320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Hommikune raport ütleb, et konnad siiski vist ei lõhkunud Kloset ära ja peaks algkoosseisus olema.
    Selle eest tundub, et õnn soosib teid jälle. Totti (loe kuningas) on suutnud treeningul mingi vigastuse üleskünda (salamisi tekib küsimus, kas totti siiski käis eile itaalia eest väljakul) ja Derbyl osalemine kahtluse all, samuti ei Mängi Osvaldo ( loe OssiVallo) , kes teile eelmises Derbys värava kärutas.

    Põhimõtteliselt see on teile nagu 5 väravaline edu, saab näha kas teile piisab sellest.
    sigpic

    Kommentaar


      Kui Mauno Matias Pizzarrate Interist naaseb, siis ilmselt on passlik ka see video siia lisada:



      Ärapanijasse ta kahtlemata satub, seda ei suuda Lotito ega isegi mitte UUU peakontor ärahoida!
      sigpic

      Kommentaar


        Rotti on iga derby eel "vigastatud"....aga ta vist ei saa aru et see mindfuck on juba ammu ennast diskrediteerinud ja vend on nii ego, et tõest arvab, et on ulme kunn. Aga point on selles, et kui see ahv on tõesti vigastatud siis algab mäng 11 haisva juustukoti vastu...mitte kümne. Pm sama jutt ossi kohta....loodame, et tõesi ossi asemel tuleb veel hullem käpard ja fekaalkodudutu.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Rotti on iga derby eel "vigastatud"....aga ta vist ei saa aru et see mindfuck on juba ammu ennast diskrediteerinud ja vend on nii ego, et tõest arvab, et on ulme kunn. Aga point on selles, et kui see ahv on tõesti vigastatud siis algab mäng 11 haisva juustukoti vastu...mitte kümne. Pm sama jutt ossi kohta....loodame, et tõesi ossi asemel tuleb veel hullem käpard ja fekaalkodudutu.
          Peab jälle meelde tuletama we ???!!!!!



          Enriike siis laseb refrääni su jutu peale :



          Minu meelest on üldse Totti surematu Braveheart, peale sellist atendaadi katset on üldse suhteliselt ime, et mees laudade vahel pole.
          Ja ma üldse ei imesta, kui mees tulebki ja kõmmutab jälle teile paar väravat Derbys poolvigasena ja tõmbab teil kõigil suud lukku ja karvase rinna paljaks kus ilutseb tätoveering "UNICA"!!!

          otsige see pilt üles,mille count alles postitas, kes pügab teilt kasuka, kes võtab liha koos kontidega, DERBY otsustab selle.

          Ni ullikesed mullikad ikka olla ei saa UUU isegi sinust poleks seda uskunud, et transformeerud väikesest kiskjast Koolibrist 7-e kitsetalle muinasjutu taimetoitlaseks-rohusööjaks.
          sigpic

          Kommentaar


            F.Totti, vaata nende Nazio lambukestega on üks selline tore lugu, et küll nad siin räägivad majanduslikest seisudest ja sellest kui äge on see et nende natsiliikmete kesmine vanus ületab 40 eluaastat ja üldse peaks Napoli võidud meistrite liigas nende nimele kirjutama, aga kui saabub see päev ja see hetk ... siis ei saagi aru, kumb on vaiksem , kas see homodele mõeldud alateema siin, või täis kustud curva nord

            ma ei tea täpset publiku arvu, aga Totti suudab pm ühe laksuga 10 000+ tuhandel sinikaelhomol täielikult suud lukku lüüa...seda videot KUULAKS terve päeva, aga eks pühapäeval on jälle uus materjal
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Väga hea tähelepanek count !

              Kusjuures praegu on üldse selline varjant õhus, et Totti-De Rossi-Borini-l lastakse üldse puhata ja "Who the fuck is Ibra" on nagunii väljas,mingi suva puute eest, samas kui Totti nägu taheti sisuliselt eelmine aasta äralömastada, siis nagu polnud kuskil kohtumõistjaid videokorduse põhjal.


              Kurvaks lihtsalt teeb see, et itaalia liigas on niipalju nööritõmbajaid, et aus vutt ei maksa enam midagi, isegi Atalanta võib tulla ja teerulliga meist ülesõita, phmt iga väikeklubi,kes vähegi on maksujõuline teeb mis tahab.
              Lihtsalt tekib küsimus, et kas siis on üldse mõtet mängijate ja treeningute peale üldse niipalju raha kulutada, pigem kohe siis Moggiga võidu panustama hakata.
              Ostame omale mingid vennad Purjed kesele, Stepanovi kaitsesse, ründesse Voskoboinikikovi ja Neemelo ja ongi asi klatitud, ülejäänud raha jääb kinnimätsimiseks.
              Sinna paraku see itaalia vuti saatus tüürib!

