320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fixed game.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      fixed game.
      Täitis minu 8-se rea ilusti ära. Kahest eurost sai 30.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Täitis minu 8-se rea ilusti ära. Kahest eurost sai 30.
        andsin su andmed politseile üle. või noh De Sanctisele. ta juba jookseb oma partneri bit-chielliniga kaebust esitama.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Jasper....joonista mulle oma suluseisu skeeme ja tee täisraport rigged or fixed gamist. Arutan seda asja Lotito, Tare ja Rejaga.
          Sinusugune kloun peaks üldse suu kinni hoidma. Lazio mängus ilaniga oli ilmselgelt näha, et KalliJaanil on rahad otsas ja enam kohtunikele ei jätku. Ja mis saaks parem uudis ollagi.
          Peale selle tegi Lazio Itaalia klubidest suurima ametliku pakkumise uuele mängija omandamiseks. Seems the big guns are short on money.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Ainuke asi miks meie projekt on ebakindla tulevikuga on just küsimus...Kes võtab Klose trooni üle...see vend on tõsine kunn.
            1. Frog of the Rome- Cisse tuuakse tagasi.
            2. Mauro Matias Zarate-: "I have joined one of the greatest clubs". e. FC Internazionale Forever.
            3. Või tõesti Tare ja Lotidiot löövad viimse kopika letti ja soetavad suvel tundmatu jaapanlase, kellel on jalgpalliga samapalju ühist kui Hondade autodel VAZ 21011-ga.

            Ühesõnaga tulevik on tume, kas tõesti Lazio nurgakivid ongi sellised mehed nagu Manfredinifuck ja Makipizza, kelle vundamendil seisab kogu Lazio majandamissüsteem. Vähemalt peate õnnelikud olema, selline süsteem produtseeris teile sellised tähed nagu KOZAK ja KONKO, kes isegi Taddei puujalgade kõrval tunduvad pehkinud männid metsaserval.



            Kas Litsteineri saapad ei olnud tiba suured mehele, et need teistele mängijatele kodaratesse kinnijäävad???

            Merda Lazio NON MOLLARE MAI!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              , et KalliJaanil on rahad otsas ja enam
              Parandan GaloJaanil.

              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Me võitsime Zauri keskkaitses....can you believe it.
                Zauri või Mauri on neil siis mingit vahet we? Ühed pirukad kõik, tulevad ikka samas kohast ja alles 30+ aastaselt saavad aru, kui suure sita sees nad tegelikult on ja kust pole mingit väljapääsu,nagu kärbsed liimilindi küljes, urkapoe ventileerimata poekeses, lihtsalt Derbys tuleb prussakatõrje ja lennukitega lastakse mürki alla ja ongi kogu asja PIIX.

                Sellesmõttes mõistan Zaratet ja Pandevit.Ja mõistan ilmselt ka paari aastapärast miks Kozak liitub mõne Serie A gabariitidele vastava tiimiga.

                Kloset mõistan miks ta Laziosse tuli- ta on lihtsalt hea südamega inimene, kohusetundlik ja truu , ta ei suuda vaadata kuidas junnid ja julgud vedelevad tänava sillutise silikaadil nagu fekaalid, tema haarab taskust kilekoti, teeb korra käega haaramis-haaremis liigutuse ja viskab selle 3 punkti joone tagant prügikasti.

                Muidu kas UUU peakontori meditsiiniline brigaad on Derbyks valmis ja kõrgendatud valmisolekus???

                Pilti ka meestest :



                Uih sry siiski naiselikest medõdedest, kelle siidpehmed käed tuimestavad ka kõige hellema perssekannika, kui sinna tungib 2 tollise läbimõõduga külmkarastatud terassüstal.

                Et eks arvake ise milline on UUU milline on vendetta?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Peale selle tegi Lazio Itaalia klubidest suurima ametliku pakkumise uuele mängija omandamiseks.
                  HAHAHAHA. See on päris hea facht. Kas leidsid selle ise või on selle välja öelnud transferguru Tare?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    HAHAHAHA. See on päris hea facht. Kas leidsid selle ise või on selle välja öelnud transferguru Tare?
                    Jh Tare teab ju kõike, mees on 2011 aasta "venemaa selgeltnägijate tuleproovi" võitja noor 20 aastane esoteerik, must maag ja ennustab väljakukkunud kotka sulgede pealt tulevikku ja olevikku.

                    Tare: 'Roma project a flop', mees kes teadis ussisõnu!!!

