320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei salli teda üldse, aga kogu austuse juures ma arvan, et ta saaks kuskil mujal kindlasti hakkama. No kui ta Türgis ja Prantsusmaal oli oma klubi paremate seas siis Lazios on ta napilt Makinwast eespool. 10miljonit oleks vist unenägu.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Roma kanalilt ka üks kena video siis hooaja lõpetuseks ja Enriikele CIAO ütlemiseks.



      Vaadates neid ülevaid hetki, siis tõesti ei teki mingit küsimus ja tunnetki, et Enriike oleks lahkunud sellepärast, et kusagil oleks käärinud tagatubades.Meeskonna emotsioon oli heal päeval ikka väga kõrge ja tulemused samuti vastavad.Kahju, et see ilus periood lõppes kiiremini kui alatagi jõudis, mina igatahes nägin selles projektis ühte parimat asja , mida on romaga tahetud teha viimastel aastakümnetel.Kõik peale tulemuste nagu klappis ja tundub, et ka Enriike oli sedasorti inimene , kes suutis mängijatega luua eriliselt head sidemed.Ei saa seda aastakest nimetada nüüd failimiseks, kuna midagist ju tegelikkuses äratehti ja meeskond uut nn "tika-taka" stiili viljeleda püüdis ja mis kohati isegi mängudes väga hästi väljatuli, kuid on selge, et 1 aasta selleks on liiga lühike aeg, et kõik ladusalt jookseks, aga siiski hetkel on kaks võimalust, kas alustada kõike nullist või jätkata sama teed.Arvestades neid igasuguseid rahalisi piiranguid mis tulevikus pealesuruma hakkavad, siis mina leian, et tulevikus on eriti oluline klubile mingi teatav suund leida ja arvestades, et Enriike oli väga aldis noori kasutama ja neid oma süsteemi liitma, siis oleks sel olnud tuleviku mõistes perspektiivi, sest roma noorte seas on väga talendikaid mängumehi, kes paraku peavad enamik kusagile mujale siirduma, ilma, et neid oma koduklubis proovilegi pandaks.Ja mida ma mõtlesin suuna all on just see "tika-taka" nö. kena söödumäng ja meeskondlik võitlusvaim, kus meeskond töötab ühtsema tervikuna, mitte ei lähtu niivõrd palju igaühe individuaalsest meisterlikkusest.Ilmselt iga noor oskab sööta, joosta, avaldada vastasele pressi ilma pallita jne, sellesmõttes polegi vaja mingisuguseid übertalente, piisab mõnest väga andekast igas liinis, kui nende ümber koondada ehk mitte nii andekad kuid töökad trennipoisid.
      Loodetavasti see saab nii tulevikus olema, et raha ei ole enam see mis toob jalgpallis tiitleid ja edu.(mingil määral see kindlasti nii jääb, kuid loodetavasti pole rahal enam tulevikus nii määravat tähtsust)

      See hooaeg oli tegelikkuses ilus aeg, pohh Euroopa,savi et Lazio meist eespool lõpetas, isegi tabelikoht polnud midagist hullu, arvestades, et enamik suuri siiski mängisid vana kokkumänginud koosseisuga või koosseisuga, kes oli ennem serie a leiba maitsnud.Lihtsalt kuidagi need mängijad, treener, uued ideed, juhtkond ,mängustiil kõik tundus nii kümnesse olema, tekkis nagu mingi harmoonia, et just sellist Romat ma olengi alati tahtnud näha ja ma olen enam kui kindel, et järgmine või ülejärgmine hooaeg oleks me näinud Romat, kes oleks hoidnud peakohal Scudetto karikat.Oli aasta täis põnevust ja ootamist ja lootusi, mis ehk ei täitunud nii kuidas me kõik lootsime, kuid samas hooaja alguses mõistsime me kõik, et tagasilöögid võivad olla ja ehk isegi palju hullemad, kuid nüüd võttes arvesse, et kaks esimest nagunii kulutasid enamus papi kohtunikele, siis polegi väga vahet kes selle 3-nda koha saab.Kindlasti jääb tänavu eriliselt meelde halb kohtunike töö meie vastu, lambi punased, lambi eemaldamised, lambi bännid jne..siia juurde lisada mängijate mõtetud ülekeemised + vigastused siis võib tegelikkuses hooaja väga rahule jääda, Enriike võttis olukorrast suhteliselt maximumi.

      Forza Roma !
      Grande Luis Enrique!
      Igatahes lootus paremale tulevikule elas väga tugevalt meie sees see hooaeg ja samas pole see ka praegu kuhugile kadunud!
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Karl teab Udinesest ja Itaalia jalgpallist samapalju kui Orbik naistest. Ehk siis mitte midagi. Tõsiselt Karl, lõpeta see Uuu kopimine, või õigemini kopida proovimine, sul ei tule see välja. Võta midagi uut ette, mine proovi nt ema kleiti selga, olen kindel et see hakkaks sulle väga meeldima.
        No samas ma tean Roomast rohkem kui sina - ise oled veel Rooma fänn, häbi peaks olema.

