320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja tundub et kaotus ka teid ei koti

    Kommentaar


      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
      ja tundub et kaotus ka teid ei koti
      Life sucks, you know

      Kui Juve fännid nutavad, et neil mingi algaja treener, kes lahti tuleb lasta, siis meil ei jää muud üle kui lihtsalt kurvastada


      Ega see tänane kaotus ju polnud teab mis üllatus, sest Palermo ju põhimõtteliselt asus tabelis eespool ja kodus nad ju see hooaeg veel kaotanud pole. Isegi see ei morjendanud eriti, et Fiorentina oli tegelikult kuni tänase mänguni TOP3 vähim sisselastud väravate tabelis.

      Fakt on ainult see, et esimesel poolajal oli väljakul 1 meeskond ja hoolimata külaliste headest võimalustest teisel poolajal jäädi ikka kuivale. Kergelt sakkiv kohtunik hoopis otsustas lambist kodutiimile karistuslöögi anda, mis tavapäraselt paljudele muudele olukordadele meie kaitsest lihtsalt läbi lendas ja tee väravasse leidis, et ikka viimane nael kirstu lüüa.


      Damn it, Prandelli mõtles vist tõsiselt, et Coppa on sel aastal tähtis
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Delio Rossi Päästis mu nv Aitähh vanake.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Sorry, et täiesti vale teema aga Uuu Delio Rossile tunnustavalt õlale patsutamas, ajalooline hetk, kas pole?

          Kommentaar


            Vendetta....aeg parandab kõik haavad.... kuid, ma ei taha kunagi seda venda Laziot vedamas näha...siiski pean tunnistama, et ilma lotitota teeb supertulemusi.
            Igatahes minu ainuke positiivne emotsioon see nv.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Väga hea

              mutu põrus dopingukontrollis

              Kommentaar


                Koks taas?

                Kommentaar


                  Mõned meist ei õpi kunagi...

                  Kommentaar


                    Sama aine, millega on seotud Õhtulehe pealkiri?

                    -e- okei sama teema, mis Uudmäel.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      mutu hale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kas nutta või naerda. Tegemist on ju tegelt hea jalgpalluriga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          Tra mis seal head on?Maailm kaotab ühe hea jalgpalluri mingi fakking näljatunde tagasi hoidmise pärast.
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            Nothing is over until it's over.

                            Kristiina Šmigun oli ka doppar kuni B-tulemuseni, seega eks järeldusi teeme siis, kui asi kinnitatud ja ta oma bänni ka saanud on

                            Esialgu tundub see sibutramiini võtmine natuke loogikavastane tegevus, sest väidetavalt kasutatav raske ülekaalu puhul, mis tippsportlase puhul kõne alla ei tule.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Mul üks suurem pidustus tulemas. Ja tuleb palju tähtsaid ninasid kohale. Et pakkuda ideaalset teeninudust mõtlesin, et mul oleks vaja ka narkootikume.
                              Ega te siin teemas ei tea kedagi, kes müüks või on mõne narkootilise ainega just vahele jäänud peale 2 testi?


                              Lp,
                              Claudio Lotito
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Ma Sain Teada, Kes Uuu On!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X