320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Sellistest meestest, kes on värava ära löönud ja peale mängu susluseisu tunnistanud meenub Maccarone.
    Kui oled 3m suluseisus ja ise korduse ära näinud ja siis press küsib, et kas oli suluseis, siis mis sa vastad? Sama igasugu käega väravate kohta. Võta kasvõi Henry juhtum. Sul ei olegi ju muud öelda.

    Respekti jagage neile kes kohe pärast väravat kohtunikule üles tunnistavad ja värava tühistada paluvad. Meenub DeRossi ja siis vist oli Pazzini või keegi Hollandi vastu.

    Kommentaar


      Maarek, sa oled ikka vist üks kaotusekibedust täis titt küll, kas pole? Mis kuradi mänguoskusest sa jahvatad? Fiorentina ju selgelt oskab paremini kui Bayern, lubage naerda tõesti...

      Fair play Klose väravamomendil? Näita mulle mängijat, kes sealt ära ei oleks löönud ja selle üle rõõmustanud. Aga kuna tegu oli tähtsa mänguga, kus sinu sats kotid sai, oli tegu suure pettuse ja tragöödiaga. Klose oleks kindlasti pidanud söödu saanuna palli omaks võtma ja lihtsalt lilladele andma, et ausa mängu reegleid järgida. Naiivsus ftw! Nõustun, et väravat poleks pidanud lugema, kuid Klosele sel puhul turja karata on küll lambategu ju.

      Jr pole ka vist eriti targem vend? Bayern tegi eriti julme vigu ja Fiorentina mängis kindlasti äärmiselt puhtalt. Vigade arv vastavalt Bayernil 8 ja Fiorentinal 26. Ma ei teagi, mida nüüd selle peale öelda...?

      Kaotasite, siis kaotasite. Kui saatus tahab, et Fiorentina edasi saab, siis saab ta seda nii või teisiti. Sama kehtib Bayerni puhul. Ei maksa aga Fergusonilikke malle endale külge pookida, kus kõik kaotused on kohtunike ja kõige muu kui enda süü.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust

        Kaotasite, siis kaotasite. Kui saatus tahab, et Fiorentina edasi saab, siis saab ta seda nii või teisiti. Sama kehtib Bayerni puhul. Ei maksa aga Fergusonilikke malle endale külge pookida, kus kõik kaotused on kohtunike ja kõige muu kui enda süü.
        See teine värav oli loomulikult enda syy ja punane kaart ka. Katsu nyyd olla väheke, isegi Beckenbauer ytles, et see punane kaart oli max kollast väärt ja no sellest "väravast" ma ei hakka yldse rääkimagi...

        Kommentaar


          Sul pole vajagi rääkida, kuna sellest hullemaidki olukordi juhtub päevast päeva üle terve maailma erinevates mängudes. Aga ei tasu unustada, et ennekõike on asi enda esituses, mitte muudes faktorites. Hea on lihtsalt enda vigu mitte näha vaid kõike muud süüdistada. Löönd siis ise rohkem väravaid, kui mänguoskuselt paremad olite. Mis muud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Maarek, sa oled ikka vist üks kaotusekibedust täis titt küll, kas pole? Mis kuradi mänguoskusest sa jahvatad? Fiorentina ju selgelt oskab paremini kui Bayern, lubage naerda tõesti...
            .
            Antud juhul pole Fiorentina fännid ainsad, kes leiavad, et eilne õhtu sakkis sajaga ja isegi mõistusega Bayerni fännid on aru saanud, et päris niimoodi need asjad käima ei peaks. Eestis pesitsevad tegelased on tõenäoliselt kategoorias vännid, mistõttu sellised seisukohad ei üllata.

            Livegoals.com ülevaatel põhinedes mängu kohta hinnaguid anda on muidugi tipptase Jätka samas vaimus.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Ärge nähke vaeva, ma uurisin kalmaari kohta järgi:

              Q: How big is a giant squid's brain?

              A: Although the giant squids brain is ridiculously complex it is actualy exceptionaly small, especialy in comparison to the rest of it. The brain of the giant squid is built around the esophagus and weighs an average of only 22 grams.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Äärekaitsjad, Frey ja noor Brian May väärivad kiitust, teised eriti silma ei jäänud.
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Äärekaitsjad, Frey ja noor David May väärivad kiitust, teised eriti silma ei jäänud.
                  Mis puutub keegi David May Fiorentinasse?
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Antud juhul pole Fiorentina fännid ainsad, kes leiavad, et eilne õhtu sakkis sajaga ja isegi mõistusega Bayerni fännid on aru saanud, et päris niimoodi need asjad käima ei peaks.
                    Täitsa õigust räägid, eile pubis antud mängu vaadates oli kõrval lauas üks "zi dzöömõn", kellega antud situatsioone arutasime. Ta väljendas küll oma heameelt kui antud värav ja punane kaart sündisid aga samas peale korduse vaatamist tõdes, et kohtunik poleks pidanud väravat ära lugema ega ka punast andma.
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Mis puutub keegi David May Fiorentinasse?
                      Sorry Brian hoopiski.

