320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      No eika sinust loodan, et panid selle siia nalja pärast, aga kui ei siis on sul vaja peas see hernes kinni püüda ja kivi asemele panna...siis on sul vähemalt valus, kui lolle nalju teed
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Järjest rohkem muutub tõenäolisemaks, et Vedran Corluka tuukase talvel. Mulle alati väga sümpaatne mängija olnud, ja tooks natuke kindlust sinna tagaliini meile. Ühe korraliku ründaja võiks ka veel hankida ja palun mitte Luis Fabianot või Nilmarit!
        Corluka võiks iseenesest tulla külll, vanal on tehnikat-pikkust-kogemust-klassi küllaga.Mängida on ka soliidselt saanud klubides kus ta olnud on, nüüd siis Tottenhamis on kaitsjate ülekülluses tema koht põhis äraampsatud. Ega kui aus olla siis palju paremat hetkel turult võtta ka pole, kas on mõtet minna mingite noorte brasside peale välja ja raha tuulde loopida.
        Corluka on hea analoog Piquele. Veel on võimalus meest kasutada nii keskel kui paremal äärel, seega oleks lahendatud osaliselt ka parema ääre problad, mingil määral kuni suveni, kui reaalselt tuuakse sinna üks korralik äss, mitte et Rosi seda ei oleks.


        Ründest rääkides, minu meelest poleks Luis Fabiano halb valik. Meil oleks just vaja hetkel meest, kes oleks üliohtlik alati kastis ja suudaks pallid väravasse surmata, hetkel ju meil kastis lõpevad kõik ideed otsa, siis selle taustal ongi vaja meest, kes võtab ja istutab nahkkera võrku nii, et see sinna ka jääb nagu "kilumari kilumari kirsavoi".

        Fabiano kahjuks räägib fakt, et ta on brasside kohta kriitilises eas ja vanal tundub ka see nö. keskea kriis olema, mis teda ka brasiiliasse tagasi viis ja reeglina, kes on juba lõunapausiks kohvimaale läinud kohvi rüüpama ja ennast sinna kanepiväljade vahele unustanud, see enam euroopa vutis jalule ei tõuse . Meil on tegelikkuses ka 2 head näidet olemas Cicinho ja Adriano näol.Ei tahaks Adriano nr 2.-e näha, aga miskipärast ma usun, et Fabiano on veidi teisest puust mees.

        Nilmar on minu meelest ülehinnatud ja Villareal tahab tema eest nagunii hingehinda, minu silmis on ta üks kleenuke siidi-sametine baleriin, et see mees otsigu parem metsas koore seest üraskeid ja otsigu brasiilia vihmametsast üks korralik ojakene ja püüdku "OMULEID".
        See kui ta käis esimesel korral Euroopa klubis "õunaraksus" siis minu jaoks oli selge mis mehega tegu on ja nüüd kus ta on 27 ja seisab sisuliselt paigal hispaania liigas siis millest me räägime veel itaalia liigast, kus on kordades raskem skoorida.

        Rossi oleks muidu väga vinge ründeliini, kuid ma ei tea mis peaks olema põhjus, miks Villareal peaks temast loobuma, hinnasilt oleks ka ilmselt paras kirves ja hetkel ei oleks otstarbekas kedagi lambist väljaosta eriti kolossaalsete summade eest.
        sigpic

        Kommentaar


          Loodame, et Klose purustab selle antiikajal tehtud Lääne-Saksamaa väravaterekordi juba Lazio särgis.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Ma annan teile tšeki Chivu nimega. Mütsi saate tasuta kaasa. Pole teil mingit Corlukat vaja.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Kas mõni ründaja läheb siis minema ka? Sexmees tundub selline suht tulevikuta võll seal meeskonnas. Ja mis seisus "Faking Parma te Borini minema lasite" on?

              Kommentaar


                Borinin on kerge vigastusega väljas. Sexmees ilmselt lahkumas. Nilmarit taheti juba suvel, seega ei oleks suurim üllatus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Rossi oleks muidu väga vinge ründeliini, kuid ma ei tea mis peaks olema põhjus, miks Villareal peaks temast loobuma, hinnasilt oleks ka ilmselt paras kirves ja hetkel ei oleks otstarbekas kedagi lambist väljaosta eriti kolossaalsete summade eest.
                  Rossi on vigastatud päris pikaks ajaks, ei liigu ta kuskile.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Läheb Lazio särgiga Saksamaa koondist esindama? See oleks päris huvitav vaatepilt.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Tofo....F.Totti elab 4-5 kuuse intervalliga. Kui ma ei eksi siis on ta perioodis kus Sabatini tegi superostud Pojunn ja Ossipurakas.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Oi jummel....üks ahv elab minevikus, teine ei saa ühesti vähegi keerulisema mõttega ütlusest aru. Kas see kõik on seotud Lazio suhteliselt hea minekuga hooajaga? Mis küll juhtub, kui Lazio Scudetto võtab....hakkate üksteisele rosinasse kütma?
                        Klose purustab selle Saksa rekordi nagunii Lazio särgis. Suure tõenäosusega ta Lazios karjääri lõpetabki.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          Ma annan teile tšeki Chivu nimega. Mütsi saate tasuta kaasa. Pole teil mingit Corlukat vaja.
                          Vaatasin just, et mul veel 4 rulli peldikupaberit alles (3 kordsed, ei ärrita isegi mitte beebi peput) :

                          aga kui otsa saab, ilmselt jaanuaris ehk uuel aastal siis võid uuesti pakkumise teha


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Tofo....F.Totti elab 4-5 kuuse intervalliga. Kui ma ei eksi siis on ta perioodis kus Sabatini tegi superostud Pojunn ja Ossipurakas.
                          Praegu on need ostud minu jaoks tõesti " Who the fuck" staadiumis, et Messi ja Zlatan hoidke alt!

                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Rossi on vigastatud päris pikaks ajaks, ei liigu ta kuskile.
                          Nu miks mitte mees poolvigasena ärarääkida ja tuua mitmeid kordi soodsamalt, kui mehel enam vedelat tilgutist ühelt maalt ei tilgu siis annab ta kiire JAH sõna! Ega Sabatini asjata nii edukas transfer guru ei ole, tuleb kasutada kõiki võtteid.



                          ja siis jääb kõikide teiste hooleks , suu lahti ja suu ammuli taeva poole vahtida ja pruutneitsi kimp kinnipüüda!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=3005

                            Kas tõesti valus kättemaks Romalastele Lazio vidiootide poolt???



                            Igatahes mitmes Roma mängija see on, keda sisuliselt olete tahtnud Kennedy kombel otse platsil mõrvata, mitmete kümnete tuhandete pealinnlaste ees?




                            Ilmselgelt on sarnasusi... rääkigem suud puhtaks mis tegelikkuses juhtus.

                            Lazio mustad jõud pidid siin mängus olema, mis muu seletab seda, et Adriano ei julgenud isegi enam pealinna naasta ja elas pagulase elu Brasiilias, oma esivanemate hütis.

                            Ma usun, et Adriano oleks senimaani meie meeskonnas ja oleks oma endise tähesära taastanud, sest Milani vastu hakkasid tal juba jalgpalluri moodi liigutused väljatulema.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ütle ausõna...olles sügavas agoonias, mis kuradi jooki sa täna limpsisid? Tuleb seda jama nagu virtsa lehma per*sest.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Tottil minek ? Naeruväärne.....

                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X