320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    olen kindel et lähitulevikus võivad kõik AS Roma fännid tähistada 05/06 hooaja titlivõitu
    link:http://www.football-italia.net/jul5a.html


    see oleks hea koht pakkuda kihlvedu ...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ja kui häid uudiseid tulma hakkab, siis neid ikka tuleb uksest ja aknast! Rattad on pandud liikuma ja olen kindel et lähitulevikus võivad kõik AS Roma fännid tähistada 05/06 hooaja titlivõitu
      link:http://www.football-italia.net/jul5a.html

      Kommentaar


        päris hea, päris hea.

        Kommentaar


          Ma vaatan et mõni mees on siin unes lõvijahil käinud
          Count, oled lihtsalt kergelt erutuv jutupaunik või tõesti enesekindel ekspert ? Pakun sulle kihlvedu, sina ütled, et ''Nazio'' peaks lähiajal lõpetama serie Bs jah? Mina ütlen, et seda ei juhtu ja olen nõus panema 10k (ja ülespoole kui täpsed reeglid paigas ja usaldusväärsed erapooletud inimesed kohtunikeks). Võime veel mingeid bonusküsimusi ka lisada nagu CL kohad ja derbid jne aga põhiteema ikka see, et count teab - Lotito juhitud Lazio garanteeritult lõpetab Serie Bs. Mina arvan, et Lazio hakkab pigem 3nda CL koha eest võitlema aga mida ma ka tean... Võite ka oma roma ultrate hulgas korjanduse teha, neid serie B kisajaid on siin hulgem.. eks siis ise pärast jagate, kes kui palju teenib. Mõtle! Saad oma Sierra lõpuks millegi uuema vastu vahetada, sellist pakkumist ei tule iga päev!

          ps. periood on läbirääkimise küsimus, mingi 3-4-5 aastat äkki? Väga reaalne ju, et Laziol õnnestub järgmine hooaeg kuidagi ära kobistada aga et 3 aasta järjest nii kehva meeskonnaga relegatsioonist pääseda.. see on ju täiest ebareaalne eksole?

          Kommentaar


            Mis küll cockyle on päehe löönud?
            Ma ütlen ausalt...need viimased 5 derbyt on pooltühja publiku ees tulnud ja emotsioonid on vaibunud. Iga kord loodan täismaja, aga ei tuhkagi. Vb uuel hooajal tuleb, kui Lazio teile kui kääbusklubile lõpuks lõkke alla teeb. Mul on endiselt hea mõelda, et te vist saite ühe vooru tervest sellest hooajast Laziost eespool olla....imege lahti Nutella poisid.
            Ja ma tõesti näen kui kadedad te olete....teil on passiivne sittumine oma klubis....midagi nagu ei toimugi....spordi direktor on endine laziale....mida iganes
            Cana ja Marchetti on nüüdseks juba lepingud ka sõlminud peale meditsiinilist....mitte nagu rubentussis....ükspäev pole paberit, teine päev on laud kadunud.
            Forza Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Väidetavalt on Gamberini Laziosse teel.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Mingi cocky või cannumanni dublikaat on kohale haisenud?
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Nonii.....midagi on väga valesti.....see mercato pole tegelikult üldse võimalik.......väidetavalt siis Lazio 6. ost saab täna või homme allkirjastatud. Cisse agent Roomas.
                Lazio ründeliin on igatahes valmis kõmmutama. Nüüd siis vaadata kas keegi triost Rocchi-Floccari-Kozak laenuga või müügiga lahkub.
                Nüüd keegi kaugemalt kontinendilt ka ja kaitseliinile veel tugevdust, aga nad kõik on juba boonus. Kui Cisse on kohal siis on meeskond valmis laagrisse sõitma.


                FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab öelda millal algab serie A uus hooaeg?
                  "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daniele Vaata postitust
                    Kas keegi oskab öelda millal algab serie A uus hooaeg?
                    28. august. Loosi kohta ei tea, aga viimastel aastatel on see olnud juuli viimasel nädalal.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      28. august. Loosi kohta ei tea, aga viimastel aastatel on see olnud juuli viimasel nädalal.
                      Tänud
                      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                      Kommentaar


                        Ma ise olen täiesti kindel, et sellega, et oma kaitset õõnestama hakkasite lõikasite küll omale näppu.Mingi kongomaalt toodud KONKO teil nüüd pidama kyll ei hakka ja mis te arvate, et zampa annab teile Cassani odavalt ära we

                        <kahju tunnistada Lazialed aga tundub, et selle hooaja ainukeseks rõõmuks vist jääbki teile üleminekute periood ja seasoni eelne treeninglaager, ammutage energiat, sest teil läheb seda vaja, et hooaja lõpus tulemustele silma vaadata.

                        Tundub, et Zaratel pole enam suurte-noorte ja tulevikustaaride (Cisse,Klose) kõrval kohta ja mees on arusaanud, et pingil kuivamise asemel on mõtekam la ligasse kolida.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ei koli Zarate minema. See on Zarate jaoks murdehooaeg. Ei suuda ta jalga kinnitada on aeg lahkuda. Ühe meistri peab ta pingile ajama....muidu on tema tulevik kinni jooksnud.
                          Ja mis puutub Konkosse siis Reja on teda ennem juhendanud ja sobiva taktikaga ei pruugi ta kehvem olla. Peale selle pole mercato läbi....Cassani võib veel tulla. Meil on aega....teil pole mercato kahjuks alanud ja vist ei algagagi...sest ilma rahata peate kahjuks baltikumist sorima....vb Leetma, Nahk, Vosko, Neemelo?
                          Aga mul hea meel, et sa üritad kuidagigi oma meeleolu parandada.....usun, et on masendav vaadata kuidas Lazio ennast täiendab ja sa lootsid, et riomma hoopis teeb seda.

                          Merda 1927 aastal asutatud juustukottide gaypunt.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar




                            Oletavad uued pudipõlled meie mängijatele, Kappa teeb suuri imesi oma ateljees. Võrreldes neid dortmundi omadega ( http://www.no1footballshirts.com/pic...tmund_2012.png ) siis jääb mulje et neil on kaks osakonda, ühes teevad tööd pariisi moenädala tuntud nimed ja teises ebardid. Kahju

                            Kommentaar


                              Riise müüdi Fulhamisse, head teed. Ma järeldan sellest, et Jose Angel on kotis.

                              Kommentaar


                                Asjad võtavad juba ilmet igast ilma nurgast. Erik Lamela peaks reedel(täna?) meie rivistuses olema ja saame hakata tema teeneid kasutama €12 mln eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X