320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    Juventus - Roma 2:2 (sõprus-kähmlus)

    Juventus (4-4-2): Buffon (1´2pa. Chimenti); Zebina, Thuram (12´2pa. Kovac), Cannavaro, Zambrotta, Olivera (12´2pa. Mutu), Vieira, Emerson (12´2pa. Giannichedda), Nedved, Ibrahimovic (12´2pa. Zalayeta), Del Piero

    Roma (4-2-3-1): Curci, Bovo, Kuffour (12´2pa. Ferrari), Chivu 29´2pa. Mexes), Cufre, De Rossi (12´2pa. Dacourt), Aquilani (12´2pa. Perrotta), Mancini, Totti, Taddei, Nonda (1´2pa. Cassano)

    20´(1pa) Del Piero 1 : 0
    34´(1pa) Goooooooooal Chivu 1:1
    36´(2pa) Goooooooooal Taddei 1:2
    47´(2pa) Del Piero 2:2

    Forza Roma

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Kontrollmäng: Triestina - Roma 1:2. Roma poolelt skoorisid Panucci ja Nonda.
      16. augustil peaks avaldatama serie-a kalender.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        No nii, lõpuks siis saadi ka kalender ülesse. Esimene voor siis 28. augustil.
        Reggina - Roma, kevadel saime tappa. Läbi ajaloo on Roma Reginaga väidetavalt
        mänginud neli korda ja kolm korda võitnud. Loodame siis see kord kenat revanssi.
        Forza Roma

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Algselt postitas vostrjakov


          No nii, lõpuks siis saadi ka kalender ülesse. Esimene voor siis 28. augustil.
          Reggina - Roma, kevadel saime tappa. Läbi ajaloo on Roma Reginaga väidetavalt
          mänginud neli korda ja kolm korda võitnud. Loodame siis see kord kenat revanssi.
          Forza Roma
          Väidetavalt oleks vist tõesti õige sõna, sest mitte mingil moel poleks see võimalik. Reggina\'l hakkab 4-s järjestikune hooaeg Serie A\'s. + vähemalt 90ndendate lõppus olid nad ka veel Serie A\'s ühe hooja. Rohkem ei viitsinud vaadata.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Leidsin Roma ja Reggina kohta statistika järgnevast kohast:
            http://www.gazzetta.it/speciali/statistiche/2005/home/index_31.shtml
            ja Reggina kohta veel eraldi:
            http://www.gazzetta.it/speciali/statistiche/2005/squadre/main_reggina.shtml

            sry, mu arusaamisoskus itaalia keelest annab \"natsa\" soovida.
            vaatasin kogematta valet tabelit.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              põlgan Roma klubi pelgalt ühe mehe pärast, seetõttu täiesti sportlik huvi mul küsida vostrjakovilt, miks sa Roma klubi fännad? Aus küsimus, sellel puudub igasugune tagamõte.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Sõber dreyd, vastan meeleldi sinu küsimusele.

                AS Romal olen kaaselama hakkanud paar aastat tagasi. Lihtsalt jäi silma (siis kui Capello oli seal treeneriks) ja hakkas meeldima. Igav oleks fännata Chelsiet, Arsenali, Manut, Reali, Bayernit, Barcelonat, Juventust, AC Milani või Bayernit. Kõik eelnevalt loetletud on selged favoriidi oma liigades. Eelnimetatud on minu jaoks liiga säravad klubid. Pigem hoian pöialt ASRomale kui ühelegi eelpool loetule. Romas on minu jaoks midagi mis mind köidab aga mis see on seda ma ei oska sulle öelda. Võib olla äratundmine \"esimeset silmapilgust\". Minu arust on tegemist sellise värvika ja huvitava klubiga.

                Kas sul tõesti ei meeldi mõni klubi see pärast, et seal mängib mängija kes ei ole sulle sümpaatne?
                AS Romast rääkides ei suudeta üle saada Tottist. Kuna mul ei ole au tunda Tottit siis pigem ma ei arvustaks teda.
                Totti on tänase ASRoma liider nii nagu eilse Roma liider oli Battistuta (vähemalt minu arust). Sulle teadmiseks, et ASRomas on peale Totti veel teisigi mängijaid. Seal on selline Suurepärane kolmik nagu Totti, Cassano ja Vincenzo \"Air Force One\" Montella. Totti on kõigest üks mängija üheteistkümmnest kes väljakule jookseb.

