320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kjaer on üldse üks ülehinnatumaid "talente" Euroopa klubivutis. Juba Saksamaal kolises ämber tema tõttu päris tihti.

    Kommentaar


      No ma tänast mängu ei näinud ka. Ja seda enam, kui ta Saksamaal kolistas on üllatav, et ta Rooma toodi ja talvel kedagi asemele ei sebitud. Samas tegin ma natuke võibolla enne vale sõnastuse, Cisse toodi ka Rooma linna ja ta oli veel suurem flopp.

      Kommentaar


        Ju teab Sabatini midagi, mida meie ei tea. Muidugi tuua 22-aastane düüd laenule, ei ole just väga suur risk, aga arusaamatuks jääb küll, et miks talvel kedagi juurde ei toodud (laenatud).

        Väga huvitav, mis suvel saab. Ma pole näiteks üldse kindel et Kajer minema lastakse. Arvestades tema ebakindlaid esitusi on hind all laenu pikendamine/ostmine oleks täiesti loogiline.
        Henize leping vist pikeneb/pikenes automaatselt ja Burdisso peaks kindlasti jälle mängukõlblikuks saama. Juan lubas ka 2013 juunini jääda. Täiesti arvestatav variant, et kedagi keskele ei toodagi.

        Kommentaar


          Tahaks väga teada Kuidas moodi see Pandevi maha tõmbamine penalt ei olnud ????

          Kommentaar


            Ei vaidle vastu....oli ja ei olnud...Pandev on ju teada munn.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Kaldun arvama et kaitsjat ei soetatud, kuna Enriike Iglesias ei avaldandu piisavalt survet , Sabatini vaevalt üksi suvalisi inimesi kokku ostab, eks ikka peatreener peab ka sõna sekka ütlema keda tal tarvis on. Praeguses seisus on süüdi ainuisikuliselt Iglesias . Kui ta oleks nõudnud kaitsjat, oleks ta selle ka saanud, aga tal on jube "tika-taka" värk peas käimas , pole aega jalgpallile mõelda! Mul on pikk kannatus jne. Aga tema "projekt" on tõesti nii p*tsis kui üldse saab olla. Mängu ajal ta ei jaga juhiseid , vaid istub vahetusmängjatega pingil ja närib küüsi ja võtab päikest et oma jumet hoida!

              S P A L E T T I on ainuke mees keda on Rooma kottinud ja ta on vaja tagasi tuua! Temaga koos tuleb Criscito suht odava hinnaga, Isla saab paremale ka mingi normaalse raha eest, keskele on Burdisso kõrvale ühte konkreetset 190cm+ koljatit vaja ja ongi olemas!

              Iglesiase taktiKEPI all ei saavuta selle meeskonnaga enam mitte midagi.
              Nii palju potensiaali ja tema suudab sellega Atalantalt ja Leccelt 4 väravat sisse imeda! Normaalses universumis andestamatu!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Tooge parem Bocchetti Venemaalt tagasi.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Mis kuradi Boccheti, otsige šeik endale ja kaubelge Persie sisse .

                  Kommentaar


                    Siin pole vist enam midagi rääkidagi. Mazzarri on läbipõlenud-üleshaibitud pasajuku ja miks peaks see virtsameeskond Lazio asemel CL olema? Peale Chelseale kaotust olete lagunenud ja muutunud väga igavaks ja keskpäraseks satsiks.
                    Mängu kangelane on AS ROOMA patrioot Antonio Candreva....kes nagu näha ei olegi mingi riommalane...tavaline palgasõdur...CN ees tegi korralikult showd.
                    Ning see oli ka Marchettile suur boost saada EMil postide vahele....super mees.
                    NING.....Koos Hernanesega kehva mängu näidanud Mauri sai teisel poolajal needusest lahti ja lõpetas pulli vb top5 kõige ilusama väravaga...pisar jooksis silma....

                    NON MOLLARE MAI!!!!!!!FORZA EDY REJA!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Ma olen jumala kindel, et ma postitasin siia mõned ajad tagasi, imelik. Vb tekkis mul foobia peldikusse JÄRJEKORDSELT kinni jäämisel. No tänud remondimees kes sa mult 35 euri võtsid, et mind välja aidata. Kõigepealt õigisid kõik mu Nutella võimäärde ära ja siis kuulasid pool tundi Iglesiase viimast hitti youtubis. Magasin mõlemad pealinna klubide mängud maha....näen vaid skoore 4-2 ja 3-1....no kumb kumma oma on, arvuti mängib vänta. Teades, et Laziol on järjekordsed haisukollid nagu Candreva, Mauri ja Ledesma väljakul pole just eriti loota midagi. Ning jah peab tunnistama...rioma projekt hakkab lõpuks vilja kandma...totti ümber ehitatud supermeeskond ei ole vist kaotanud ennem eilset 23 mängu? Lastes seejuures sisse vaid 2 väravat. Ning needki on oma meest poolt löödud. Totti käärlöök juventuse mängus kus kuningas 98 minutil lasi taddeil küüru pealt palli õhku tõsta ja käärlöögiga sellega õuna snikerburgeri pea pealt koos palliga võrku lasi. Teine siis oli Lecce vastu kus outsidereid juhiti 89 minutiks 18-0 ning kuningas ja ta jõnglased moodustasid inimpüramiiidi ning tipus oli muidugi poojunn pall pea peal...ennem väravat hüppas 10 aastast tüdrukut meenutav olend püramiidi tipust alla ja kolmekordse saltoga lendas koos palliga(endiselt rahulikult pea lael seismas) otse väravasse...plaksutas isegi ex-laziale Massimo Oddo....pole ju keegi sellist ülekaalu juba esimesel projektiaastal näinud. Parselona peatreener on korduvalt maininud, et uuel hooajal läheb meil kõigil raskeks, peame kokku hoidma, et meist tugevaim finaali jõuaks...et kuidagigi uuele itaalia pealinna projektile vastu hakata.
                      Eiiiimaaaan

                      FORZA ROTTI!!!!!!!!!!5.6MILLIONS AND THE KING ROLLS YOU BURGERS FROM HER ASS.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Lazio avavärav 9-ndal minutil. Mauri supervärav, mis läheb otse kuldsete tähtedega klubi ajalukku! Chinaglia on surematu! Emotsioon on nii laes kui jalgpallist üldse olla saab!!!