                    Vähemalt on see Tarel õnnestunud projekt:



                    Ainuke projekt, mis on tõeliselt korda läinud Tarel, ilmselt selle eest tuleb ka mingi elutöö preemia, kerge Nobeli auhind.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      See fakt on Lazio ametlikult kodulehel. Ja seda pole keegi sinu PerlusKoni peenistest ümber tulnud lükkama....Tevezile pole ei ilan ega printer ametlikku pakkumist teinud kuna teil on papp otsas ja riske ei võeta. Kindlasti taheti paari maldini särgi ja autogrammiga see argentiina debiil laenule saada, aga kahjuks Mancini(laziale) parem naudib ta piinamist.
                      Ja f-rotti....ma ei saa hetkel aru mis su peas toimub...oled kindlasti pissed off, aga su jutt pole üldse naljakas. Pigem loen välja, et üks agoonias juustukott üritab siin terrorit teha. Loodan, et rioma ei tule underfogina meile vastu...siis me kahjuks oma võimalusi ära ei kasuta...meile sobib kui te ikka tulete meile vastu, kui super prussakatõrje projektina.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Ftotti, proovi ennast veidi kokku võtta. Ei ole kedagi kunagi ignore listi pannud üheski foorumis, aga sinusuguse jobuga hakkab piir juba väga lähedale tulema. Sisuliselt sa ikkagi oled nagu legaalne spämm juba, kellega moded ei oska midagi ette võtta, sest sa kirjutad eesti keeles ja kohati on su jutul mingi (väga ähmane) seos jalgpalliga. Ja ära tule oma sõnavabaduse mölaga jälle. Viimasest 6st postist on 4 sinu, neist 3 sisaldavad suurt ja erakordselt teemavälist pilti... Internet ei ole päris nii anonüümne nagu sa arvad, pinguta natuke ja käitu vähemalt Lazio teemas korralikult või ma mõtlen välja täiesti legaalse võimaluse kuidas sulle head netietiketti õpetada.


                        Mängu juurde tagasi tulles
                        Hernanes 12s värav kõikide liigade peale kokku!
                        Lulic 4s liigavärav!
                        Keskväljal on varsti tagasi Brocchi ja Mauri, meie uued signingud. Eks visake jätkuvalt Lazio üle nalja kui see teil tuju tõstab. Mina usun Serie B powerisse. Lazio hetkel parim näide Serie As, et ainult raha ei mängi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Internet ei ole päris nii anonüümne nagu sa arvad, pinguta natuke ja käitu vähemalt Lazio teemas korralikult või ma mõtlen välja täiesti legaalse võimaluse kuidas sulle head netietiketti õpetada.

                          Ristiisa on rääkinud! Just kui mingi aeg tagasi hakkas tunduma et Vendetta ei olegi nii vääraerenguga jupats nagu alguses arvata võis vaid hoopis täiesti asjalik ja normaalne inimene, siis viimasel ajal tuleb välja ikka et kloun jääb klouniks isegi kui tal paariks päevaks nägu ära pesta.

                          Mul oli eile nii hea meel kui ma livescore'st seisu nägin peale esimest poolaega, aga suutsite mu tuju ära rikkuda, ilus comeback anyway, sellele ei saa vastu vaielda. Õnne päris ei hakka soovima rivaalile, aga respecti natuke ikka Samas, kas tõesti võib Joonatani venna väitel
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          fixed game.
                          tõepõhi all olla? Kahtlen, aga samas neist sohilastest ei oska kunagi midagi arvata.

                          Kõige ilusam eilse mängu juures oli muidugi, et Jakuinta sai jala valgeks!
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Võimas comeback. Pehmelt öeldes võimas. Cesena võib Serie B tee jalge alla võtta, sellist võimalust võõrsil maha mängida , oi oi oi - see´p ei ole kõrgliiga materjal.
                            Atletico Madrid ajab eeloleval nädalavahetusel naha soojaks Racingu vastu ,et siis sõita Rooma kus ootab lahing mida paljud juba kuid pikisilmi ootavad.
                            Nagu näen ,siis ei tule oponendil pärast sellist mängu enesekindlusest puudu. Vastupidi, see on laes. Ja peabki seal olema.
                            Kergitan kaabut teie ees kotkad, endiselt CL võitluses sees, vastikust vaenlasest As Romast ees, hiilgav võit Milanistade üle ja nüüd pilk seatud Euroopa vallutamisele. Respect.

