320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Allegrit nüüd vaevalt Milano klubid või Juve hakkab riskima oma treeneriks toppida. Cagliaris on ta töö tõesti kiiduväärt olnud, aga mingit garantiid ta küll ei paku ning see, mis ta Cagliaris korda on saatnud pole nüüd esimene maailmaime ka olnud just. Samas Itaalias peaks häid treenereid olema jalaga segada, kunst on leida üles see, kes sobib kokku kindla tiimi mängijatega.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Allegrit nüüd vaevalt Milano klubid või Juve hakkab riskima oma treeneriks toppida. Cagliaris on ta töö tõesti kiiduväärt olnud, aga mingit garantiid ta küll ei paku ning see, mis ta Cagliaris korda on saatnud pole nüüd esimene maailmaime ka olnud just. Samas Itaalias peaks häid treenereid olema jalaga segada, kunst on leida üles see, kes sobib kokku kindla tiimi mängijatega.
      See viimane lause nüüd kehtib iga treeneri puhul. Kuid kui teda kord juba mullu Torino ja moepealinnaga seostati, siis ma ei näe põhjust, miks see ei võiks ka tänavu ajakohaseks tulla - teinud taaskord head tööd saarlaste võrdlemisi mittemidagiütleva pundiga. Mitte, et ma väidaksin, et ta nüüd mõne suure etteotsa suvel oleks tingimata kleepumas, pigem rohkem olen tõdemas, et selliste treenerite puhul ametiredelil edasijõudmine on igati naturaalne samm.

      Kommentaar


        Ma näen Serie A tabelis teisigi klubisid, kes on mittemidagiütleva pundiga päris häid tegusid tegemas. Aga Allegri pea kohale on mingi haibimull tekitatud nagu ta oleks järgmine Lippi või Capello.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ma näen Serie A tabelis teisigi klubisid, kes on mittemidagiütleva pundiga päris häid tegusid tegemas. Aga Allegri pea kohale on mingi haibimull tekitatud nagu ta oleks järgmine Lippi või Capello.
          See on täiesti individuaalne, kuivõrd suurt mulli keegi tema pea kohal näeb. Kuid tõsi on muidugi ka see, et kindlasti leidub ka teisi nimesid, kes suhteliselt kesiste puntidega tublit tööd on teinud. Aga eks seda ole suvel näha, kes kuhu läheb.

          Kommentaar


            Väidetavalt klubi müügiks ei lähe ja Prandelli leping kestab kuni 2011, seega mis treeneritest meil siin ikka praegu rääkida.
            DDV tegi jabura otsuse, aga see võibolla polegi väga üllatav, sest tegelikult pole Cittadella treeningkompleksi arengutega asjad ju läinud päris nii nagu algselt oli planeeritud ja selle koha pealt on Prandellil täitsa õigus sõna võtta. Kuna Diego näeb selles probleemis ennast vastutamas, siis oligi õige diil tagasi astuda. Mõne teise klubi juhtoinad hoolimata oma bläkkidest seda näiteks teha pole suutnud.
            Vargast ja mõned teised head mängumehed lähevad kahjuks sõltumata sellest, kes pukis.
            See on kaudselt paraku välja öeldud juba varem
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vähemalt üks asi on pärast tänast kindel.

              Fiorentina uuel aastal naudib mänge vaid liigas ja Coppa karikal ning teeb seda suure tõenäosusega ilma Prandelli ja mängijateta nagu Frey, Vargas ning Jovetic
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Kui kaugel Mutu juhtum on juba?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Converse Vaata postitust
                  Kui kaugel Mutu juhtum on juba?
                  Asi töös
                  Otsust, mis temaga peale hakata, pole veel senimaani suudetud teha.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Täna vist selgub...

                    Edit: 9 kuud vist sai

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Täna vist selgub...

                      Edit: 9 kuud vist sai
                      Nii nad räägivad.
                      Ehk siis täpselt see, mis tema kui klubi lootsid. Suur soov oli uue hooaja alguseks tagasi olla. Tõestamist on tüübil nüüd kuhjaga ja õnneks pole temast oht ka ilma jääda
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Kokaiin seitse kuud, kõhulahtisti 9 kuud. Figures...
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Kas 9 kuu sisse arvestati ka eelnevalt eemal viibitud aeg või lisaks, et tuleks aasta täis?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            ei 2 kuud on juba all ja 7 veel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              ... kõhulahtisti 9 kuud. Figures...
                              ???

                              Kas ma olen millestki ilma jäänud ?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                                ???

                                Kas ma olen millestki ilma jäänud ?
                                Noh, see oli väike kirjanduslik liialdus. Sibutramiin, millega ta vahele jäi, on pmst kehakaalu alandav preparaat, aga mõjub ta vist pigem kesknärvisüsteemi kaudu, kui ainevahetust kiirendavalt.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X