320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Eks me näe siis gaylliani nägu kui Cisse on San Sirol koos Zarate ja Klosega ilani mulda tampinud
    Ma tegelikult loodan, et Lotito võidab midagi tähtsat. Teleõiguste osas võitis Lotito
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas #11 Vaata postitust
      HAhahahahahahaha,sa oled ikka mõnus vend
      lööks selle duublisse
      Uuu on vaieldamatult kõige mõnusam vend!
      Ajukasvajaga sellises palavuses pole lihtne!

      Cisse on mingi ammu mahakantud suvaline neeger, jumala eest ta mängis ju Kreekas, mis kuradi tipust ja tasemest me siin räägime? Rivaldo sugused peerud käivad seal liigas oma pensionitsekke kogumas ja te saate endale nüüd sellise ahvi ja kõigil pauk lahti. Tule taevas appi. Cisse jookseb oma jalaluu jälle pooleks nagu kunagi Hiina vastu sõprusmängus ja kõik on õnnelikud. See on ka tema tipp hetk sel hooajal.
      Ja no 96 aastane Klose...ja roosades trussikutes just hiljuti pruutneitsiks olnud Zarate.... võimas, tõesti võimas. Vaadake et euroopas liiga palju väravaid lööma ei hakka. Ma kardan ise ka et kõik väravatelöögi rekordid purustatakse ja Lazio tõuseb nagu raisakotkas sitast prügimäe tippu!

      GRANDE ROMA 1927 !!!!!!!! ainuke tippklubi pealinnas!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar




        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          lollus
          kas ma pean sellele lollusele midagi üldse vastama? kui sa tead nende mängude tagamaid ja et Rooma kaotas meelega et pühenduda Serie A-le, ses kõikidel klubidel ei saja taevast 750 milli alla. niiet pange see peer rahulikult põlema.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            kas ma pean sellele lollusele midagi üldse vastama? kui sa tead nende mängude tagamaid ja et Rooma kaotas meelega et pühenduda Serie A-le, ses kõikidel klubidel ei saja taevast 750 milli alla. niiet pange see peer rahulikult põlema.

            cocky.. roma kaotas MEELEGA ??? Aga kas see ei ole nüüd ometi jälle üks suur pasalärakas teie kristalse mainega klubi vapile

            Mulle tuleb nagu uduselt meelde milline nutt ja hala roma fännidel siis lahti läks kui Lazio otsustas keskenduda serie Ble ja Interil võita lasi... tahad kvoodime sulle mäluvärskenduseks mõned roma fännide ahastavad nutulaulud?
            Igast pateetilist paska ausast mängust ja spordimehe eetikast tuli teilt nagu aafrikast paadipõgenikke soodsa tuulega...

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              blahjblah
              ma siis sõnastan härra vendetta jaoks kõik ilusasti ümer, mitte etma väga klaviatuuri praegu näen, aga vaata: Mitte ei kaotatud meelega, vaid polnud ressursse lihtsalt sellesse kohtumisse suunata, kuna kõik olemasolev kulus Serie A ja coppas ära, ja kui sa saadad 50% mehed kasvõi Kreeka külaklubi vastu saad sa pähe ja isegi lambineeger cisse ei murra jalaluud vaid skoorib. JA see kõik ei muuda fakti et cisse on mingi suvaline mahakantud neeger, kelle ostu üle peaksite te pisaraid valama mitte shampuseid avama ja ukselukku m.nne suruma. Nazio on üks suvaline harakate kamp kes langeb Serie B-sse nagu seda on tehtud juba 11 korda, iga 10 aatsa kohta tuleb ilus kord ära, nüüd jälle see aeg käes, niiet valmistuge ilusasti ette , et see neeger cisse metsa ei jookse kui Serie B imekuningate vastu 90% palagalangetusega jooksma peab hakkama.
              make love not lazio!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Ma peaaegu ei viitsinudki postitada, aga kuna mulle inimeste psühholoogia uurimine meeldib siis pean au andma Lotitole ja cole. Riomalaste kõige säravamad juustukotid on närvivapustuse äärepeal
                Kas hooaeg on läbi peenis? Klose ja Cisse pole veel mängida saanudki. Makikuningas pidi ka paugutama hakkama....keegi ei osanud arvata et..........you know..........
                Tänud Jasperile Cisse ilusate väravate eest.
                Klose oli eilsel treeningmängul oma poole ohtlikeim mees. Hakkab sisse elama. Sama ka Lulici kohta. 4 päeva tagasi oli Lulic täielik deadwood. Kõik vajab lihvimist.
                Teil pole muud juhtunud, kui üks ginger pani inglismaale tuld ja rotti kollase kostüümiga oli keegi tundmatu isik seksuaalses vahekorras olnud teie klubimuuseumis. Politsei leidis vaid potimusi(pasase) ja Hesburgeri juustuburksi paberi....adri varjab jälgi? Kui jah sis potimusi jäi ikkagi tal kahe rasvavoldi vahele.


                FORZA LAZIO 1900
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Huvitav, kas Gattuso teeb eeltööd hooaja alguseks või teenis lisaraha turvatöötajana?

                  Kommentaar


                    Niipalju siis Stekelenburgist, tundub et meie uus esiväravavaht on muri. Väidetavalt eelistas treener Kamenit

                    Kommentaar




                      Isegi goal.com is on teie formatsioonist juba 1 mees punasega väljas. Eks ta nii ole jah, eelmist hooaega vaadates poleks pidanud peaaegu ühtegi mängu olema kus te poleks pidanud vähemuses mängima Edu teile neegrite ja poolakatega! Ei tea mis ärvardustega te nad oma Natsi meeskonda saite üldse?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Nüüd ma loodan küll, et mingit official tehingut ei tule ja see jääb kõigest jutuks. Ei ole lihtsalt usku mustanahaliste väravavahtidesse.

                        Et keegi rassismist paukuma vms ei hakkaks, siis mainiks kohe ära, et asi ei ole selles. Lihtsalt nimetage mulle üks stabiilne mustanahaline vv? Ja isegi kui mul keegi kahe silma vahele jäi, siis ega neid eriti palju ikka ei ole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                          Nüüd ma loodan küll, et mingit official tehingut ei tule ja see jääb kõigest jutuks. Ei ole lihtsalt usku mustanahaliste väravavahtidesse.

                          Et keegi rassismist paukuma vms ei hakkaks, siis mainiks kohe ära, et asi ei ole selles. Lihtsalt nimetage mulle üks stabiilne mustanahaline vv? Ja isegi kui mul keegi kahe silma vahele jäi, siis ega neid eriti palju ikka ei ole
                          Mandanda on enam-vähem stabiilne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            a et, nüüd peaksime kõik naerma ve?
                            vaatan, et vaid count ning vahepeal Totti suudavad millegagi üllatada või noh, tasemel enam-vähem püsida..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                              Lihtsalt nimetage mulle üks stabiilne mustanahaline vv?
                              no Kameni nt.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Tony Sylva


                                peep taimla
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X