                            Kui eelmine aasta kahe pealinna suurklubi nimed ühte loositi, oli selge, et sündinud on Euroopa liiga tasavägiseim ja põnevaim play-off.
                            Aga möödunud kuudega on punavalges Madridi osas nii mõndagi muutunud. Kui Lazio seilab stabiilsuslainel, siis Atletico hooaeg on olnud midagi hoopis marutormi sarnast. Gregorio Manzano pooleaastane valitsemisaeg sai jõulude eel järsu lõpu. Sisutu ja ideetu, ummikusse jooksev mäng ning allaandmine - punktid mis iseloomustasid järjekordset ebaõnnestumist, järjekordset Patethico Madridi...
                            Nüüd 1.5 kuud hiljem , on põhjust taas rind kummi lüüa ja Laziadele ning selle seltsi eestipoolsele vennaskonnale teavitada, et kuuldused Atletico madridi surmast on suuresti liialdatud.
                            Mees , keda tunnete te isegi , Diego Simeone on lühikese ajaga meeskonnale enda ainuõiget filosoofiat tutvustanud ja mehed enda nägu vorminud . Ja see larhv ei tunne armu. 5 mängu eesotsas, 3 võitu ja 2 viiki, väravate vahe 8-0.
                            Eurodebüüdil ei lepi El Cholo vähemaga , kui edasipääsuga ja 2 eesseisvat mängu saavad olema enam kui põnevad, vihased ja täis vaatemängu !

                            AUPA ATLEETI !!!! Viva Los Colchoneros !
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Ftotti, proovi ennast veidi kokku võtta. Ei ole kedagi kunagi ignore listi pannud üheski foorumis, aga sinusuguse jobuga hakkab piir juba väga lähedale tulema. Sisuliselt sa ikkagi oled nagu legaalne spämm juba, kellega moded ei oska midagi ette võtta, sest sa kirjutad eesti keeles ja kohati on su jutul mingi (väga ähmane) seos jalgpalliga. Ja ära tule oma sõnavabaduse mölaga jälle. Viimasest 6st postist on 4 sinu, neist 3 sisaldavad suurt ja erakordselt teemavälist pilti... Internet ei ole päris nii anonüümne nagu sa arvad, pinguta natuke ja käitu vähemalt Lazio teemas korralikult või ma mõtlen välja täiesti legaalse võimaluse kuidas sulle head netietiketti õpetada.


                              Mängu juurde tagasi tulles
                              Hernanes 12s värav kõikide liigade peale kokku!
                              Lulic 4s liigavärav!
                              Keskväljal on varsti tagasi Brocchi ja Mauri, meie uued signingud. Eks visake jätkuvalt Lazio üle nalja kui see teil tuju tõstab. Mina usun Serie B powerisse. Lazio hetkel parim näide Serie As, et ainult raha ei mängi.
                              Ma ei näe endal väga süüd, et ma oleks nüüd totaalselt midagi valesti öelnud. Enamik poste siiski olid seotud täieõiguslikult Lazioga.

                              1. Mulle ei meeldinud, et Tare võtab sõna ja õigusi sildistada teatud projekte, millest tal suurt aimugi pole(mida sa tahad projektist, kus terve meeskond on uuendatud kaasaarvatud juhtimissüsteem treenerid mängujoonis jne), hävitada Inter 4-0 kas tõesti see annab mehele aluse väita , et projekt on flop, siis miks mina ei või võtta õigust ilma argumente väljatoomata midagi öelda Lazio meeste kohta, kes tõesti minumeelest on suht kehvad mängumehed, ma ei väida, et neil ei tule hiilgepäevi sisse.

                              Kus ma veel peaksin sellekohaselt sõnavõtma kui Lazio teemas.

                              2. Zarate on sisuliselt veel Lazio mängija, milleks seda häbeneda?

                              3. Zarate pildil oli illustratiivne tähendus, sest oleme ausad see mees ei tähenda, enam isegi härra UUU jaoks mitte midagi.Ja minu meelest on ajuvaba, et Zarate keda taevani kiitsite eelmine aasta, on nüüd teie jaoks paras sõnnik.Ja teile läheb nüüd ilgelt korda mingi pilt temast.

                              4. Galojan see selleks, ei ole koht kust kinnihakata.Oli koht kus nägin huvitavat seika parandamiseks ja teostasin selle,siin polnud isegi mitte tegu trollimisega.

                              5. Saan aru ja mõistan, et haavasin oma postitustega teid, eriti kus teil on niigi vigane periood meeskonnas, ei tulnud ennem pähe, et ei ole mõtet haavale soola raputada.

                              6. Oma ametivendasid Lazio alateemast eesotsas UUU-ga neid rohkem polegi ju , on postitanud 400+ posti Roma teemasse, millel pole mitte mingit sisu, kus su netietikett siis on , vaatad täielikult mööda ja kiidad veel takka ka???

                              Postitused mis on täis roppusi, max pikkus paar rida, paksult kirjavigu täis, ja alati ühesuguse alatooniga.

                              Minu meelest kõige silmakirjalikum tegu üleüldse.

