320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lazio meistriks!!!!!!!!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      kl0ose vuhuuu, 20 mägu ja peaaegu vucoinitsu rasemel misserd 1 kollllll!!!, hvortsalatsio ... patretyyy
      Sa ju ise ka teadsid, et see oli halb mõte?


      Klose läheb ajalukku kui 2011/2012 Serie A esimene väravalööja


      Mäng oli nii ja naa... Klose ja Cisse head, kuigi oleks pidanud ikka selle 3nda ka ära lööma kumbki neist. Bizzarri oli isegi üllatavalt kindel, ei saa nuriseda. Biava SUPER..sellise raha eest selline kaitsja, tehke järgi rahakunnid. Zauri KATASTROOF Isegi Garrido oleks ühe neist kahest ilmselt suutnud ära lahendada. Ülejäänud meeskond oli enamvähem ok, samas kindlasti saab palju paremini. Konko tegi ka minu arust päris ilusaid liigutusi aegajalt, isegi Lazio fännide hulgas oli/on palju, kes temas kahtlevad, veidi veel mängupraktikat ja harjumist ja Licht ei tule enam meeldegi. Võtame selle punkti ja lähme tagasi koju trenni tegema ja vigu parandama nüüd

      Tervitused lähevad täna Nestale, ei olnud võibolla tema parim päev, aga samas see kuidas ta Cisse läbimineku kinni peatas oli isegi Lazio fännil ilus vaadata, puhas KLASS parimate itaalia kaitsjate stiilis

      Kommentaar


        See Nesta ja rotti võrdlemine pole olnud asjata....Nesta on ikka ja jälle maailma tippudest....rotti hale vari oma endisele temale.
        Nesta kahjuks võttis meilt selle 3nda värava....ma oleks selle monitori rõõmust sodiks visanud
        Forza!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nesta hingele jäävad Lazio 2 väravat ja koostöös Gattusoga oleks veel ühe sepistanud, kui Silva poleks ära klaarinud.

          Kommentaar


            Zauri nimele jäi 2 väravat. Cisse ja Klose olid lihtsalt nii fucking head. Nestal on kuhu pugeda, kui sa tahad arutelu.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Olin sellel esitlusel...Ivan Del la Pena maskeeringuga....kui ma ei eksi siis see rioma kardin kukkus kuskil 15 sajandikku peale pildi tegemist alla ja tagant paistis vana mahajäetud sigala. Mingid mutanteerunud rohelised elukad veel liikusid seal...wtf?
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Ütle mulle üks keskkaitsja, kes oleks selle Klose värava suutnud ära hoida? Võibolla Maldini või mõni teine legend oma tippvormi hetkel kui kaitsja nagu Nostradamus ründjate mõtteid luges.... Miro on kunn

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Mingid mutanteerunud rohelised elukad veel liikusid seal...wtf?
                  Liiga palju angry birdsi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Sa ju ise ka teadsid, et see oli halb mõte?
                    lol. huvitav, et sa selle üles leidsid. ma nii osavalt segasin jälgi klaviatuuri mittetabades. 02:37 mälupauk.

                    Kas Klose mitte ei tulnud siinmail arutluse alla, kui potensiaalne Romaga liituja? Ma nagu mäletan, et sellepärast panin talle pisut liiga palju hagu alla.
                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Tervitused lähevad täna Nestale, ei olnud võibolla tema parim päev, aga samas see kuidas ta Cisse läbimineku kinni peatas oli isegi Lazio fännil ilus vaadata, puhas KLASS parimate itaalia kaitsjate stiilis

                    (ülejäänud oli muidugi selline sitt, et võib oodata ka kasutaja atleticomadrid vms põrkamist)

                    Egas midagi ... hea partii Klose, Cisse, Reja ja Lazio.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Nesta hingele jäävad Lazio 2 väravat ja koostöös Gattusoga oleks veel ühe sepistanud, kui Silva poleks ära klaarinud.
                      Üle vaadates paneks esimese kolli kogu tiimi arvele. Või siis Thiago Silva, kes niisama hõljub.

                      Kokkupõrke järgselt klaaris palli Antonini.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Milani kaotus n.ö esimeses voorus oleks olnud fantast! Väga kõva esitus Laziolt! Retsept!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kas Klose mitte ei tulnud siinmail arutluse alla, kui potensiaalne Romaga liituja? Ma nagu mäletan, et sellepärast panin talle pisut liiga palju hagu alla.
                          Esimest korda kuulen.

                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kokkupõrke järgselt klaaris palli Antonini.
                          aga võib-olla tõesti

                          Kommentaar


                            Cannuga nõus, Klose tulekust riommase ma pole midagi kuulnud. Kindlasti mitte selles staadiumis, kui Reja juba ametlikult silma peal hoidis.
                            Järgmine mäng siis eurooopa liigas. Makinwa ja Zauri saavad seal mängida.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Meid seostati Podolskiga mingi aeg. Et äkki hr Jasper ajab poolakad omavahel sassi.

                              Kommentaar


                                Cisse ja Klose näol on tegemist suht heade tehingutega. Mõlemal mehel on piisavalt klassi, et Lazio ründekahurit vedada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X