320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rottil pole enam jalgu...rottit pole enam kauaks...kas ma tõesti nägin seda reaalsel kujul frotti poolt kirjutatuna.
    Ja 70 minutil 4-0 taga hakkas kõik sujuma...tekkis mänguisu...... hahahha....tead miks see sulle nii tundus, et kõik sujuma hakkas...sest Lecce jaoks oli mäng tehtud...tuli lihtsalt lõpuni peeretada.....haledad kollid ikka olete. Umbes sama jutt, et Lazio oli 5-0 taga ja siis hakkas 92 minutil kõik sujuma ja lõimegi 5-1 tagasi....
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Ma elan üle kui Buffon hoiab head vormi ja on postide vahel EMil, aga kui Marchettit üldse ei kaasata siis Prandelli on küll kloun.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Ma elan üle kui Buffon hoiab head vormi ja on postide vahel EMil, aga kui Marchettit üldse ei kaasata siis Prandelli on küll kloun.
        Tähendab Prandelli on kloun nkni, aga kui ta peaks kasvõi ühe Nazio joogipoisi kaasa võtma, siis ta on oma olematu maine veel olematumaks teinud! Ükski KAINE inimene ei vea mingeid stefani taunisidi kuskile! Ehk juhtub ime ja ennem EMi tuleb pukki hoopis Spaletti ja kord oleks majas, mitte üks neeger ei paneks azzurri särki selga. Mitte üks Nazio ahv ei saaks isegi fännipiletit staadionile. Häbiplekk ja saast!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Kibestunud agoonias haiskukoll cokcy-bocky. Mul on sinust kahju. Minuarust on see siiski mainimist väärt, kui mängija tuleb 4-kuulisest vigastusest ja viskab kohe mõned assistid ning kõmmutab 2 ülitähtsat ja pealegi üliilusat väravat oma klubi eest. Mis puutub Marchettisse siis su kamraad frotti vähemalt oskab tunnistada, et tegemist on Lazio ühe väärtuslikuima mängumehega, kes on itaalia heade goalide valikust kindlasti top3es.
          Ehk vaatad seda videot uuesti, kus Poojunn inimpüramiidilt saltodega väravasse lendab ja seletad, kuidas see pall tal pea kohalt ära ei kuku? No ei saa mina aru.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Tähendab Prandelli on kloun nkni, aga kui ta peaks kasvõi ühe Nazio joogipoisi kaasa võtma, siis ta on oma olematu maine veel olematumaks teinud! Ükski KAINE inimene ei vea mingeid stefani taunisidi kuskile! Ehk juhtub ime ja ennem EMi tuleb pukki hoopis Spaletti ja kord oleks majas, mitte üks neeger ei paneks azzurri särki selga. Mitte üks Nazio ahv ei saaks isegi fännipiletit staadionile. Häbiplekk ja saast!
            huvitav vastuolu - kutsud Naziot Nazioks ja samas ei taha ühtegi neegrit koondisesse.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              huvitav vastuolu - kutsud Naziot Nazioks ja samas ei taha ühtegi neegrit koondisesse.
              mis see sinu asi on! nimetan ja kutsun kuhu keda tahan, kui tahan kutsun sind kasvõi hofnari asemel tohmaniks, ega see ei tähenda et sa seda .... oled? ja sul oleks viimane aeg helesinine vapp vardasse tõmmata, glory hunter!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Cocky...lepi faktiga et pöidlaimejatest haisukolle jääb aina vähemaks. Hofnar objektiivse pealtvaatajana aru saanud, et ilma mingi projekti haibita on Lazio täiesti normaalne meeskond, kes väärib CL spotti. On ju ilmselge, et Iglesias, DeMinevittu, Sabatini on trio kes on ilmselgelt failinud ja raha põletanud. Olete lootusetu väljaheide ja ei lähe kaua, kui Curva Sudil on pasapruunide särkidega immigrandid, hulkuvad koerad-kassid, papist tablood, robotid, kariloomad ja inimväljaheidetest külmutatud kujundid tagumistes ridades....isegi siis on täituvus 30%...sealjuures alates +15 kraadiga "tagumised" fekaalread "sulavad" teiste "fännide" jalge alla esimes 20 minutiga.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Cocky...lepi faktiga et pöidlaimejatest haisukolle jääb aina vähemaks. Hofnar objektiivse pealtvaatajana aru saanud, et ilma mingi projekti haibita on Lazio täiesti normaalne meeskond, kes väärib CL spotti.
                  objektiivsem olen kindlasti kui sina või count, aga CLis näen ma 100% enne Romat või Napolit järgmine hooaeg tegusi tegemas, Printeri/Udi/Lazio asemel.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    No ära lihtsalt lõõbi...räägi siis miks sa just neid seal näed?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Sest Lazio on ju nii pahapaha tiim ja nõme ja sakib.