                Ah jaa see sülitamise lugu. Sellest ei saa üle ega ümber. Kes seda teab mis sellele eelnes see mida näidati on kõigest tagajärg. Iga tahes see taanlane täitis oma ülesande ja neutraliseeris Totti. Eks me kõik saada korda suuremat või väiksemat sorti sigadusi nii, et jälle ei saa ma Totti peale näpuga näidata ja iriseda. Mis siis ikka eks kõik nääd teavad, et Tottit tuleb tagant poolt rünnata kuna tema sülg on surmav.

                Peale Roma üritan sel hooajal jälgida ka PSG, Djurgardeni ja Vasco De Gama tegemisi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  Eelmisel hooajal ASRomaga liitunud Abel Xavier peab väidetavalt läbirääkimis, et pöörduda tagasi Premiershipi.
                  Uueks leivaisaks võib saada Middlesbrough. Xavier on mänginud Priemershipi sarjas Liverpoli ja Evertoni värvides.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    aitäh vastuse eest, jah minu esmane emotsioon põlguse kohta oli vist jah liiga tumedates toonides, Cassano on ka minule väga sümpaatne. Tati Toti on jah see mees, kellest lugupidada ma ei saa ning põhjus ei ole ainult selles tatistamises vaid üldse tema käitumine nii palliplatsil kui ka selle ääres, aga see on ka minu probleem. Mis siis ikka edu sulle ja Romale Itaalias.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      mulle tundus naljakana see et loetlesid yles suurnimed ja ja ytlesid et oleks igav neid fännata kuna nad on favoriidid samal ajal kui markeerisid oma fänluse alguse perioodi kus ka roma oli favoriit. mul muidu roma vastu midagi pole. totti on ka ikkagist tõutäkk.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        mr. eyebrow jalgapalli, kui sellise avastasin enda jaoks 2001 aastal. Ennem seda olid muud huvid. Kui ASRoma oli paar aastat tagasi tipus siis eelmisel aastal ei olnud ta seda mitte. Minu huvi Roma vastu ei ole sellest raugenud vaid see \"haigus\" on pigem süvenenud. Tipust langemise tõi kaasa mitme olulise võtme-mängija müümine ja kindlasti aitas sellele kaasa ka Capellol lahkumine. Loomulikult saan sellest aru kui klubil on majanduslikud raskused ja ta peab loobuma mõnongatest mängijatest ja treener lahkub kuna tema poolt loodud väga hea meeskond lõhutakse. ASRoma ei ole lihtne klubi sest eelmisel hooajal proovisid oma võimeid nii mitmed suhteliselt sümpaatsed treenerid aga ei suutnud seda seltskonda mängima saada. Loodan, et käes olev hooaeg kujuneb edukamaks.

                        Juventus 28 scudettot.
                        AC Milan 17 scudettot.
                        Internazionale 13 scudettot.
                        Genoa 1893- 9 scudettot.
                        Bologna F.C. 7 scudettot.
                        Pro Vercelli 4 scudettot.
                        AS Roma 3 scudettot.
                        SSC Napoli 2 scudettot.
                        SS Lazio 2 scudettot.
                        U.C. Sampdoria 1 scudetto.
                        Caggilari Calcio 1 scudetto.
                        Hellas Verona (vist) 1 sscudetto.

                        Loodetvasti pole enam kahtlust millised klubid on favoriidid. Mängu ilu ei seisne selles, et ostad ära parimad mehed (vaata sellist klubi nagu real money from madrid). Mitte et mul oleks midagi Reali vastu. Või vaata Arsenali. Mitu inglast mängib Arsenalis? Või Chelsie kelle omanik on üks Venemaa ja/või Suurbritannia rikkamaid kodanikke. Kuid kahjuks valitseb üht Venemaa vaeseimat piirkonda. Need on põhjused miks ma ei saa neid klubisid fännata. Kui klubi on näiteks Inglismaa päritolu siis võik see ikkagi kuuluda inglasele või inglastele ja seal võiks mängida enamuses inglased. AS Roma täidab minu jaoks need tingimused. Klubis on selge üle kaal itaalaia rahvusest mängijatest ja klubi juhib itaalanna ja klubi oma itaalia perekond (vähemalt antud hetkel). Teatud mõttes meeldib mulle Barca. Klubil on ca. 90 000 osanikku kellel on teatud otsustus õigus. Barca kes on uhke oma kataloonia päritolu üle ja kes ei ole enda särki veel maha müüünd mõnele rahvusvahelisele hiid korporatsioonile.