                              Kui ma siia kunagi liitusin, siis algselt proovisin kirjutada suht ainult Roma teemasse ja olla korralik, aga seda ei hinnatud, ikka leiti põhjuseid rapsida mu kallal, nüüd siis võtan vabalt nagu enamik.

                              Ma ei taha UUU-le tagasi teha, kuid hetkel oli põhjust, et natuke Lazio teemas sõnavõtta, sest Tare ületas ikka igasugused piirid.

                              Et mõtle ennem oma tegude peale kui tuled mulle midagi õpetama, usun, et ma olen ennast kordi viisakamalt üleval pidanud kui enamik foorumi kodanikke.
                              Austage seda mida teised kirjutavad, mitte ärge vehkige rusikatega tühjas kohas, kui enda südametunnistus pole puhas.

                              Maailmaparandamist võiks alustada siiski iseendast, mitte teiste peale näpuga näidates.

                              Palun tee vahet Maailmaparandamisel ja Maailmaparastamisel.

                              Mõtle natuke, kas te pole mitte ise süüdi, kui mitte natuke siis päris palju, seega tekitate vahest teistes tunde midagi väljapaisata, ärge veeretage palun edaspidi lumepalli, kevadeks sulab see nagunii ära, lihtsalt meie Romanistad oleme niivõrd arukad, et üritame pinged ennem ärasulatada, kui teie kevadel tulva ja vulisevate veede vahel tuhala nõiakaevu keemas näete, ise poolest säärest vee sees.

                              Ja üks asi veel: Minu arust on tihtipeale hullem see, kui postitustega pole vaeva nähtud.Pigem olgu ilma sisuta aga vähemalt on näha, et inimene on püüdnud, luua midagi kas siis naljakat, tõsist või üleüldse tahtnud midagi öelda läbi lillede, andke siis talle see võimalus, mitte ärge pekske kurikatega ja öelge, et mina ei mõista vene keelt , olen eestlane ja mul pohh.

                              Siin on pigem tegu kehva kuulaja või valesti tõlgendamisega, paraku pean tunnistama, et hetkel kuulud ka sina vendetta nende õnnetute hulka, seega ma üritangi sulle siia mõned puust ja punaseks värvitud klotsid laduda ja kui teil vahest UUU-ga vaba aega tekib siis võite nendega DOOMINOD mängida ja väike vihje, et kõik klotsid on punased ja sobivad kokku igatpidi.
                              Siin tekibki põimumine, et need klotsid sobivad kokku mistahes pidi ja on ühte värvi, siis milleks ei võiks sellist kooskõla olla ka siin foorumis, samal ajal kui te võtate UUU-ga minutid 15 vabaks ja istute harmoonias täiesti ilma tingimusteta, olgugi kui bullshit neandertaal see UUU on, ehk täitsa OK tüüp reaalelus aga foorumis on eht MÕRD.
                              Seega võiks natuke mõelda, et kas me ikka ei saaks ka siin foorumis need otsad kuidagi ilma lühisesse sattumata kokku.

                              Lazio on üldiselt ka teema, kus peaasjalikult saab teiega kontakti siis kirjutasin ka teatud asjad siia lahti.

                              Igatahes sinu alusetu ja toestamata küberrünnak minu vastu solvas mind, selles mõttes, et sa ehk võtad vaevaks lugeda seda ja kui mõistad asja tuuma siis ehk vabandad ka minu ees.Oleme siiski foorumi üks suur pere ja omadega pole vaja plõksida.
                              Saan ka minagi aru, et eestlase parim toidukord ja pala on teine eestlane ja ka sina ei tundu olema erand, siis loodadki saada minust endale kerget kõhutäit.
                              Mul pole eelnevalt sinuvastu suurt midagi olnud, lihtsalt su laia naeru ja irooniat täis postid natuke on häirinud, kuid olen sellest kõrvale vaadanud.Sest see pole minu cup of humour nagu inglased ütlevad.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Olgem ausad, Pr. Uuu ja tema sülekoer vändetta KUI F.Totti nimi poleks mitte F.Totti vaid T.Rocchi või S.Mauri või mis iganes ahvid teil seal meeskonnas veel on ja tal oleks Roma avatari asemel Nazio oma(Olgu jalgpalli jumalad tänulikud et see nii ei ole) ja kirjutaks samasugust teemat ainult vastupidises suunas, siis oleks ta teie arust foorumi üks vingemaid postitajaid ja mida kõike veel, nagu ta meie jaoks seda on. Aga seda ta ei ole, F.Totti on puhtavereline hunt!!! Nii et imege Klose m-i ja oleme sõbrad edasi.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X