320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea

    mutu põrus dopingukontrollis

    Kommentaar


      Koks taas?

      Kommentaar


        Mõned meist ei õpi kunagi...

        Kommentaar


          Sama aine, millega on seotud Õhtulehe pealkiri?

          -e- okei sama teema, mis Uudmäel.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            mutu hale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas nutta või naerda. Tegemist on ju tegelt hea jalgpalluriga.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Tra mis seal head on?Maailm kaotab ühe hea jalgpalluri mingi fakking näljatunde tagasi hoidmise pärast.
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  Nothing is over until it's over.

                  Kristiina Šmigun oli ka doppar kuni B-tulemuseni, seega eks järeldusi teeme siis, kui asi kinnitatud ja ta oma bänni ka saanud on

                  Esialgu tundub see sibutramiini võtmine natuke loogikavastane tegevus, sest väidetavalt kasutatav raske ülekaalu puhul, mis tippsportlase puhul kõne alla ei tule.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Mul üks suurem pidustus tulemas. Ja tuleb palju tähtsaid ninasid kohale. Et pakkuda ideaalset teeninudust mõtlesin, et mul oleks vaja ka narkootikume.
                    Ega te siin teemas ei tea kedagi, kes müüks või on mõne narkootilise ainega just vahele jäänud peale 2 testi?


                    Lp,
                    Claudio Lotito
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Ma Sain Teada, Kes Uuu On!!!!!

                      Kommentaar


                        Grazie Saarlane!!!!


                        Best regars,
                        Claudio
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Mul üks suurem pidustus tulemas. Ja tuleb palju tähtsaid ninasid kohale. Et pakkuda ideaalset teeninudust mõtlesin, et mul oleks vaja ka narkootikume.
                          Ega te siin teemas ei tea kedagi, kes müüks või on mõne narkootilise ainega just vahele jäänud peale 2 testi?


                          Lp,
                          Claudio Lotito
                          Loe natuke täpsemalt uudiseid, siis on natukene lootust, et nii idioot välja ei paista

                          Regards,

                          Andrea Della Valle
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Võinuks oletada, et peale koka intsidenti inimene peatub esmalt paaril korral mõtlema, enne kui hakkab igasugust kahtlast kraami suust sisse ajama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                              Võinuks oletada, et peale koka intsidenti inimene peatub esmalt paaril korral mõtlema, enne kui hakkab igasugust kahtlast kraami suust sisse ajama.
                              Selge see, aga kui asi veel üsna hiljuti avalikult saada oli, siis tekib küsimus, et mis kuradi põhjusel see sibrutamiin siis dopingunimekirjas on, kui see sportlikus mõttes inimesel mitte midagi juurde ei anna ja mille tarbijad senimaani vist kõik puhaste paberitega pääsenud.

                              Mutu miinuseks nüüd asja juures muidugi see, et kokaprobleem minevikust ees, mistõttu tema puhul võidakse midagi rohkemat ette kujutada. Isegi kui ta pääseb puhtsalt või mingi kergema karistusega, siis psüühiliselt sellest asjast väga naljalt niipea välja ei tule (meil ju hea näide Šmiguni näol olemas), seega arvata on, et Fiorentina peab nüüd lootma esmaspäeval heale õnnele või JoJo'le, kel paraku sel hooajal erinevad hädad kallal on.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Selge see, aga kui asi veel üsna hiljuti avalikult saada oli, siis tekib küsimus, et mis kuradi põhjusel see sibrutamiin siis dopingunimekirjas on, kui see sportlikus mõttes inimesel mitte midagi juurde ei anna ja mille tarbijad senimaani vist kõik puhaste paberitega pääsenud.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X