320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soovib edu teile. Eks detsembris ole näha, kui väärtuslik see võit oli.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Edu , ( Torres tagasi Hispaaniasse ! )

      Kommentaar


        ei no ilus võit midagi pole öelda.
        tõuske taevasse ära ja ... to be continued!
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Kuidas suhutb Maarek näiteks teemasse, et Frey ei esinda vist never ever Prantsusmaa koondist, kuigi ta on vaieldamatult NR.1 prantslane!...Isegi väravavhtide paremustabelis:
          1.Buffon
          2.Cech
          3.Casillias
          4.Frey
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Selle asemel,et suust paska välja ajada võiksid näiteks ManU mängude vaatamise asemel vahel ka mõne Lyoni, Marseille või Bordeaux mängu ära vaadata ja siis alles kritiseerida hetkel koondisesse pääsevaid väravavahte.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Selle asemel,et suust paska välja ajada võiksid näiteks ManU mängude vaatamise asemel vahel ka mõne Lyoni, Marseille või Bordeaux mängu ära vaadata ja siis alles kritiseerida hetkel koondisesse pääsevaid väravavahte.
              Fredi ajal oli Lyon isegi suh sümpaatne meeskond ja sai mõndagi mängu vaadatud (mitte aind Roma vastu) , niiet ma ei tea, eks ma jõuan ka teisi meeskondi mängimas näha, aga siiski ikka paremuse järjestuses, Prantsusmaa liiga on siiski kõige nõrgem ja seda siis ka vaatan sisi kui tõesti midagi teha pole Ja kui see et Frey on parim prantslaste väravavht on pask...siis ma tõetsi vabandan oma ebakompetentsuse pärast :S
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Prantsusmaa liiga on kõige nõrgem võrreldes millise liigaga?

                Mis Frey'd puutub, siis raske on võrrelda häid väravavahte. Lloris on olnud väga kindel nii klubi, kui ka koondise eest (Serbia mängus saadud punane oli suht sarnane olukord nagu Eduardo ja Boruc'i olukord CL-is). Klubide eest on ka Mandanda, Carrasso ja Douchez väga hästi hakkama saanud. Mandanda on kahjuks koondise eest natuke ebakindel olnud.
                Tõesti kahju ,et sa Prantsusmaa liigat pole vaadanud, sest näiteks eelmine nädal VSB-s näidatud Bordeaux vs Rennes'i mängus näitas Rennesi väravavaht Nicolas Douchez ikka väga head mängu ja tänu sellele ma arvan ,et ta ka kutse koondisesse teenis.

                Vastuse küsimusele, miks Frey koondisesse ei saa, said sa juba Prantsusmaa koondise teemas.

                Edit: Kelle paremusjärjestus sul seal oli? Enda oma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Selle asemel,et suust paska välja ajada võiksid näiteks ManU mängude vaatamise asemel vahel ka mõne Lyoni, Marseille või Bordeaux mängu ära vaadata ja siis alles kritiseerida hetkel koondisesse pääsevaid väravavahte.
                  Seda on üsna mitmelgi korral räägitud, et Prantsuse koondises valikud tihti üsna isiklikud ja tundub (mitte ainult mulle), et see suures osas ka põhjus, miks Seb pole valikusse kuulunud.
                  Samas, ega ka muud koondised ju selle koha pealt väga palju etemad pole. On ju absoluutselt kõikidel treeneritel omad lemmikud, kes koondises on ka siis, kui vorm seda tegelikult ei lubaks.

                  Mul tegelt hea meel, et Frey koondises, sest esiteks on Prantsusmaa kirju koondis mulle alati vastumeelt tekitanud ja teiseks on Meistrite Liigas osalevatel meeskondadel niigi üsna arvestatav kogus mänge, mistõttu iga osalemine koondise eest annab juurde riski vigastuse tekkeks.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kirju koondis? No kuulge, ega inimene pole ise süüdi ,et ta on sündinud ja kogu elu elanud näiteks Prantsusmaal. See ,et ta mustanahaline on, pole põhjus ,et ta ei tohiks esindada maa koondist, kus ta sündinud on.

                    Ja Frey sai küll vahel koondisesse aga jah, ega eriti mängida ei saanud. Väravavahtide valikut ma ei saa mitte kuidagi kritiseerida, sest Prantsusmaal on hulganisti väga häid väravavahte. Peale varem mainitud neliku on veel näiteks Yohann Pele ja Stéphane Ruffier.

