320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mis ma rääkisin, Berbatovit on ikka vaja. Loodetavasti läheb nii nagu count ütles ja ta ostetakse 80 miljoni euro eest. See on ikka väike raha sellise hea mehe eest. Uskuge mind, see mees viib teid Universumi parimaks klubiks.

    Berba on kunn!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      väga hea Rein, fight trolling with trolling. sa oled maailma kõige õiglasem mees.

      seda ka et,
      Algselt postitas Rein
      Itaalia jalgpall
      Nohh peded, kirjutage nüüd siia kellel on suurem munn ja väiksem ego.
      Mis kabariitidega opereerid?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        väga hea Rein, fight trolling with trolling. sa oled maailma kõige õiglasem mees.

        seda ka et,

        Mis kabariitidega opereerid?
        Mida sa trollid siin? Räägi parem jalgpallist.
        Näiteks rõvedast argentiinlassest kes eile käitus väga ebasportlikult ja sülitas mu lempar meeskonna mängija pihta. Berba küll ei oleks lasknud nii endaga teha. Peale mängu oleks Bulgaariast kohe karistusrühm kohal olnud ja argentiilasele oleks tehtud anaalkaabe.

        Berba Romasse ja Roma Universumi parimaks klubiks!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Muslera Lazio parim!!!
          Reja igav kaitsev jalgpall, aga mäng oli kontrolli all ja 3 punkti taskus.
          Kõik suured said eesotsas võidud. Printer võidab ju nagunii rubentuse peenisepumbakaheraudseid.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Napoli võit oli kohustuslik. Serie A parim ründaja vs Serie A kõige sitem kaitseliin, kus põhimees oli kaartidega väljas jne. Teise klassi matemaatika ühesõnaga. Rooma sihid on nüüd selged. Serie A TOP4 , Coppa finaal, CL poolfinaal. Mina jääksin rahule
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Roma meistrite liiga poolfinaalis ?? See mingi nali??
              Milanista

              Kommentaar


                Mis seal naljakat on? see on vägagi võimalik
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  millal viimati Roma nii kõrgele jõudis??
                  Minu arust seda ei juhtunud isegi Totti nooruspõlve aegadel.
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Millal te ükskord aru saate, et enne mängu paukumine ei vii mitte kuhugi. Argumenteeriks siis selle ära kuidagi?

                    Kommentaar


                      spetsialistid (loe: kihlveokontorid) pakuvad 1-1 viiki. ei tahaks sellist hülgemöla uskuda. Shaktar on ju olnud talvepuhkusel ja mängjad peaks suht vormist väljas olema + Rooma on koduväljakul + Rooma PEAB selle mängu võitma. Kuna siin viimased 2 kohtumist on suhteliselt laastavad olnud, siis moraali tõstmiseks ei oleks just paha , kui sudetakse Shaktarile vähemalt 4 kolli lüüa ja enda väravasse mitte rohkem kui 1 lasta...Ühesõnaga olen valmis halvimaks
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et Juan teenib vähemalt 1 penalti selles vastasseisus.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          Ma arvan, et Juan teenib vähemalt 1 penalti selles vastasseisus.
                          Ma usun, et me paneme hoopis Loria tema asemele!!!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ma tahtsin enne sama öelda. Kindel et sa mu varikas pole?

                            Kommentaar


                              Kuuldavasti tahetakse Berba palka tõsta. Näen siin SAF kurja kätt mängus. Ta tahab lihtsalt bulgaarlast Unitedis hoida, muidu oleks tema liitumine suvel Romaga 100% kindel. Loodetavasti Berbatov ei nõustu palgatõusuga ja liitub ikkagi suvel Romaga.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Berba ja riomaase??? Nice one....vb ajasi Vosko liitumisega midagi sassi.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X