320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Andke nüüd aega atra seada , peaasi et AC Milani vastu oleks meeskond juba 50% peal ja siis hakkame sügiskündi tegema!
    Kui ma veel noor olin pidasid AS Roma toetajad tähtsaimaks Lazio võitmist. Eks need ajad ole vist möödas. O tempora, o mores

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kui ma veel noor olin pidasid AS Roma toetajad tähtsaimaks Lazio võitmist. Eks need ajad ole vist möödas. O tempora, o mores
      need ajad on ammu möödas, koerapeogi saab igaüks toetada ja enda järgi kasvatada ja pärast ütlevad et ma olen peremees. ajad on muutunud orbik. head teed ranieri all. ranieri KÕIK ROMA FÄNNID PÜSTI JA APLAUS! ilma sarkasmita.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Sieg heili koha pealt ei oska kommenteerida, küll aga ütleme me ilusa kõlava häälega VERPISS DICH FRANKIE!! Huumoriteema pealkiri on ''AS Roma'' siin alafoorumis, jätka oma Lazio analüüsi seal kui igav on, siin kirjutama asjadest nii nagu nad päriselt on...

        Update ja voorule joon alla
        +2
        +2
        +3
        +3
        +2

        Kommentaar


          Mõned ilusad pildid ka.







          Kommentaar


            Kui te härra spagetti auks ka üles tõuseks ja naerataksite siis see mees võtaks kuulipilduja kui ta saaks. Vb nüüd saakski kui russiast tuleb....mõni tibla ikka mingi 47 paari dollari eest annab.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Mis puutub derbydesse siis ma olen niipalju muutunud, et derbyst on vaja saada 3 punkti, et Scudetto eest võidelda ja teil on vaja 3 punkti et Serie-Asse püsima jääda. Lihtne!
              Emotsioonid on langenud ja pooltühi staadion ka eriti ei eruta....vb rioma fännid on muidugi dick laes kui PlayBoy reklaamid läbi jooksevad.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                need ajad on ammu möödas, koerapeogi saab igaüks toetada ja enda järgi kasvatada ja pärast ütlevad et ma olen peremees. ajad on muutunud orbik. head teed ranieri all. ranieri KÕIK ROMA FÄNNID PÜSTI JA APLAUS! ilma sarkasmita.
                Eilne õhtu läks väljas pikale? Raineri nüüd küll Milani ei läinud, vaata uuesti üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  ja lisaks on ta fatjoe sõber:
                  James Horncastle
                  Djibril 'Deejay' Cisse and P.Diddy have apparently made a music video together. "Million Girl" out October 22. OMG

                  https://twitter.com/#!/JamesHorncast...58574144241664

                  Moving up in the rap-game. Jääme ootama.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ülikõva P.Diddy mul lemmikutest.
                    Olla stiilne, tegeleda mitme hobiga, olla filmides, saadetes ja samal ajal tipptasemel ründaja...roheline tuli

                    Olla kollases soojenduskostüümis, osaleda odavates kokareklaamides, tegeleda raha väljapressimisega läbi "aatelisuse-patriootlikusega" as riommast ja samas liikuda nagu tigu mööda märga mun*n*i, joosta ringi nagu peata kana.....roheline tuli....kui kuristik on otse edasi.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust

                      Mulle meeldib see särk.

                      Soliiiiiidne.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Mulle meeldib see särk.

                        Soliiiiiidne.
                        Kui ma poleks siin foorumis juba vana kala, siis ma arvaks et sa tahtsid trollida??
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mina igatahes toetan Luis Enriquet 100% ja loodan, et mees ei astu ise tagasi, ega samuti juhtkond ei vallanda teda, kui me peaksime isegi 10+ kohal lõpetama liigas, peamine on, et me relegatsiooni ei kuku.

                          Üldiselt mulle meeldib juba see mis platsil toimub ja on kerget isikupära näha, aega on vaja ja mitte vähe...

                          Kui saaks Lamela ka terveks ja Bojani taktikas jooksma ja jaanuaris mõni tegelane veel liituks kasvõi Angeli sugune mees paremale või siis ründesse see Barca B-s lammutanud vana.

                          Et tulevik on väga helge ja usun, et on aja küsimus kui mingi klubi saab meilt sellise koslepi, et ei taha AS Romaga enam kunagi vastamisi minna.

                          FORZA ROMA!!!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Midagi nii lolli ja mõttetut suudab vist vaid roma fänn postitada.. õnnitlused cocky. Värvitoonid vihjavad sellele, et see retard on teil mingi ultrate pealik? Ei imesta ka, et sellist jama tuleb teilt koguaeg... juba vanad roomlased ütlesid : Qualis rex, talis grex.

                            Särgid on see hooaeg tõepoolest kõik väga ilusad, ei mingit reklaamilärakat või ''moodsat'' pedemustrit.

                            Kommentaar


                              Võõrsilvorm on okei, aga traditsiooniliselt taevasinine kodusärk on siiski ilusam.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Count, iga kell on Lazio vorm ilusam kui teie mingi vahevöövärvusega imelise mustriga kakatriip.

                                Sa oled jobu ka, minusse.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X