vähe kindlamat mängu, iseenesest ta mulle meeldib aga viimasel ajal kuidagi üle suure vända mängib, isegi MAXIL polnud täna probleemi üle tõkkepuu hüpata.

              Aga tõesti vaadates, kuidas hetkel kunagised niggadest tippnimed kohvimaale tagasi siirduvad, siis jääb küll mulje, et EASY MONEY ja saab rahus pühapäeva vutti taguda,süüa pitsat kuskil riietusruumis ja taguda tolmustel tänavatel footbagi, loodame, et ADRIANOLT suudab ROMA või on suutnud selle mõtte välja juurida, et kõik peab lihtne olema, sest ma olen nii andekas!

              Mustadel meestel on see närvikava kuidagi jube nõrk viimasel ajal, liiga kergesti antakse alla, eriti Brasside puhul on selline tendents ilmne.
              Kõik võiksid eeskuju võtta Tottilt ja Del Pierolt, mehed, kes leiavad, et ka 36 aastasena on passlik olla tipptegija ja kõikide poolt armastatud mees, Uuu ja Jasperi sugustele meestele näidata, et Safeguardiga pesku oma perset see hoiab bakterillused eemal.Brassid arvavad, et 30 on aeg pensile minna ja nautida vanemate head rasvast toitu.

              Ise ootan siis Ezequiel Schelottot või Behramit äärele, kuigi täna Totti ka täitsa usinalt mängis äärt.Kaua kaamel Taddei ikka suudab veeta kõrbes oma kahe küüruga ellu jääda, sinna on vaja värsket vett ja Sancheze-Schelotto-Behrami näol oleks see päris lõbus.
              Ega kui nagu hästi mõelda, siis mõlemad äärekaitsed on nagu nad on ebastabiilsed nati.Santoni võiks proovida vasakul ja ega stabiilseid häid äärekaitseid on turult üldse raske saada.
              Keskkaitsesse võiks ka ühe tõeliselt hea leiu saada, kuigi ilmselt loodetakse edasi Burdisso-Mexese-Juani peale, kes tglt paberil on väga head, aga lolle eksimusi on see hooaeg palju olnud ja see pole enam juhus.
              Behramit ise nagu väga kaitsjana ei näeks, ta nagu Riise armastab tõusta kole palju.
              GRECO on ka selle aasta leid pingilt!!!
              Ehk peakski Roma vähe rohkem oma noorte poole vaatam, sealt on alati väga andekaid mehi tulnud.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                SUPER mäng Romalt, lihtsalt imeline lõpp!
                Sul läks vist natuke sassi. "Super" mäng kohtunikelt.
                Krt, Rosellal pole pappi, et mehi osta, aga kohtunikud saavad ikka makstud
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  üks napp sulukas oli tõesti. 3-2 võit sobib ka, aitäh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    üks napp sulukas oli tõesti. 3-2 võit sobib ka, aitäh.
                    ma lootsin et selle posti teeb keegi printeri v bilani fänn , jasper mõne pildi või youtube link-iga. Aga tegelikuses suluseisu polnud! Kuidas? Võtke joonlaud, asetage montiorile, tõmmake mingi jutt ja siis mõõtke! Kui üldse nuriseda, siis pean kopperima mängu kommentaatoreid. "Kui poleks väravat loetud, oleks antud hoopis penalti, sest kaitsja tahtis seda Vucinici särki ikka päris endale kohe" I rest my case!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      üks napp sulukas oli tõesti. 3-2 võit sobib ka, aitäh.
                      Näita mulle pilti, et 2-2 olukorras pall enne üle otsajoone ei käinud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Näita mulle pilti, et 2-2 olukorras pall enne üle otsajoone ei käinud.
                        See ei ole siin mingi laat kus sa tuled vaidlema ja õiglust otsima! Tugevam võitis. PUNKT! Ära ole halb kaotaja Maarek. Ma ju ütlesin aasta nominentide valimises, et ma loodan et sinust saab veel asja, aga kui sa tuled siia Rooma teemat oma alusetute süüdistustega risustama, siis ma ei saa muud teha kui jälle sulle miinuspunkti anda. Aga sõprussuhte heaks märgiks olen ma nõus seda miinust mitte kirjutama (tegelt sul joppas, mul sai pastakas tühjaks). Ise olete lollid!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Näita mulle pilti, et 2-2 olukorras pall enne üle otsajoone ei käinud.
                          eiei näita mulle pilti kus pall tervenisti üle joone on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            eiei näita mulle pilti kus pall tervenisti üle joone on.
                            No kui juba piltide tellimiseks läks, sisi mina tahan seda pilti, kus Sensi selle suitsu mahvi seal lõpus ära tõmbas, gif. failina tahaks!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              See ei ole siin mingi laat kus sa tuled vaidlema ja õiglust otsima! Tugevam võitis. PUNKT! Ära ole halb kaotaja Maarek. Ma ju ütlesin aasta nominentide valimises, et ma loodan et sinust saab veel asja, aga kui sa tuled siia Rooma teemat oma alusetute süüdistustega risustama, siis ma ei saa muud teha kui jälle sulle miinuspunkti anda. Aga sõprussuhte heaks märgiks olen ma nõus seda miinust mitte kirjutama (tegelt sul joppas, mul sai pastakas tühjaks). Ise olete lollid!
                              Ma ei otsi siin mingit õigust. Nagu olen ka juba varem maininud, siis mul ajab südame pahaks Itaalia kohtunike tase ja eriti see, et "eksitakse" alati niiöelda tugevamate kasuks.

                              Aastaid olete te kõik kooris nutnud Interi kahtlaselt saadud väravate üle ja kui nüüd äkki oma tiim kohtunike "eksimustest" kasu lõikab, siis nagu oleks kõik ok. Lihtsalt haledad olete, muud ei midagi. Jätkake samas vaimus
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Mina ütlesin, et kohtunik eksis. Ranieri ütles et kohtunik eksis. Päris hale tõesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X