320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Grazie Saarlane!!!!


    Best regars,
    Claudio
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Mul üks suurem pidustus tulemas. Ja tuleb palju tähtsaid ninasid kohale. Et pakkuda ideaalset teeninudust mõtlesin, et mul oleks vaja ka narkootikume.
      Ega te siin teemas ei tea kedagi, kes müüks või on mõne narkootilise ainega just vahele jäänud peale 2 testi?


      Lp,
      Claudio Lotito
      Loe natuke täpsemalt uudiseid, siis on natukene lootust, et nii idioot välja ei paista

      Regards,

      Andrea Della Valle
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Võinuks oletada, et peale koka intsidenti inimene peatub esmalt paaril korral mõtlema, enne kui hakkab igasugust kahtlast kraami suust sisse ajama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
          Võinuks oletada, et peale koka intsidenti inimene peatub esmalt paaril korral mõtlema, enne kui hakkab igasugust kahtlast kraami suust sisse ajama.
          Selge see, aga kui asi veel üsna hiljuti avalikult saada oli, siis tekib küsimus, et mis kuradi põhjusel see sibrutamiin siis dopingunimekirjas on, kui see sportlikus mõttes inimesel mitte midagi juurde ei anna ja mille tarbijad senimaani vist kõik puhaste paberitega pääsenud.

          Mutu miinuseks nüüd asja juures muidugi see, et kokaprobleem minevikust ees, mistõttu tema puhul võidakse midagi rohkemat ette kujutada. Isegi kui ta pääseb puhtsalt või mingi kergema karistusega, siis psüühiliselt sellest asjast väga naljalt niipea välja ei tule (meil ju hea näide Šmiguni näol olemas), seega arvata on, et Fiorentina peab nüüd lootma esmaspäeval heale õnnele või JoJo'le, kel paraku sel hooajal erinevad hädad kallal on.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Selge see, aga kui asi veel üsna hiljuti avalikult saada oli, siis tekib küsimus, et mis kuradi põhjusel see sibrutamiin siis dopingunimekirjas on, kui see sportlikus mõttes inimesel mitte midagi juurde ei anna ja mille tarbijad senimaani vist kõik puhaste paberitega pääsenud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ma lugesin ainult pealkirja ja sellest piisab. Mutu on üks narkokloun nii või teisiti. Olgu see ravim, mis sul sitahäda ära võtab või olgu see siis Londoni aegadest koka. Keelatud on need viljad igas mõttes. Aga IQ vist jääb madalaks, et endale selgeks teha, mis on keelatud ja mis mitte.
              -1 ründaja violal
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                -1 ründaja violal
                Seda vaatame esmaspäeval


                Mõlemad vahele jäänud jalgratturid on tõesti bännitud, aga seda vast ka põhjusel, et sibutramiin küll ei anna jõudu juurde, aga pidi mingil määral suurendama agressiivsust, mis jalgrattasõidus ikka väike lisaboonus on.


                Eks see minu väide põhines Eesti ajakirjaniku tekstil ja pole võimatu, et tegelikult noor Uudmäe ainus on, kes seni pääsenud on
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Mis Cassano-kamm see käib. Olevat Cassano Sampdorias ka tüli lahti kiskunud lõpuks ning teel laenulepinguga Fiorentinasse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Mis Cassano-kamm see käib. Olevat Cassano Sampdorias ka tüli lahti kiskunud lõpuks ning teel laenulepinguga Fiorentinasse.
                    Dorias tal vist tõesti erilist tulevikku pole, kuna viimastel mängudes pingile istutatud. Eks esmaspäev ole näha, kas tegu puhtalt ajakirjanduses välja mõeldud teemaga või lähebki laenuks.

