320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • SleepWalking
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by Kosk
    Mul lihtsalt pole midagi teha töö juures hetkel ja ega ma muidu ei tõmblekski, kui ei teaks, et ta teemad kustutakse ära mingi paari tunni jooksul.
    lisaks väiksele maniakile saab ka sinu postituste hulk sellega päris kõva hoobi

    Leave a comment:


  • Kosk
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by apunkto


    Kosk ole hea mees, ära vaidle temaga, on ju näha, et tal on katus ära sõitnud. Las ta muliseb siin, küll õhtuks koristatakse ta mula ära siit, selle vaidlemisega teed ainult modidele tööd juurde. pealegi kui keegi tast välja ei tee siis tal on peagi mänguisu otsas ka ja läheb vaikselt oma liivakasti tagasi...

    missa sitast torgid, las sitt haiseb omaette:P

    Mul lihtsalt pole midagi teha töö juures hetkel ja ega ma muidu ei tõmblekski, kui ei teaks, et ta teemad kustutakse ära mingi paari tunni jooksul.

    Leave a comment:


  • apunkto
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Kusjuures see foorum on üks hea asi, nimelt jätab ta kasutaja IP ja palju muud sellist meelde:P Ma arvan et ei tohiks väga raske olla selle järgi üles leida sind. Seda on ennegi tehtud ju, ega sa esimene ole. Ja Kosk on päris suur tüüp ma arvan, et sulle väga meeldiks temaga öisel tänaval kokku saada a eks sa ise tea..

    üldiselt ma ei tahaks sinu nahas olla.. ja ma LUBAN pühalikult et ma ei allu rohkem provokatsioonidele ja ei vasta sulle Aga jah, igaüks saab oma palga:P

    Leave a comment:


  • apunkto
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Kosk ole hea mees, ära vaidle temaga, on ju näha, et tal on katus ära sõitnud. Las ta muliseb siin, küll õhtuks koristatakse ta mula ära siit, selle vaidlemisega teed ainult modidele tööd juurde. pealegi kui keegi tast välja ei tee siis tal on peagi mänguisu otsas ka ja läheb vaikselt oma liivakasti tagasi...

    missa sitast torgid, las sitt haiseb omaette:P

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by mcnamara


    Originally posted by kluivert
    Fiorentina on Seria C vee HALE meeskond
    OT: Te härrased FC Soccernet\'i mängijad-asjamehed ikka teate, kes siin teie logo kasutab ja milliseid postitusi teeb?
    Kahjuks hetkel seda vist kontrollida ei saa aga yritame midagi selles suhtes ette võtta ning kluivert kindlasti ei kuulu meie rivistusse

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by kluivert
    Fiorentina on Seria C vee HALE meeskond
    OT: Te härrased FC Soccernet\'i mängijad-asjamehed ikka teate, kes siin teie logo kasutab ja milliseid postitusi teeb?

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Järjekordne samm Fiorentina hiilguse taastamiseks on jälle astutud.
    Nimelt osales Della Valle hiljuti oksonil, kus omandas 2,5 milj. Euro eest nime kolm väga olulist asja - AC Fiorentina nime, logo ja värvid.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Pärast 3:0 võitu Savona üle, kindlustas Fiorentina, 2 vooru enne lõppu, endale C2 esikoha ja broneeris ühtlasi ka platsi kõrgemas seltskonnas, milleks tõenäoliselt on C1, aga eksisteerib ka veel võimalus, et saadakse otse B-sse

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Eile toimus pisike sõprusmatš, milles Itaalia 4.liiga tegija Florentia võõrustas Vene hiiglast Moskva Lokomotiivi, kes teadupärast CL 2. faasis praegu möllab.
    Mäng lõppes itaallastele napi 0:1 kaotusega, kuigi väidetavalt oli Florentia vähemalt viiki väärt

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by vandersell


    Ma ei tea peast kui pikk di Livio on aga silma järgi üle 1.70 ei pakuks, seega jah, keskkaitsjaks veits lühike.
    mnjah kui Teituri aega mäletada mängis keskkaitses ka \'ylipikk\' Eesti koondislane Martin Reim :P kõike võib olla , kuid jah di Livio siiski äärel tööd teinud

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Ma ei tea peast kui pikk di Livio on aga silma järgi üle 1.70 ei pakuks, seega jah, keskkaitsjaks veits lühike.

    Leave a comment:


  • mjkk
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Originally posted by Jaan


    Ennevanasti oloi di Livio ikka rohkem 22re peal kaitses v6i poolkaitses.
    Sul on õigus, ei ole selles kindel, mäletan teda lihtsalt vanemast ajast ja olin siis \"noor ja loll\" :P ning pole täpselt tema asteud meeles. Uudisest kuskilt vaatasin, et ta on keskkaitsja. Minu konn...

    Leave a comment:


  • Jaan
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Ennevanasti oloi di Livio ikka rohkem 22re peal kaitses v6i poolkaitses.

    Leave a comment:


  • mjkk
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Üks halb uudis veelgi nii Fiorentina kui ka üldise Itaalia jalgpalli austajatele - Itaalia koondise pikaajaline liige, keskkaitsja Angelo di Livio võib oma karjääri lõpetada, kurvem osa on aga ee, et juba 36-aastane di Livio ei lõpeta karjääri vanadusest, vaid sai vigastada...loe lähemalt

    Leave a comment:


  • Artista
    replied
    Replying to Topic \'Fiorentina-Seria C\'

    Saabusin just pikemalt Itaalia-reisilt ning olukirjelduse vaimus olgu märgitud, et Firenzes ollakse praegu üpris lootusrikkad. Fännid on kindlad, et hiljemalt nelja aasta pärast ollakse A-s tagasi ning praegu luuakse aga hoolega uut fännikultuuri jne - õnnestus kuulata yhe kõrtsiõhtu jooksul mehine hulk uusi chante jne. Ning ka linnapilt pühapäeval peale mängu näitas ilmekalt, et jalgpall on sealmaal pidu ka siis, kui juhtumisi mängitakse vaid C2-s.

    Leave a comment:

Working...
X