320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Loe eelmist minu postitust.
    Jäädki ootama, ma ootan siiamani su geograafia alast põhjendust Derbide kohta
    Ok kuna see võttis mul tegelikult mingi 30 sekundit max. ja mind tõesti huvitaks kuidas teie loogika järgi mängijate vormi ja üldist taset võrreldakse siis hea küll. Palun tutvu sellise toreda internetilehega, http://it.wikipedia.org/wiki/Derby_calcistici_in_Italia
    seal on kirjas kõik olulisemad ja isegi üsna väheolulised/ajaloo hämarustesse kadunud derbid. Mida seal EI OLE on Juventus-Roma või Roma-Juventus derbi. Palun loe ja otsi hoolega, sest selle teema juurde tagasi küll enam kunagi ei tahaks tulla.

    Seletan sulle ka geograafia põhjenduse ka lahti igaks juhuks. Võid ise internetist üle kontrollida, aga ennustan üsna kindlalt, et igal pool, kus sõna derby lahti kirjutakse on kirjas, et enamasti on tegu kohaliku või vähemalt regiooni tasemel vastasseisuga. Üksikute eranditega, no kõige lihtsam ja kuulsam oleks vast Barca vs Real. Minule endale meeldib seda ''El Clasicoks'' kutsuda ja lihtsalt suureks rivaliteediks pidada, aga ilmsel võib seda ka derbyks kutsuda kui suur soov on Oled kindlasti kuulnud ütlust, et erand kinnitab reeglit?

    Kommentaar


      Õnn või õnnetus, Osvaldot platsile ei pandud. Aga Cesare kaval kassinägu Prandelli näeb temas lausa Itaalia tulevikku !
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Ok Frankie, see on üle pika aja üks täitsa mõistlik jutt. Aga kuna ma olen õel Lazio fänn, siis tahan ikka norida natukene.. milleks sellist jama üldse postitada! Sa ju ei käi teiste klubide teemades postitamas ilmselgeid asju nagu ''homme tõuseb päike'' ''vesi on märg'' jne. Postita ikka pigem kui miskit asjalikku on öelda. Näiteks ma võiks vabalt postitada, mis ma arvan Burdisso mängust eile Chile vastu (ei viitsi tegelikult), see annaks mingit infot edasi. Kui ma nüüd tuleks ja läbustaks Roma teemasse, et Burdisso on mõttetu tont, kõik Chile võimalused tulid tema käkkide pärast..ostke parem Titus bramble ruttu!! Ja üleüldse kõik Roma kaitsjad on ebameeldivad jobud öääääööööüüüüüü.. Oleks sellisel asjal mingi ''point''??
        Postitasin selle pärast et üks Bayerni fänn hakkas siin Fiorentina mängijaid maha tegema. Ja god knows how much I hate Bundesliga Sorry et see spam siis Lazio teemasse sattus. Maarek ja Jasper, võite kustutama tulla
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Ok kuna see võttis mul tegelikult mingi 30 sekundit max. ja mind tõesti huvitaks kuidas teie loogika järgi mängijate vormi ja üldist taset võrreldakse siis hea küll. Palun tutvu sellise toreda internetilehega, http://it.wikipedia.org/wiki/Derby_calcistici_in_Italia
          seal on kirjas kõik olulisemad ja isegi üsna väheolulised/ajaloo hämarustesse kadunud derbid. Mida seal EI OLE on Juventus-Roma või Roma-Juventus derbi. Palun loe ja otsi hoolega, sest selle teema juurde tagasi küll enam kunagi ei tahaks tulla.