                        Aitähh Dreyd heade soovide eest. Mis puutub Totti tegemistesse väljakul ja mujal siis ega minagi seda heaks ei kiida. Aga NBA staari Dennis Rodmani taset ta loodetavasti ei saavuta.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Kuna tegemist on järjekordse spekulatsiooniga siis räägime väidetvatest asjadest ja tegudest.
                          igavese Linna Jalgpalli Klubi on väidevalt sõlmimas lepingut Hondurasest pärit Edgar Alvarezega.
                          Eelmisel hooajal mängis Alvarez Cagliari värvides 15 mängu ja lõi ühe värava.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            põhimõtted on sul igatahes paigas(Y) siiski julgen väita et yhel hetkel ei ole need enam klubist tähtsamad.(kahtlen et loobud roma fänlusest kui itaalased sealt plehku panevad vms)
                            scudettode järgi favoriite ritta seada on siiski veidi yheylbaline, kuigi hetkel tundub see esikolmiku suhtes õige.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              Algselt postitas vostrjakov


                              Kuna tegemist on järjekordse spekulatsiooniga siis räägime väidetvatest asjadest ja tegudest.
                              igavese Linna Jalgpalli Klubi on väidevalt sõlmimas lepingut Hondurasest pärit Edgar Alvarezega.
                              Eelmisel hooajal mängis Alvarez Cagliari värvides 15 mängu ja lõi ühe värava.
                              Niipalju, kui mina teda näinud olen (kaks-kolm korda), siis on mees mulle muljetavaldanud. Usun, et oleks kaval tehing. Mängib ta ääres.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                mr eyebrow - on olemas oht, et me võime arutledes väljuda antud foorumi teeam raamidest.

                                AS Romas on hetkel üles antud 18 itaalast ja 8 teiste riikide mängijat. Juventus on vastavad numbrid jällegi 14 ja 13.
                                Arsenalis mängib inglismaa päritoli mängijaid 7 ja muust rahvusest on 29 mängumeest. Manus jällegi 13 inglast ja 22 muust rahvusest mängijat. Chelsie on vastav näitajad 8 ja 18.

                                Ma ei usu et itaalased lasevad jalga itaalia klubidest. Pigem on itaalia jalgapall leidnud hea tasakaalu suhte selles osas (itaalased on enamuses, kui muust rahvusest kodaniku). Tänu sellel saame me rääkida itaalia jalgapallist mida veavad ja harrastavad itaalased. Mitte nii nagu on asjad saareriigis. Kui rääkida inglismaa jalgpallist siis kahjuks on enamus tipp klubide mängijatest välismaalased. Sama hästi võib öelda, et eestis tehtud \"shveitsi juust\" ongi shveitsi juust. Sama dententsi võib märgata ka klubide omanike poolest. Nimesid pole vast vaja nimetada.

                                Ok vaatame siis nüüd favoriite scudettole. Üks võimalus favoriiti hinnata on vaadates statistikat, teine võimalus on vaadata mida rahvas arvab (ala rooside sõda ). Selleks võib avada williams hilli kihlvedude kontori koduleheküleja ja üles otsida sealt serie a panused. Panused oleks siis jägmised AC Milan 6/5; Juventus 11/8; Inter 10/3; Roma 50/1; Udinesel ja Sampdorial 66/1; Palermo 100/1 ning Lazio ja Fiorentinal 150/1. Nagu näha, rahva arvates pole Roma shanssid võita scudettot just mitte kõige paremad.

                                Andmed sain wikipedia interneti entsüklopeediast ja williamhilli kodulehelt - seega ei saa ma tagada, et nad on faktiliselt absoluutsed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X