320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus võit. Klose ja Hernanes olid täna lihtsalt suurepärased. Kiitma peab ka Marchettit (värav jääb muidugi üksjagu tema hingele) ja Matuzalemi, kes vahetusest väga tõhusalt sekkus. Üldiselt meeskondlik võit+Reja peab ka oma krediidid kätte saama - Stanke keskkaitsena algrivistuses ajas ilmselt Reja hateritel ila tilkuma, paraku oli Stanke väga hea ja ei teinud ühtegi suuremat viga.

    Kommentaar


      Nägin ka mägu hetkest kui Viola 1-0 peal oli. Kas Lazio viimasel väraval suluseisu maitset polnud kergelt küljes? Üks korda vist kordas ja mulle ngu tundus. Või ma eksin?

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Terve mängu surus ju ainult Fiore ja siis üks väike eksimus...masendav.GG


        ...

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          kasutu oli ka Hernaanus. GG
          Ma nüüd klõbistan siia Hernanesi statsid sellest hooajast: 5 mängu liigas, 4 euroopas. Täna oli esimene või teine mäng, kus ta mängis full 90 minutit. Euroopas 2 väravat, liigas samuti 2. Assiste on ka mingi 2 või 3 äkki? Ei ole kaugeltki see vorm, mida fännid ehk lootsid, eriti just ründajatele võimaluste loomises koha pealt. Samas paistab, et füüsiline vorm läheb ülesmäge... ja nii mõnegi võimaluse, mida Hernanes tekitanud on suutnud ründajad ära vusserdada, seda tuleb ka arvesse võtta.
          Nüüd ma pakun sulle lahkelt võimalust lajatada TheKingOfRome statsidega, et Hernanesi enesekindlus enne brasside koondisega liitumist (oled ehk kuulnud? päris soliidne rahvusmeeskond olevat) täielikult porri tallata! Niiet anna tulla jutupaunik.. jääme pingeliselt ootama... ei ole Romat nii hoolega jälginud, VÄHEMALT mingi 12 väravat ja 10 assisti ikka peaks olema kogunenud TOTTI4EVER10KUNN'il???

          ps. Vimpliosakonnas käivad läbirääkimised, cockyl võivad väga ilusad jõulud tulla kui ta hea laps on ja väga palju ei pasanda valel ajal vales kohas och teemas! Püsige lainel

          ps2. cannu jah oli suluseis, Marchetti ja Reja olid mõlemad vähemalt 5m sulus. Kahju, oleme Lazios selle probleemiga juba aastaid maadelnud ja pole veel lahendust leidnud. Lihtsalt ei oska ajastada sööte ja asju. Grazie kohtunik, et silma kinni pigistasid seekord.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Nüüd ma pakun sulle lahkelt võimalust lajatada TheKingOfRome statsidega...

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Hernanes brasside koondisega liitumist (oled ehk kuulnud? päris soliidne rahvusmeeskond olevat)
              viimati kui ma ühte Azzurri mängu vaatasin oli põhikoondisesse mängima lastud isegi Ranocchia sugune no skill looser. See peaks tõestama et koondise kutse võib tõesti igasugune ahv saada. Isegi Herr Aanus
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                ^^ cannule
                Tubli oled... aga küsisin vist liiga keeruliselt
                2011/2012 hooaja statse võrdleme ikka... kahjuks või õnneks ei saa me Hernanesi numbreid mitte kunagi kodanik Roomakuninga omadega võrrelda ka siis kui mõlemad on karjääri lõpetanud. Isegi roma fänn peaks taipama, miks see võimatu on... kui esialgu ei koida, siis pange pead kokku ja nuputage... aega on homme õhtuni. Variante ja vihjeid ei saa kahjuks.

                Kommentaar


                  Mul tegelikult üks küsimus. Kas persevenitusega BurgerKing on siis derbyks riviks või peab mees poolvigasena ka Itaalia koondist aitama? Miks ei tule juurdekasvu ja peab endiselt lootma vanadele kuningatele?
                  Kui see seniilne ahv puuduma peaks siis asendatakse ta kindlasti parema mehega ja derby tuleb siiski mängida 11 homo vastu. Juhul kui Poojunn on sees siis ikkagi 10 vastu.
                  Lakooniliselt....Kas persevenitus on paranemas?

                  Klose on tase ja Cisse üks kehv mäng ja kõik halavad...nii naiivselt ei saa ka asja võtta-


                  Forza Reja e Lazio!!!!!!!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Õnnitlused ka meie palju armastatud Rooma fännile francescole kihlumise puhul!
                    Suured tänud Count! Roma tegi ka ilusa kingituse! Kahjuks ise mängu ei näinud, aga sain telefoni teel infot(veel kord suured tänud Count) ja õlut ja šampust voolas ojadena!

                    Ootan juba Derbyt!!! FORZA GIALLOROSSI!!!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar



                      To heat up the tension before the fiercy derby
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Loodame, et sellel derbyl on Matul kellele näkku vajutada üldsegi. Hetkel ju perse sidemetes ja lutt suus.
                        Nii mats ma ka pole ja soovin samuti Francescole õnne. Kui see mingi joke polnud.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Minu kõige hullemad hirmud saavad tõeks :S
                          Hernanes->brasiilia koondises
                          Klose->saksa koondises
                          Cisse->prantsuse koondises
                          Ja kui Mauri paar assisti veel teeb siis puuks majas ja Marcetti+Mauri ka koondise särgis jälle.
                          Ühesõnaga Lazio algrivistus on pea 80% koondisemängijad ja see pole enam hea....üks kurb asi kui klubi on rõhuma hakanud kvaliteedile mitte kvantiteedile.

                          Forza Lazio!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Suured tänud Uuu, ei ole mingi joke.

                            Aga ma sinu asemel topiks mõlemid pöidlad tagumikku ja loodaks südamest, et Totti ei saa terveks derby ajaks. Aga Tottiga või ilma valmistu ennast ette juba 6. järjestikuseks kaotuseks.
                            MERDA LAZIO!!!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              No selge Pole kindlasti plaanis midagi kuhugi toppida.
                              Ja kui te tahate midagi tõelistest jalgpalluritest kuulda siis vaadake Cissed. Mängija, kes 30 aastaselt keeldus 20 miljonilisest pakkumisest 2.5 aasta peale ja otsustab liituda Lazioga, kus palganumbriks on 2 miljonit hooaja peale. Siis see on asi midagi austada.
                              Ja kui ta oma koondise esindamisel(rotti jaoks on koondis vaid fifas) vigastada ei saa siis küll see mees koos Klose ja Rocchiga teil kõigil riomanistadel need pöidlad endale per*se kihutab.

                              FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Miks mainib Uuu pidevalt Tottit ja koondist? Totti lõpetas koondisekarjääri enda initsatiivil pärast maailmameistriks tulekut. Ta pole kunagi plaaninud ega plaani ega ootagi mingit kutset koondisse. Tema jaoks on see lukus lahter.


                                Ja muidugi miljontuhat õnnesoovi teile! Veel nädal aega tagasin naersin aga nüüd juba loen mustvalgel selliseid asju. Osvaldo saigi koondisekutse!
                                The 25-year-old has been impressive for his club, scoring three goals in five Serie A fixtures. It will be his first senior call up.
                                Impressive ?
                                Olgu , mul suva löögu või buffon ise selle värava aga serbia tuleb ära võita.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X