320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iglesiasel on kõvasti mõtteainet, kuidas Bayern nüüd võita. No ma mõtlen virtuaalsel Iglesiasel mu Fifa12s. KUI võidate lähete rubentusisga kokku. Lahe, et on olemas mängukosnoolid, kus saad teha kõike mis on reaalses elus võimatu
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Minujaoks ilmselgelt põnevaim paar Euroopa Liigas. Tuleb tuline andmine ja arvestades Atletico ebastabiilsust sel hooajal (vähemalt koduses liigas), siis on Laziol siin selge šanss olemas.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kõige lahedam, on see, et sinna on niipalju aega. Kui kedagi jaanuaris ei osteta siis vähemasti on Mauri tagasi, et Lazio ridasid tugevdada.
        Paluks siis Udine võitu!!!Oleks võimas.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kui erinevad võivad olla Lazio fännid.
          Uuu suust tuleb esimese asjana totrus, keskel on veel totrust ja lõppus kohe eriline ports totrust. Sama mõistlik, kui arutada surnud Leniniga kapitalismi võitudest - vastu tuleb korisevat läminat ja kommunismi(mäda) õõvastavat lehka.

          Vendetta in the other hand is a fella, kellega võib isegi mingit dialoogi sarnast elajat aretada ja puuris kasvatada.
          Ja seda ei ütle ma seetõttu et Laziale vents meid favoriitideks lükkab. Tegelikult usun, et tuleb väga võrdne paar ja 50- 50 võimalused. Showd, draamat ja väravaid tuleb igale maitsele.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Kas sul on käsk minuga dialoogi ajada? Minul küll pole ja Lazio teema suure osanikuna mul väga kurb meel ka pole, kui sa oma tarkusi siia ei pajata.
            Ole õnnelik, et ma adlediko matridi teemasse pole kunagi sisse ujunud.

            FORZA LAZIO!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Uuu läks kurjaks või? Võta kähku rohud sisse, muidu tead küll mis juhtub jälle. Jäädki sinna peldikusse kinni
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Kas sul on käsk minuga dialoogi ajada? Minul küll pole ja Lazio teema suure osanikuna mul väga kurb meel ka pole, kui sa oma tarkusi siia ei pajata.
                Ole õnnelik, et ma adlediko matridi teemasse pole kunagi sisse ujunud.

                FORZA LAZIO!!!
                Nagu ma ennegi olen rõõmsalt naeratades selgitanud, siis Lazio vastu ei ole mul väga midagi. Eks kõigil omad veidrused Aga UUuu sa oled ju kirjaoskamatu ! Atletico Madrid on õige kirjapilt. Õpi selgeks, see jääb veel pikaks ajaks sind kummitama.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Jan Votenburg
                  arusaadav
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Vabandused...tõesti Atletico Madrid on õigekiri. Õpin vaikselt neid väikseid klubisid Ma usun, et sul Lazio on juba nii meelel kui keelel, aga kurb on see et peale veebruari sa juba sooviksid, et enam poleks nimi Lazio sul meeles
                    Ja Branco....kus mingi kaamera mulle külge pandud...peldiku riiv jäi tõesti kinni...vb sellepärast läksingi närvi. Perse, homme toon uue ukse. Nii ei saa neid rioma mänge vaadata....palu kogu aeg lõppseisu maili teel.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Ma usun, et sul Lazio on juba nii meelel kui keelel, aga kurb on see et peale veebruari sa juba sooviksid, et enam poleks nimi Lazio sul meeles
                      Ei ole seda ohtu. Respecting opponents.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        arusaadav
                        Piider, ärme muutume NINAkaks.

                        Ilmnes siis väike trükiviga, mõtlesin muidugi Ajaxi Kaptenit Jan Vertonghenit
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Sa tegelt normaalne vend, ärme muutume NINAkaks.

                          Ilmnes siis väike trükiviga, mõtlesin muidugi Ajaxi Kaptenit Jan Vertonghenit
                          Seal oli ka trükiviga, parandasin ise ära. Päikest!
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar



                            Sõnu pole vaja.

                            Kommentaar


                              Võib juba enne lahingut mainida ära et see tuleb raskem mäng kui juventusega. Miski pole võimatu kui suudame hoida samasugust meeskonnavaimu.

                              Kolm punkti võiks ära napsata järgmiste meestega
                              -------Stek--------
                              Rosi--Juan--Heinze--Angel
                              viviani--De Rossi--Simplicio/Perrotta
                              Lamela--Totti--Bojan

                              Kommentaar


                                Napolil ei ole vaja muretseda, Juan on tagasi, see on sama hea kui 2 väravaline edu enne mängu juba käes ju.

                                Tegelikult tahtsin hoopis selle netist leitud õnnetuse kohta küsida... mis kuradi sõnu ei ole vaja? Kui sa juba selle pildi siia panid, siis alustuseks seleta ära, miks Roma esimese scudetto ajal arenguhüpet ei tulnud? (häbi teil olgu, et Lazio fänn peab teile üldse La Maggica ajalugu õpetama) Mis siis saab kui Roma superprojekt 2012/2013 kõik nagu prussakad lömastab, siis tuleb sinna ritta uus pilt lisada... mis või kes see olema saab? Jubedad arengukunnid olete küll... varsti saab juba sada aastat, aga uudis pardli või habeajamisnoa/zhileti olemasolu kohta ei ole teie slummidesse veel jõudnud? Papa Darwini elutööd sedasi mõnitama, on ikka jultumust! Koos eike SO Klose SO funny (NOT) kaks kõige mõttetumat foorumiruumi raiskamist sellel hooajal (kui auhindades on selline kategooria?) counti (oli vist tema?) paintis soperdatud whothefuckiszlatan oli selle kõrval ikka täitsa puhas Picasso tase juba foorumi kontekstis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X