              Ühesõnaga mis ma tahtsin öelda on see, et viimaste uudiste kohaselt,tahab Enriike primavera poistele kogemust anda ja seda siis DERBY näol, las noored kuked harjutavad kätt, mis see väike kotkas kamba peale ära pole retsida, nagu lego tõmmatakse miljoniks jupiks laiali.

              Aga selge on see, et Lazio juba on eelisseisuses enne Derbyt, nagu tavaliselt Roma teeb teile varjatud mõnitavaid kingitusi.Tahan mõista anda seda, et kui te sellest Derbyst kaotajatena väljute, siis võite küll oma burksiputka uksed kinni panna, kellegile pole vaja sellist peldikut Curva Nordi näol.

              Oleks te aumehed ja tõesti tunnistaksite, et olete juustud ja et te pole oma aluspesu ja sokke pesnud ega vahetanud alates aastavahetusest, siis ma isegi respekteeriks teid, aga hetkel lihtsalt ajate oma musti seasõrgi roma poistele nina alla, see ei ole just ilus tegu.

              Te olete lihtsalt Laziole teinud über sitta reklaami eestis, tõelise pasa kokkukeeranud,Lotitol on häbi teie pärast, ta peab itaalias maskeerununa ringi käima, ühesõnaga kodutut mängima, et teda ära ei tuntaks.

              Ärge olge minu peale nüüd kurjad ega pahased, lihtsalt vahest tuleb ka teid tunnustada ja nö. tagasisidet anda, parimaid autasustada.
              Aga minule kui kõrvalvaatajale on see olnud väga valus vaatepilt, see kõik oli minupoolt muidugi äärmiselt läbi lillede öeldud, ütleme siis, et kõige ilusamates toonides.

              Saan aru ja mõistan, et tahate-soovite parimat, kuid väljakukub ikka nagu tavaliselt---see samune mis sealt kahe pauna vaheltki kukub.
              Niipalju siis teile positiivset lazialed, et areneda on teil tohutult, et arenguruumi on, sellepärast ei pea muretsema!
              sigpic

              Kommentaar


                Ausõna---ei vaatanud ühtegi videot ega lugenud silpigi teie tekstist(virtsast). Lihtsalt IRW LOL

                Liebe Nutzer, leider ist die von Ihnen gewünschte Seite nicht verfügbar. Dies kann mehrere Ursachen haben.


                Lazio 2-1 riomma
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  hahahhahhahahahhahahha, mitte üht silbipoega Curva Nordi poolt, mitte ainsatki
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kozakil (Kadjakal) on asend (poos) sees.



                    SEEBITA!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kuidas see käiski, et homo pole see kes annab vaid see kes saab jah.

                      Kommentaar


                        Ma tõesti mõtlesin,et viimast korda teen pöördumise ja võtan viitsimiseks UUU-le midagigi selgeks teha,et ta vähemalt saaks aru kus maailmas ta elab, vähemalt mehega mingissegi mõistlikku dialoogi laskuda, paraku jällegist täiesti tühi üritus, ega kui inimene ise ei taha ennast aidata siis ei saa ka teised seda teha.

                        Ma ei saagi päris hästi aru, kas sul on neid kromosoomi paare üle või alla?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mul lausa hea meel, et kõik on Lazio vastu pööratud. Daunid ja haisvad juustukotid, et elavad minevikus ei tohikski Laziot pooldada.
                          Ja mul on endiselt karp lahti, kuidas te usute, et rotti on mingi ulme kunn kes tõesti oma 6 milli on väärt....tra kui kurb mul on, et maailm on täis debiile. Ennem on Ibra 9 milli palka väärt, kui see kollases kostüümis persenäkk.

                          Teie õnneks on luuser Konko muide mänguks valmis...erinevalt tottist on ta teile aga tõesti halb uudis.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Te olete ikka uskumatud. Terve nädala olete andnud minna siin juba samal teemal. Aga Derby on korralikult sisse juhatatud küll!
                              Nädalalõpp veel läheneb ka suure hooga...eks pannakse veel juurde tempot, kui kuskil panna on!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar




                                Mis sest, et ma riommalaste postitusi ei loe, tean et nad on olemas ja atmosfäär on pingeline...ja loodan, et ka curva sud suuab oma homoparaadi kohale vedada sest Curva Nord on igatahes veereni täis, et lõpus Vola Lazio Vola käima panna ja tühja ja kakiseid Pamperseid Sudi vaadata ja naerda.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X