                    Kommentaar


                      Bartheeez !
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Kirju koondis? No kuulge, ega inimene pole ise süüdi ,et ta on sündinud ja kogu elu elanud näiteks Prantsusmaal. See ,et ta mustanahaline on, pole põhjus ,et ta ei tohiks esindada maa koondist, kus ta sündinud on.
                        Vabandust, millest sa välja lugesid, et nad ei tohiks esindada koondist
                        Nendel on täpselt samasugune õigus esindada koondist, nagu meie muulastel, kel tänu kunagi sisserännanud vanematele sinine pass näppu pistetud. Ainsaks ja väga arvestatavaks erinevuseks on see, et eestlasena fännan ma eestlasi, olgu nende päritolu mis iganes, siis ühe suvalise maailmas esineva koondise puhul teen ma ikka oma valiku lähtuvalt sellest, mis mulle etem tundub ja sitt lugu, aga Prantsusmaa koondis on ebasümpaatne (osalt ka selle pärast, et koondises üsna mitmed tegelinskid, kelle harimatud ja töötud "hõimukaaslased" oma rahulolematust kasvõi laamendamise ja autode põletamisega üles näitavad ) olnud juba üsna pikka aega ja õnneks pole Frey'l lastud minu seisukohti pehmendada
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Su enda lemmik koondis on ka sinna teel. Balotellid ja Amaurid koputavad juba uksele.

                          Ma saan täitsa aru miks Itaalia klubi ja koondise fännile Prantsusmaa koondis ei meeldi. Ega Itaalia koondis ei kuulu ka minu, kui Prantsusmaa vutti fänni, lemmikute hulka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Prantsusmaa liiga on kõige nõrgem võrreldes millise liigaga?
                            Edit: Kelle paremusjärjestus sul seal oli? Enda oma?
                            Prantsusmaa liiga on nõrgim võrreldes 3 suurega: Inglismaa, Hipaania ja Itaalia, neile peaks järgnema Saksamaa ja siis Prantsusmaa...(isiklik arvamus mida toetavad kindlasti palju muud inimesed sellel planeedil)

                            Väravahtide paremusjärjestus oli jah enda oma, kas seal oli keegi puudu või üle? Ma usun et tänapäevases jalgpallis hetkeseisuga on see tabel selline, arvestades ka mängjate maksumust, mudiu võiks ju ka Van Der Sar seal kuskil olla...

                            Tofoa irw @ Barthez
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              prantslaste liigal pole viga midagi, kuid Inglismaa,Hispaania ja Itaalia liigale jääb vast tõesti alla, kui nüüd vaadata viimase kümnendi-kahekümnendi saavutusi euroopas, kuid nõrk ta nüüd kindlasti ei ole ja aastatega on ehk vahegi väiksemaks muutunud, teatud määral.Ei usu et prantslaste kolm viimast väga häbisse jääks inglaste või hispaanlaste või itaallaste kolme viimase vastu.Juba vanad kreeklased teadsid et jalgpalli liiga on nii tugev kui nõrk on tema kõige nõrgem lüli...
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Prantsusmaa liiga on nõrgim võrreldes 3 suurega: Inglismaa, Hipaania ja Itaalia, neile peaks järgnema Saksamaa ja siis Prantsusmaa...(isiklik arvamus mida toetavad kindlasti palju muud inimesed sellel planeedil)

                                Väravahtide paremusjärjestus oli jah enda oma, kas seal oli keegi puudu või üle? Ma usun et tänapäevases jalgpallis hetkeseisuga on see tabel selline, arvestades ka mängjate maksumust, mudiu võiks ju ka Van Der Sar seal kuskil olla...

                                Tofoa irw @ Barthez
                                Ei kuulu see Itaalia enam midagi nii väga kolme suurema sekka. Saksamaa on varsti möödas ja ka Prantsusmaa on viimaste hooaegadega vahet vähendanud. Vaata kas või hetkel tulemusi Euroopas. Ainukesena on kaotanud 5-st klubist Euroopas Marseille.

                                Tähtsamate härrade arvates näeb see arvestus välja selline: http://en.wikipedia.org/wiki/IFFHS_W...est_Goalkeeper


                                Barthez on omal ajal valitud Euroopa ja maailma parimaks väravavahiks.

                                Kipub väga off topikuks siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X