                    Hoolimata sellest, et Prandelli all tal hästi läks, olen mina siiski mures meeskonna sisekliima pärast ja arvata on, et JoJo ka väga happy pole.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      sibutramiin küll ei anna jõudu juurde, aga pidi mingil määral suurendama agressiivsust, mis jalgrattasõidus ikka väike lisaboonus on.
                      No jalgpallis on agressiivsus samuti boonus ju. Minu hinnangul on see üks tähtsamaid asju mis on viimastel aastatel olud näiteks ManU edu taga. Palli kaotamisel ahistasid Tevez ja Rooney vastaste kaitsjaid ikka korralikult. Rääkmata siis Andersonist, punapeast või Fletcherist. Nagu palliga vend kauemaks kokutama jäi, sai anaalnoomitust. Lisaks see millise nahhaalsusega minnakse lahtiste pallide pärast võitlema.

                      Mis puutub Cassano värki, siis ma arvasin, et ikka Man City ta ära napsab. Aga eks ole näha mis suvel saab.

                      Kommentaar


                        Miks peaks Mancity Cassanot tahtma? Ülbik näitas Madriidis, et suurklubi reamängijat temast pole. Ma näen Violat just Cassanole paraja suurusega klubina, mis on piisavalt tasemel, et Cassano virisema ei hakkaks, aga samas piisavalt väike, et mäng mehe ümber rajada.

                        Aga seletage mulle lihtsalt lahti, kuidas saab dopingaine agressiivsust suurendada? Laksad ainet sisse ja lähed kurjaks kätte ära: annad naisele molli, lööd koera jalaga ja lähed korraldad Nimetas massikakluse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          No jalgpallis on agressiivsus samuti boonus ju. Minu hinnangul on see üks tähtsamaid asju mis on viimastel aastatel olud näiteks ManU edu taga. Palli kaotamisel ahistasid Tevez ja Rooney vastaste kaitsjaid ikka korralikult. Rääkmata siis Andersonist, punapeast või Fletcherist. Nagu palliga vend kauemaks kokutama jäi, sai anaalnoomitust. Lisaks see millise nahhaalsusega minnakse lahtiste pallide pärast võitlema.
                          Jah, seda lauset ei jõudnud enne kirjutada, aga tõsi ta on, et ka saab jalgpallis asja selle nurga alt vaadata. Selleks, et agressiivseid mängijaid leida, ei pea Inglismaale vaatama, vaid ka saapamaal mehed, kelle reputatsioon teistele haiget tegijana üsna korralik ja kel punane kaart hooaja jooksul ikka mitmeid kordi silme eest läbi käib, rääkimata lugematust arvust kollastest.

                          Kui aus olla, siis mina eriti ei usu, et Mutu sellest asjast puhtalt või kergema karistusega pääseb. Vabandused stiilis "mamma tõi mingid looduslikud tabletid, kus peal keelatud ained kirjas polnud ja seetõttu tarbisin" on natuke jaburad ja olukorda paremaks minu hinnangul ei tee. Varasem punane kaart kokalaksu eest on ikka liiga karm, et dopingumehed asja kuidagi kergemalt võtma peaksid.


                          Algselt postitas eika
                          Aga seletage mulle lihtsalt lahti, kuidas saab dopingaine agressiivsust suurendada? Laksad ainet sisse ja lähed kurjaks kätte ära: annad naisele molli, lööd koera jalaga ja lähed korraldad Nimetas massikakluse?
                          Jah, kategooria ergutid ja mõnele mehele tõesti laksust piisab, et lolliks minna. Ergutite kategooriasse kuuluvad lisaks kofeiinile ka loomulikult kokaiin ja amfetamiin ja kui ma eksi, siis oli just amf see, et mis ühe Bemmi-Kristjani hüüdnime kandva tegelase peast lolliks ajas. Tema olukorras oleks ka naine molli saanud, koer jalaga ja massikakluse korraldamiseks polnud vajagi Nimetasse minna
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Kõige halva kõrval ka üks hea uudis.
                            U-17 üks viiest suurimast skoorijast, Haris Seferovic, on ka Viola liikmeks hakanud. Tulevik tundub päris hea


                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Keirrison Barcast laenule 2 aastaks?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Keirrison Barcast laenule 2 aastaks?
                                Jah ning väidetavalt ka väljaostuõigusega laenuperioodi lõpul.
                                Noori ründestaare nüüd meeskonnas päris mitu, seega hakkab neil omavaheline konkurents päris kõva olema
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X