320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    tegelt jama lugu....mees peab järgmise mängu vahele jätma...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Algselt postitas vostrjakov


      Chivu, vist lõi küünarnukiga Bjelanovic-i. Sellest ka karistus.
      Päris agressiivne meeskond on Rooma, eelmine nädala vahetus sai kaklemise eest Totti punase nüüd Chivu löömise eest.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        romal sisekliimaga mingid probleemid eelmisest aastast seetõttu on mängijad närvilised-arvan ma. niipalju kui ma näinud olen siis neil koguaeg punastega jama. lisaks staadionil ja selle ymbruses tõmblevate fännidega.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Totti jama alustas siiski Veron ja Totti poleks pidanud punast saama. Kusagil välismaa saidil arvati ka, et kohtunik ei julgenud ainult Veronile anda, kuna Interi fännid oleks ta elusalt söönud siis

          Itaalia liigas muidugi kaarte ei vaidlustata nagu Hispaania liigas becksil näiteks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Pigem on see võitlus. Kui mängida ennast unustavalt siis võib tõesti juhtuda ebameeldivaid asju
            (norra liiga, kus õnnetul kombel murdis oma kaela Piiroja meeskonna kaaslane).
            Mis puudutab meeskonna sisekliimat siis jamad on ainult Cassanoga.
            Lisaks Tottile eemaldati ka Veron. Nii palju kui mina tean oli intsitendi algataja Veron (ime ka kui Inter oli favoriit).
            Võrreldes eelmise hooajaga on AS Romal läinud mõne võrra paremini.
            Muidugi on ees ootamasa kaks karmi mängu:
            Messina - Roma
            Roma - Juventus.

            Forza Roma

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              totti läks siiski eduseisus oleva võistkonna rivis tavalise vea peale ise norima nii et õige kaart(provotseerimine). oleks pidanud lihtsalt vaikselt sörkima edasi ja laskma tagumistel aega viita nagu jalgpallurid ikka teevad.
              sisekliima on vast jah vale põhjus/sõna roomlaste kaartidele. minu silmis neid ikkagi rünnatakse meedia poolt tihti lisaks on teemad üleval alati totti, tema kaartide ja mittemängimise mõjudest jne mistõttu roma mängija olla on närviline ja pingeterohkem kui mujal. ega totti hoidmine ka nii kindel ole selliste tulemustega.
              edit:mulle tundubki et roma saab tihti kaarte vaidlemise mitte füüsiliste vigade eest. vb olen ma ainuke
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                mismoodi see punast kaarti ikkagi väärt oli kui ta Veronile paar sõna ütles ja vihane oli vea pärast?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  no ma ka ei tea kas just punast väärt aga minu meelest totti läks lihtsalt ülbitsema ja selline käitumine põhjustabki selliseid intsidente. veron oli juba oma värava poole teel seljaga enne totti sõnavõttu mida ei saa pidada sõbralikuks korralekutsumiseks. nagu laste kaklus, kes alustas on syydi! ma tean kyll et veron tegi esimese actionina vea aga sellised vead on tavalised!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    Sa ju ei tea mis Totti ütles?!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      kehakeel tglt see video ei kajasta päris kõike kuna selle agresiooni võis põhjustada mõni eelnev intsident. igatahes sõbralikult totti midagi ei seletanud vaid lendas kuke kombel peale(selle video järgi) kui ta arvas et see oli kaarti väärt oleks õige käitumine olnud kohtunikule viisakalt vihjata. olen seda videot juba kolm korda vaadanud kas su armastus on tõesti nii pime või olen mina ennast lolliks teinud?

                      tuli meelde korvpall saage vs zalgirise afro-ameeriklane. seal ka lendas saage midagi seletama ja sai kohe paugu kirja. see pole mingi näide vaid siiski ääremärkus.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        Ärge nüüd kraesse karake, aga mis seal vahet on kes mida ütles ja kes mida tegi? Mis olnud, see olnud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Algselt postitas cannuman


                          Sa ju ei tea mis Totti ütles?!
                          Ega see pole ju Totti puhul esimene kord, kui ülbe näoga ligi astutakse ja mölisetakse ( ning väike tatiklimp kraesse nagu eelmisel aastal). Ei peagi ju midagi roppu olema, aga kui mingi mängija arvab, et tema on targem ja osavam kui kõik teised, kaasa arvatud kohtunik, siis peab see mees loll olema, kui sellistele tontidele meeldetuletuseks kirjusid kaarte ei lehvita. Totti on hea mängija, aga üsna tihti ikka selline \"staar\", et ajab öökima. See on minu arvamus ning ei arva, et mõni fänn nüüd kõva häälega haukuma peaks hakkama.

                          Inglismaal oli kunagi Premieris Leeds, kus vastavaid mängijaid juba põhimõtteliselt hakati mängust aeg-ajalt välja saatma. Ei pidanud nad selleks kohtunikuga mölisema.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Lisaks on minu arust veel terve rida (enamus eesti madalamates liigades mängivaid) jalgpallureid kes arvavad, et nad on palju objektiivsemad kui kohtunik. Kui me räägime sellest kuidas Totti väljakul käitub siis see on osa tema imagost nagu on meile ilusmees Madriidist (Beckham). Suure tõenäosusega teenib Beckham oluliselt rohkem raha oma imago müügiga kui ta saab jalgpalli mängides. Eesti jalgpallurite häda on see, et meil on terve rida normaalseid mängumehi kuid puuduvad sellised säravad (nii heas kui halvas mõttes) isiksused. Nüüd räägime korvpallist. Te kõik mäletate loodetvasti sellist tüüpi nagu Dennis Rodman (Cichago Bulls), mida kõik ei ole see mees teinud, et ennast müüa. See Totti sülitab ja norib tüli sõltub sellest kummalt poolt te seda vaatate. Kui oled Roma fänn on sul tuhat vabandust ja kui ei ole siis on sul tuhat põhjust miks ta nii moodi käitub. vahet pole kuida ta on (hea või halb, must või valge) aga TOTTI ON ROMA MOOTOR. .

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              Mida te ajate?

                              Kõigepealt selle sülitamise loo kohta: Kas arvate, et Totti lihtsalt lambist sülitas näkku talle? poulsen provotseeris teda terve mängu. Isikliku video pealt olen mitmeid kordi vaadanud kuidas (mängu alguses) Poulsen sõidab Tottile tagant sisse tükk aega peale seda kui kohtunik on mängu peatanud. Veel on videolt näha igasuhused juustes ja särgist sikutamised...see selleks. Aga olen rääkinud inimesega kes seda mängu kohapealt vaatas. Tema sõnul oli Polusen terve mängu jalgadesse tagunud ja juukseid tirinud olukordades kus kumbki aktsioonis polnud, pall oli kaugel eemal ja kohtunik ei näinud. Totti, Trappatoni ja teised itaallased pöördusid mitmeid kordi äärekohtuniku ja küljekohtuniku juured, et see selle jama lõpetaks, kui välja sellest ei tehtud. kes tahtis sai nüüd aru.

                              ja selle Veroni asja kohta niipalju, et punast ju Totti väärt polnud, kui siis kollane maksimum, kuid siiski karm minu meelest. Totti sai punase kuna kohtunik ei julgenud andmata jätta, San Sirol, 1:3 kaotus + Veroni punane...see oleks kohtuniku surm olnud!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                Siiski 2:3 kaotus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X