          Seletan sulle ka geograafia põhjenduse ka lahti igaks juhuks. Võid ise internetist üle kontrollida, aga ennustan üsna kindlalt, et igal pool, kus sõna derby lahti kirjutakse on kirjas, et enamasti on tegu kohaliku või vähemalt regiooni tasemel vastasseisuga. Üksikute eranditega, no kõige lihtsam ja kuulsam oleks vast Barca vs Real. Minule endale meeldib seda ''El Clasicoks'' kutsuda ja lihtsalt suureks rivaliteediks pidada, aga ilmsel võib seda ka derbyks kutsuda kui suur soov on Oled kindlasti kuulnud ütlust, et erand kinnitab reeglit?
          Aitäh, oli seda siis nii raske ennem öelda?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Ma tahaks tegelikult teada miks Klose aktsiad langesid, kui ta Lazioga liitus?
            Ma ei teadnudki, et paljude väravatega ja assistidega uues tundmatus liigas 33 aastasena toob aktsite languse. Peale selle on ta tagasi koondises. Mitte asendusena vaid täiskohaga tippründajana.
            Ja tuletan meelde, et Bayernis pakuti talle 4.5 miljonit palka. Ta valis 2 miljonit ja algkoosseisu koha, kui ta seda väärib. Kuna ta seda väärib 100% siis tänu sellele otsusele on ta ka koondises tagasi. Bayerni pingil eurosid lugedes vaevalt seda juhtuda oleks saanud. Või oleks Rancespersevenitus?
            Kordan uuesti, MINU silmis. Ja vähemalt siin foorumis võin ju enda arvamust avaldada? Vaata mu avatari kui sa ennem pole tähele pannud siis saad aru miks MINU silmis selle mehe aktsiad langesid. Peace?
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Aaa no okey. Peace mate
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Yesssss te mängite 10nekesi....Pojunn saab lasteaiast ikka välja pühapäeva hilisõhtuks? Või peab eriload taotlema sotsiaalametist?
                Saab saab, suurem mure peaks sulle olema et kas Matuzalem saab hullumajalt selle loa?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Klose 151 väravat 380 mänguga (Saksa ja Itaalia liiga).
                  Gilardino 141 väravat 354 mänguga (Itaalia liiga)

                  mis su point on?
                  Kannumannn vaatame ikka rahvusvahelisi väravaid ka ja äkki näiteks mingi mõttetu turniiri, mida kutsutakse MMiks väravaid... aga muide, mis su point on?

                  Kommentaar


                    Ma küsisin su käest ilusti, miks kohe nii kuri ja ründav? Olen ma Klose kohta pooltki halba sõna öelnud?

                    Minu point oli see, et klubikarjääris on nad praktiliselt sama palju mänginud ja sama palju väravaid löödud.
                    Gilardino MM statistikat ei tea. Üks värav oli siis kui maailmameistriteks tuldi ja 2010 oli ka koondises. Mängude/minutite arvu ei tea peast ja hetkel otsida ei viitsi.

                    Klose koondise karjäär (kaasa arvatud finaalturniirid) on igati edukad olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Paluks ka Euroopa väravad ja koondis ka härra cännukukk.
                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Kannumannn vaatame ikka rahvusvahelisi väravaid ka ja äkki näiteks mingi mõttetu turniiri, mida kutsutakse MMiks väravaid... aga muide, mis su point on?
                      Enda aju üldse ei tööta mr. Delfino? Huvitav oleks teada, on üldse kunagi töötanud?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Delfiinid pidid kusjuures päris intelligentsed olema, aga no, inimmõistuse vastu nad ikka ei saa.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Delfiinid pidid kusjuures päris intelligentsed olema, aga no, inimmõistuse vastu nad ikka ei saa.
                          Olen ka kuulnud seda, aga nagu juba ennem mainiti siis erandid kinnitavad reegleid.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Tulles erandite juures siis pean veel mainima, et kuigi reeglite kohaselt ei või Serie-As mängida naiskodanikud on siiski üks eriluba antud teatud mängijale/jannale, kes hiljuti sai 35 aastaseks. On ju sellele olendil nii peenis kui ka vagiina.
                            Ja kuna see oli kõigest film, kus Schwarzeneeger selle paksu venna rasestas on teie kuningal/gannal võimalus see preemiaraha endale nabida.
                            Head Ööö!!!!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ei Matuzalem läheb peale trenni koju või shoppama. Mis hullumajast te räägite? Samas Pojunn läheb peale trenni sellesse puulaudadest kokku klopsitud uberikku. Vahetab oma mähkmed. Joob sooja piima ja siis siib onu DeMinevit*tu väikse jõmpsika lasteaeda päevasele tudule.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Head ööd poisid. Ärge pikka viha pidage
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X