        Kommentaar


          Nad teavad seda, et kui rioma lõpetab totaalselt läbikukkunud 7. kohal siis tuleb hakata ajama mingit retoorilist jura, et see on nii hea koht ikkagi. Keegi teine Itaalia kõrgliigast ei saanud au lõpetada 7. kohal. Ainuke Serie-A meeskond kes suutis 7. kohal lõpetada. Ja Rioma on ainuke meeskond kes suutis 18 KAOOTILIST söötu teha ennem, kui värav saadi. Nagu tõsiselt hale. Idioodid kuubis mis on korrutatud 400000-dega
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Kuule nazio smurf, ära targuta nii palju!!!!!!!


            FORZA ROMA FORZA TOTTI FORZA ITALIA
            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

            Kommentaar


              Kui ta napilt Makinwast ees pool on, siis kas ta napilt teie kõige andekam ja parem mängija ei peaks olema?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Ma ei tea, kes on anonüümsemad, kas Uuu, Uuuu ja Uuuuu või karl91, karl54 ja karl15.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Mina ei käi Milani ja Rubentussi foorumis mölisemas, et teil on peded mängijad. Saad pointile pihta?
                  Aga ma käin Riomma, Prügihunniku, Printeri ja Pedenese foorumis küll sest te kõik jäite Laziole alla. On mille üle mõnitada ja möliseda. Pedenese küll lõpetas 3ndal, aga on varsti lõpuks 8. koha sats nagunii. Kõige naljakam on, et narrid ikka ja jälle Konkot, kuigi teil endal pole kumbagi decent äärt olemaski...Rosi? IRW
                  Lotito siis väidab, et on 2-3 mängijaga juba lepingu sõlminud. Nimesid hetkel ei maini. Ja pole tegemist Stankeviciuse suguse luuseritega.
                  Mingi loll jutt, et Mazzarri-Reja swap...ei soovi seda iial. Ning Tselsi Di Matteo samuti Lotito plaanides...siiski ei usu, et see vend Itaaliasse enam tagasi tuleb.

                  FORZA LAZIO!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Olen kindel, et sa oled lõugu lakustanud kui Roma võitis ka 4 derbit järjest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ma ei tea, kes on anonüümsemad, kas Uuu, Uuuu ja Uuuuu või karl91, karl54 ja karl15.
                      Aga Count?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Aga Count?
                        Count pole tüdruk, tema isik on teada.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          [QUOTE=Tofoa;1409344]Count pole tüdruk, tema isik on teada.[/QUOTE

                          Ok, mis sul tüdrukute vastu on?

                          Kommentaar


                            on vist aja küsimus, kui rioma teemasse tuleb uus kaitseingel kalr69 ja karl10 või karl-totti20
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Vaata, kui ma olen kaotuses pettunud siis ma kaon foorumist kuna ei taha jalgpallist midagi kuulda. KUI ma tulen peale mängu foorumisse tähendab, et kohtunik oli pede. Viimased kaks võitu teile olidki nali ju kohtuniku poolt, aga kes neid vanu asju ikka mäletab...saite nüüd mõlemad derbyd suhu ja Lazio oli TERVE hooaja teist eespool.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Uudiseid vahepeal niipalju, et Ajaxi paremkaitse Gregory van der Wiel lükkas võimaluse meie eest järgmine hooaeg mängida tagasi.

                                Selline väide siis mehe ametlikult kodulehelt:

                                Thank you, AS Roma

                                15-05-2012Personal

                                Particularly in Italian media, it has been suggested that I have reached an agreement with AS Roma. These rumours are not entirely unfounded, but they are still incorrect. My manager Hakim Slimani has spent a day in Rome at the request of AS Roma and has had a very pleasant meeting with the club.

                                AS Roma would like to buy me from Ajax, but Hakim has told them that I prefer a club that will be playing Champions League next season. Nevertheless, I feel honored that they have shown an interest in me. I have thanked AS Roma for their interest, but at this moment I prefer focusing on the national team and Euro 2012 and after that I will plan my future career.
                                http://www.gregoryvanderwiel.com/new...,-as-roma.aspx

                                Uuest treenerist uudiseid pole, tants trall ikka rohkem Montella ümber ja juba käivad jutud, et Cataniale on pakutud isegi Crescenzi co-owni väärtusega 2,5 milli, et nii Montella Catania leping väljaosta.

                                Sabatini pikendas lepingut 2013 hooaja lõpuni ehk siis 1 hooaja võrra.

                                Lisaks lepingupikendused noortega kuni 2017 Verre,Viviani,Piscitella.

                                KIIDAN HEAKS!!!

                                Nagu näha, siis meie nn "projekt" pole enam nii ahvatlev see hooaeg ja CL vutist eemale jäämine annab koheselt tunda.Sellest Montella maaniast ma ka aru ei saa, suht sama noor ja kogenematu treener siiski, et suht riskantne oleks tema peale kaarte panna ja eriti ROMA PROJEKTI tulevikku.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X