                        ps.
                        Napoli prügipärdikud, leinaminuti ajal vilistada ja lällata on väga väga lame... isegi teiesuguste prügipärdikute kohta. Loodetavasti kõik olulised jumalad tegid märkmeid ja lähitulevikus saate maitsta karmat (nigeeriabigbank+intressid)

                        Kommentaar


                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Stefano Mauri!!!

                          Prandelli, Marchetti pead sa nagunii koondisesse võtma, siin pole millestki enam rääkida. Aga me teame, et Mauri oskab imesööte ja väravaid lüüa, kui ta vaid paremasse vormi saaks siis võta oma lemmikveteran ka eurole.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar




                            Osvaldo oskab ka ! Vahe selles, et meil ju selliseid iludusi ära ei loeta, isegi kui need on täpselt reeglite raames löödud.

                            Aga peale eilset tõesti , andke tuld 3-ndale kohale! Pealinna huntidel ka rahulikum uni teades, et CL kohtadega on asi klaar.

                            Arvasin, et Lazio on jäädavalt Serie B sats, aga eile te tõsiselt üllatasite.

                            FORZA MAUNO PIZZARAATEEEEEEEE; FORZA EDY REJA, FORZA VEND-TITTY, FORZA UUU!!!!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Spalletti oli kahtlemata parim asi mis meiega kunagi juhtuda sai ja ka Zenit mängib tema käe all vägagi asiselt ja tulemuste viljakat jalgpalli.

                              Enriike, mul on siiski veel usku temasse, ega tegelikkuses me ei oodanudki ju see hooaeg kohe mingeid imelisi tulemusi, selge on see, et kaitse kuhu sisuliselt ei ole üldse investeeritud toodab sama ja veel hullematki sitta kui eelmised hooajad.

                              Eks mõne hea mänguga on meie lootused ehk liigagi üleskruvitud ja oleme ausad mõned mängud on näidanud siiski, et meeskonnal potentsiaali on samuti ka Enriike nägemusel.Usun , et ideaalis võiks asi toimima hakata 3-ndal hooajal , kuid selleks peab kindlasti Erikseni tooma,sest Totti paraku on oma jalad kaotanud ja hea kui ta üldse varsti kõndidagi suudab, et paraku Tottit enam kauaks ei jätku.

                              Eriksen on minu silmis üldse üks parimaid noormängijaid ja talente maailmas praegusel hetkel, see on lihtsalt müstiline kui hea platsinägemine ja skill mehel on, nagu üks suur tervik.Kahtlemata Dream Signing.

                              fakt on see, et mingit treenerivahetust küll teha ei maksaks ja võtta asja külma peaga, sest praegu kedagi vabalt saadaolevat head treenerit ei ole.
                              Peab varuma lihtsalt kannatlikkust ja mulle meeldib see, et on projekt, projekti läbikukkumisele saab siiski hinnangu anda kui see on läbinud oma eluea.Enriike ütles, et ta on vähemalt 10 aastat pealinnas.Senikaua ilmselt elab ka see projekt.

                              Mind pani eile imestama see, et 60-70 minutit mängiti nagu peata kanad ja 4-0 tagaolles tekkis äkki selline mänguisu ja pandi press peale kõik toimis äkitselt, näidati ilusat ja nauditavat vutti, nagu selle hooaja parimatel päevadel, tekib küsimus, et miks onaneeriti 70 mintsa???

                              Tegelikkuses need olukorad mis olid, oleks me võinud selle mängu lausa võita,lihtsalt mõni mees võiks natuke silmad lahti teha ja mitte isetseda, ei pea nui neljaks seda palli ise sissesuruma.

                              Bojan oli eile päris hea, tundub et mees on enesekindlamaks muutunud.

                              Jose Angel näitas kaitses ennast päris heast küljest, rünnakul oli keskpärasem ja lecce kaitsed võtsid ta kenasti äärel pihtide vahele.

                              Kjaer oli tavapäraselt sitt, tundub, et temast ikka asja ei saa, ta on liiga kandiline ja olukordi apsull ei loe, kaitses üritatakse minu meelest üldse liigapalju suluseisu tekitada ja see on liigagi palju meile näppu lõiganud see hooaeg, käed on koguaeg püsti.

                              Rosi ei ole päris põhikoosseisu materjal.

                              Lamela kahtlemata eilse mängu üks parimaid, kuid siiski päris mängujuhi mõõtmeid ta välja ei anna.

                              Suudaks kõik mehed oma keskmise esituse teha oleks kõik OK, aga hetkel on nii, et kui üks hiilgab siis teised panevad samavõrra rohkem paska maha.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=xihyuAkdzOg
                                Stefano Mauri!!!

                                Prandelli, Marchetti pead sa nagunii koondisesse võtma, siin pole millestki enam rääkida.
                                Buffon pensile
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X