                      Maurilt kõva koll, sai kõvasti karjutud.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Tõesti kõva gol...Lazio selle aasta ilusaim igast vaatest. Isegi kui Ossika oma oleks lugenud on Mauri oma palju efektiivsem ja vaatemängulisem...ja jumala õnn, et Osseri oma ei loetud...muidu nõuaks see automaadiga ahv juba 10 milli palka...ja siis ei oleks enam riomat. Mingi kääbusklubi peaks ju ikka nii suures linnas nagu Roomas Laziol kõrval olema keda mõnitada.

                        Kas kolmapäeval tuleb Rubentussi esimene kaotus.
                        Vastus: JAH, tuleb!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Tõesti kõva gol...Lazio selle aasta ilusaim igast vaatest. Isegi kui Ossika oma oleks lugenud on Mauri oma palju efektiivsem ja vaatemängulisem...ja jumala õnn, et Osseri oma ei loetud...muidu nõuaks see automaadiga ahv juba 10 milli palka...ja siis ei oleks enam riomat. Mingi kääbusklubi peaks ju ikka nii suures linnas nagu Roomas Laziol kõrval olema keda mõnitada.

                          Kas kolmapäeval tuleb Rubentussi esimene kaotus.
                          Vastus: JAH, tuleb!
                          Meest sõnast, härga sarvest! Hr. UUU, loodame,et peate sõna...Juve kaotuse puhul!
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Juve tõmbab Lazio ahvidele peeru vahele nii,et härra UUU ei taha tükkaega pärast siia foorumisse tulla enam

                            Kommentaar


                              Seda me veel vaatame. Ja pea meeles, kui Lazio kaotab ja ma endiselt siia tulen siis põhjusel, et võitsite samasuguste võtetega nagu Perselona võitis Milani. Teie juures pole see mingi ime. Olete nagu see eelnimetatud La liga sats, aga kordades pasem.
                              Täna on siis treening ja peale seda on selge palju mehi on kahtluse all peale prügihunniku vastu mängimist.
                              Rubentussi vastu ootan väga Lulicit tagasi....Kloset kahjuks 100% pole.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Stefano Tauni nagu count teda kutsub lõi nüüd ühe maasika,vaatas vähe kõõrdi ja põrutas ühe käärlöögi kogemata sisse,aga see ei tee temast mingit meistrit. Mees on sisuliselt oma karjääri viimasel sajal meetril ja see Roma Derby värav ongi jäänud tema karjääri tipphetkeks.

                                Aga peale Juve kaotust võib küll vist ühe lauluviisijupi eelvaateks postitada:

                                MUINASJUTUS VAID MAISED KELLAD
                                LÖÖVAD NII, ET EHMATAD
                                ERGUD OOTUSEST ON HELLAD
                                KESKÖÖTUNNIL SA JAHMATAD
                                OTSID KOHTA KURAKÄTT
                                KUHU RISTIGA ÄMBLIK SAI
                                HAARAD KLAASI KÜLMA VETT
                                KÕIK SEE UNISTUS OLI VAID
                                KAHMAD KAABU, TORMAD VÄLJA
                                OOTAD KEDAGI, KES EI TEA
                                ET VÕIKS TULLA PEIDUST VÄLJA
                                MEENUTADA SUL MISKIT HEAD

                                REF: JÄTKE VÕTMED VÄLJAPOOLE, KUI TE LAHKUTE
                                ET VÕIKS TULLA KEEGI KÜLLA, KEDA OOTATE
                                AMAURID
                                ADRIANOD, SITSID-SATSID SALTSUTAD
                                VALGED MAURID
                                KAUGEST LINNAST VANA DAAM

                                JÄTKE VÕTMED VÄLJAPOOLE, KUI TE LAHKUTE
                                ET VÕIKS TULLA KEEGI KÜLLA, KEDA OOTATE
                                ON SEE ME UNISTUS MÄNGUDEMAALT
                                KEEGI TULEB EHK KÜLLA, KEEGI KAUGE JA HEA

                                See siis sümboliseerib UUU seiklusi kuivkäimlas ja isegi Maurid on täiesti äranimetatud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X