                      AILTON

                      Kommentaar


                        Alati on kaks võimalust, kas nutta ja halada ja faktidest mööda vaadata või jääda objektiivseks. Klose värav? Jah oli suluseisust. Kohtunik eksis... Eks Maarek ja teised siis nutke ja halage sellel teemal Jaanipäevani välja. Jõudu ja jaksu teile. Klose süüdistamine noo wtf ma saan aru, et see juhtus teie lemmikute vastu aga nagu juba eelnevalt on mainitud, juhtub selliseid asju koguaeg... Kindlasti oleks ka lillad poisid sellises olukorras värava löönud ja tähistanud? Fiore vääris võitu rohkem? Esiteks see väärimise jutt on jalgpallis ikka äärmiselt rumal teema. See kes võidab on võitja. Väärimise jutt läheb nutu ja hala kategooriasse. Teiseks Fiore ründetegevusest jäi eredamalt meelde 1. poolaeg ja Gillardino 1-1 minek väravavahi vastu ja siis kerge komistus ja prantsatus. Teie värav tuli noore ja kogenematu keskkaitsja rängast eksimusest. Eeldan, et me kõik vaatasime seda mängu. Oma lemmikule kaasa elades jääb domineerima just see, mida me näha tahame. Seetõttu soovitan kõigil Fiore toetajatel vaadata pärast mängu ka mängu statistika üle. Lihtsalt selleks, et saada aru, kuidas asjad tegelikult olid Vead? Just see, millega Bayerni mäng nulliti!8:26 ja mängu alguses jäeti paljud vead võtmata... Millest me räägime? Fiore mängis koledat lõhkuvat jalgpalli... Pallivaldamine? Kumb domineeris ja ründas? 62% vs 38%. Noo ei ole ju kuidagi tegu Fiore mänguga...Hoolimata Fiore rohketest vigadest ja mängulõhkumisest oli siiski Bayern tugevalt domineerivam pool. Pealelöögid väravale(raamidesse) 11 vs 5. Ühesõnaga Bayern mängis paremini ja pidigi võitma. Võitis suluseisust väravaga. Õnn pidigi tugevamat soosima... Aga usun, et Bayerni asjapulgad mõtlevad miskit kavalat välja teie vigade vastu ja Itaalias saate juba nii, et pole vaja nutta ja halada kohtunike, fairplay jne teemadel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ärge nähke vaeva, ma uurisin kalmaari kohta järgi:

                          Q: How big is a giant squid's brain?

                          A: Although the giant squids brain is ridiculously complex it is actualy exceptionaly small, especialy in comparison to the rest of it. The brain of the giant squid is built around the esophagus and weighs an average of only 22 grams.
                          Aga delfiinidel?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Maarek, kui sa ise mängu vaatasid, siis sa ju ei räägiks siin imbetsillijuttu? Ma ei otsusta Livescore järgi mingeid mänge, ma räägin selle põhjal, mida ütlesid inimesed, kes mängu nägid. Olen ma muide kuskil öelnud, et Klose värav oli õiglane? Ma tean, et see oli sulg. Minu point on pigem see, et iga jalgpallur maailmas oleks selles olukorras värava ära löönud ning seda ka tähistanud. Sinu möla nagu Klose oleks ebasportlik mängija, et sealt värava lõi on idiootne. Punast kaarti pole ma üldse kommenteerinud, kuna ma ei näinud, mis olukorras see tuli.

                            Kuna sina aga oled silmaklappe kandev Fiorentina toetaja, kes ei suuda alla neelata asjaolu, et sinu pooldatav klubi eile kaotas ja kõigi eelduste kohaselt oma Euromuinasjutu eilsega ka minetas, siis otsid kaotuse põhjuseid igalt poolt mujalt aga mitte omade mängijaist endast. Olgem ausad, ei oleks Fiorentina võitnud ka ilma punase kaardita. Viigi ehk oleksite saanud, seegi palju ei aita, sest võõrsil tõenäoliselt lööb Bayern mingi olukorra kindlasti ära ka.

                            Mõttetu on muidugi Itaalia klubide toetajaskonnaga mingit arutelu üldse loota, sest need suudavad olukordi enamasti vaid enda mätta otsast vaadata. Keep up the good work.

                            Tofoale niipaljukest, et sinu arvamus pole juba ammu normaalsetele inimestele korda läinud, miks nüüd peaks mingi erand olema? ;]
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Eestis pesitsevad tegelased on tõenäoliselt kategoorias vännid, mistõttu sellised seisukohad ei üllata.
                              Fiorentina omad muidugi on tulihingelised fännid? Lasteaedadel tuleks küll internetiühendus ära aktkestada, muidu tekib sinusuguseid tarku äkki juurdegi...
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Hakkame lolli Kalmaari labaselt sõimama Mina alustan.

                                Mine munni kalmaar !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X