320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    Mõtlesin just, et raudselt vostrjakov on mängu tulemuse pannud siia...Mõtlesin ka seda, et ega ta neid endale ei kirjuta ja siis ikka tulin ja külastasin....Kahjuks ei tea ma mängust midagi....Ei oska öelda kas teenisime 1p või kaotasime 2.....igatahes oleks olnud tore ära panna Laziole..no niisama selle eest et Rooma klubi ja ka sellepärast, et nad meist 1 punni vaid ees...oleks tore ikka kõrgemal lõpetada neist...
    Väljalangemise muresid ei tohiks õnneks tekkida enam

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Ära aja, väljalangejad tulid praegu 1 punkti võrra lähemale nüüd. 3 punkti ainult vahe teie ja Fiorentinaga. Kuigi teil on suhteliselt lihtsad mängud ees - Atalanta võõrsilt on veel ehk keeruline, kui Chievo Verona kodus ei tohiks probleem olla. Kuigi tegelt viimane on suhteliselt etteennustamatu tiim.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        Nägin highlights`id ära. Nende järgi tundus küll, et AS Roma surus või vähemalt tekitas ohtlikke olukordi. Kahju, et mõnda ära ei löödud, aga vast jäävad ikka püsima Serie A-sse :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Algselt postitas mjkk


          Originally posted by mcnamara
          Mine sina ka sinna kus rohi ei kasva! Mille põrgu pärast sul on vaja kahekordset maailmameistrit mõnitada? Kui mees tahab oma karjääri Jaapanis lõpetada, siis las ta teeb seda.
          Ma ei mõnita, asi selles ongi, et mees mulle meeldib ja väga - kuid ta pole veel sellele \"levelile\" jõudnud, kus ta peaks hakkama oma karjääri lõpetama ja eriti seda siis, kui mees ise tahtsi Inglismaal oma karjääri lõpetada ning tal oli selleks ka igati võimalust...aga lõpetada karjäär kuskil japside keskel, ei oska keelt ega kombeid ...njaa...

          Jaapanis mängivad paljud välismaalased ning see Yokahama klubi tundub päris korralik olema..:P
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Algselt postitas Gilardino


            Algselt postitas mjkk


            Originally posted by mcnamara
            Mine sina ka sinna kus rohi ei kasva! Mille põrgu pärast sul on vaja kahekordset maailmameistrit mõnitada? Kui mees tahab oma karjääri Jaapanis lõpetada, siis las ta teeb seda.
            Ma ei mõnita, asi selles ongi, et mees mulle meeldib ja väga - kuid ta pole veel sellele \"levelile\" jõudnud, kus ta peaks hakkama oma karjääri lõpetama ja eriti seda siis, kui mees ise tahtsi Inglismaal oma karjääri lõpetada ning tal oli selleks ka igati võimalust...aga lõpetada karjäär kuskil japside keskel, ei oska keelt ega kombeid ...njaa...

            Jaapanis mängivad paljud välismaalased ning see Yokahama klubi tundub päris korralik olema..:P
            Mis aastas sa küll elad?

            Edit: 2003

            Väike vihje: kui sa mõnd teemat lehitseda soovid, siis klikka selle nime taga sulgudes olevat sõna \"Viimane\".

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              noh totti mis tegid?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Coppa Italia
                I giallorossi battono 2-1 l´Udinese al Friuli...

                Forza giallorossi, Forza Roma.

                ASRoma on finaalis, jeeeeeeeeeee.
                Udinese - Roma
                21´(1pa) Goaaaaaaaaaal Mancini 0:1
                12´(2pa) Di Natale 1:1
                36´(2pa) Goaaaaaaaaaaaaal Capitano Totti 1:2

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  Oi krt, Totti kruvis ikka närvipinge haripunkti Penalti lõi kätte ja tagasipõrkunud palli lajatas sisse alles. Tegelt ta seda kätte ei löönud, väravavaht tegi hea hüppe kah, aga ikkagi. Igastahes, loodame, et karikavõit tuleb, kuigi see saab olema üliraske.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    Hea, Roma saab nüüd Uefa Cup-i mängida ja see tähendab raha...Kui nüüd liigas ka veel viimased mängud võidetaks, siis lõpetaksime isegi enam vähem rahuldaval positsioonil arvestades vahepealseid seise...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      aga palun Cannuman

                      Atalanta - AS Roma
                      5´(2pa) Goaaaaaaaaal Cassano 0 : 1

                      ASRomale 3 punkti ja tabelis 8 koht.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        Lõpuks ometi võit liigas....ja edestame laziot...nüüd oleks veel vaja võita 3 mängu. 1 liigas + 2 karikas

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Esimene ost tehtud. Suvel liitub brasiliana Rodrigo Taddei, kes sõlmis 4 aastase lepingu. Tuleb tasuta, kuna tal leping lõppeb siis.

                          Pasini Aprilia Totti Top Sports 3C.
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Oskab keegi Taddei kohta väikese ülevaate teha?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              ASRoma - Chievo Verone 0 : 0
                              Roma lõpetas siis seriaa selleks aastaks 8 kohal.
                              Forza Roma

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                Algselt postitas cannuman


                                Oskab keegi Taddei kohta väikese ülevaate teha?
                                Olen näinud paari Siena mängu see hooaeg ja Taddei on minu arust päris hea, üle keskmise mängu mees.
                                kui teda kellegiga võrrelda siis mina võrdleks teda võib-olla kunagise portugali koondise ääre-mängija Sergio Conceicao\'ga. igatahes Taddei on väga hea ja tehniline mängija ja temast on romale kindlalt abi.

                                olen kuulnud ka et Ze Roberto\'l pidi peaaegu Roma leping käes olema aga ma arvan et need on vaid kuulujutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X