320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Montolivol on aeg lahkuda.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Montolivol on aeg lahkuda.
      Ta ei ole ainus.
      Kala kipub ikka mädanema peast ja enne kui seal väikest puhastust ei tehta, ei juhtu midagi.
      Rossil on muidugi veel natuke aega s****t saia teha, sest nagu näha, siis noorte hulgas materjali on, aga enne tuleb neist põhikoosseisu liimitud luuseritest kuidagi lahti saada.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Maarek, hakkad Gilardinot igatsema ka?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          palun valgustage mind, miks üldse selline üleminek? läks tülli kellegagi?

          Kommentaar


            Ma valgustan, see klubi on per*se kukkumise ääre peal. Gilardino ja per*se kukkumine on tugeva kontrastiga...sellepärast ta minema panebki. Kuulsin ka, et Delio jahib Zaratet ja mõned lazio fännid rääivad, et näe Delio ikka teab mida tahab ja Reja on idioot....arvata on, et Zarate minek violasse on vaid prahi kokku ostmine.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Ma valgustan, see klubi on per*se kukkumise ääre peal. Gilardino ja per*se kukkumine on tugeva kontrastiga...sellepärast ta minema panebki. Kuulsin ka, et Delio jahib Zaratet ja mõned lazio fännid rääivad, et näe Delio ikka teab mida tahab ja Reja on idioot....arvata on, et Zarate minek violasse on vaid prahi kokku ostmine.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                palun valgustage mind, miks üldse selline üleminek? läks tülli kellegagi?
                Ei läinud ta kellegagi tülli.
                Nagu sa võib-olla märganud, siis tema esitused pole viimasel ajal väga tasemel olnud (Rossi sõnul põhjus enamalt jaolt tema psüühilises seisundis) ja kuna Corvinol oli võimalus ta rahaks teha, siis ta seda ka tegi. Iga müügiga käib loomulikult kaasas ka võlusõna "eelarve tasakaalustamine", aga eks näis, kas asemele ostetav ründaja selles mõttes abiks on.
                Mul isiklikult on tema üle hea meel, sest näha oli, et ta oli üsna korralikus "augus" ja praeguses seisus sealt välja ronida ja skoorima hakata oleks olnud suhteliselt võimatu. Milanist tuli ta pärast hääbumist Fiorentinasse ja näitas, et oskused pole kuhugi kadunud. Usun, et suudab sama näidata Genoa eest. Hoian talle pöialt.

                Ma valgustan, see klubi on per*se kukkumise ääre peal. Gilardino ja per*se kukkumine on tugeva kontrastiga...sellepärast ta minema panebki.
                Kallis uhuuu, sulle vist ei pea hakkama meenutama hooaegu mõned aastad tagasi, kui pealinna "tippklubi" Lazio väikesele ja vaesele Fiorentinale hooaja kokkuvõttes kaotas ca 20 punktiga, rääkimata linnanaabrist AS Romast, kes teie üle naeris
                Kui ei ole omanikel soovi iga hooaeg tõsiselt miljoneid kulutada, siis on paratamatus, et tõusule järgneb mõõn. Jääb üle vaid loota, et see ei kesta väga pikalt. Mul pole siin sellepärast midagi põdeda, sest kuna ei pea ennast andunud fänniks, siis ei muuda see minu elus miskit.

                Zarate on teil ju "tšempion" ja müügiks ei pidavat olema .
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Zarate tsempioni trikk oli Lotito leiutis...oleks Inter täiesti õnge läinud suvel oleks shampused siiamaani lahti. Kahjuks, aga saadetakse koer kuskile mujale junne vorpima....loodetavasi mitte Laziosse. Segab tõelise algrivistuse vaimset külge.
                  Ja mis puutub teie +20 punktilisse seisu siis need aastad tagasi oli Laziol veel meeletu võlg investorite ja pankade ees. Tänaseks päevaks on sellega pea ühel pool ja senikaua kuni Lotito on pukis ei saa teie FS2000 kunagi meist kõrgemal lõpetada. Lõpetada saab näiteks DeSilvesterstallone Behrami soengu peale.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Montolivolt ja Joveticilt täna päris ilusad väravad:

                    Kommentaar


                      Hea mäng, korralik tulemus

                      Eilsega neljakordistati võõrsil löödud väravate arvu
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Maarek, mida Cerci girlfriend siis Viola fännide kohta fesaris kirjutas?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Mitu last Cerci-l on? Mitme naisega?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                            Maarek, mida Cerci girlfriend siis Viola fännide kohta fesaris kirjutas?
                            Ma ei tea
                            Ta pole mu sõbrants feissbuukis
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Fiorentina soetas endale jeesuse. Nüüd peaksite tšempioniteks saama.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X