320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Ilus!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Milan kohtub siis Crvena Zvezda (Serbia), kes alistas Cork City (Iirimaa) 1:0 ja 3:0

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Saarlane


        Tegelt pole ju Simic sellise tasemega mängija, nagu näiteks Zebina Saaks rohkem mängu, ma arvan et ajaks asja isegi ära. Kas ei olnud sellel hooajal isegi mitte nõnda, et Costacurta sai Smicist rohkem väljakule???
        Ise küsin, ise vastan. Tegelt sai Simic pool tunnikest rohkem mängida. Nüüd aga pole midagi, lööme Punase Tähekese uppi ning hakkame Euroopas lammutama

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Täna siis karm kohtumine ees. Siit peaks mängu nägema realplayeriga(pead ei anna) Enesekindlust eriti ei ole, kuna mehed pole ilmselgelt oma parimas füüsilises konditsioonis. Red Star peaks juba vormi olema saavutanud. Kaitse tuleb meil muidugi ebatavaline, kuna Maldini, Kala, Bonera ja Nesta jäävad eemale. Sõprusmäng Lecco 1912 vastu
          (pisike kokkuvõte) vihjab, et taganelik näeb välja selline: Brocchi-Favalli-Billy-Janku. Keskkaitse peab hakkama saama hirmpika Zigiciga. Roma poisid vist sel teemal rääkida ei taha...
          Keskkaitse ja ründe osas spekuleeritakse kõvasti aga mina miskipärast arvan, et Carlitos läheb sama vana rada ning Gourcuff peab ootama oma CL debüüti Milani särgis pingi peal. Võitu on vaja metsikult, kuna Marakana on vaata, et kõige hullem koht, kus mängida.
          Just lugesin parallelselt Milani foorumist, et Zvezda võtmemängijad Zigic ja Basta on mõlemad pisivigastuse tõttu kahtluse all. Arvatavasti siis mängivad valuvaigistite all, nagu see tavaliselt on.

          Muudest uudistest Marzoratti on vist teel Empolisse. Laenu-deal. Minu andmetel pole veel kinnitatud. Dalla Bona saatus pole ka mulle selge. Mina igatahes arvasin algusest peale, et punamustas särgis teda see hooaeg ei näe.

          Braida lubas aga üllatust. Seepeale olid lehed täis seda Dinho asja. Hirmsalt lingitakse veel Ibraga. Aga need asjad muutuvad päevade lõikes. Ründes oleks Ruumi küll ühele nimele, kuna Pippo ja Amoroso on juba parajas eas ja Boriellosse erilist usku ei ole(kuigi Lecco videos näeb võimast rünnaku lõpetamist). Peale Herrera karika väljakuulutamist spekuleeriti loomulikult jälle kord Torresest(seal siis meie vastased Depor ja Atletico).

          Didaga näivad asjad lõppemas olevat. Lingitud on teda siis tema vana kodu Corinthiasega. Eks näeb, mis saab.

          Nesta saab tabloidide põhjal peatselt isaks.

          Simici olukorra üle sai juba varem naerdud. Talvel ütles ta paar krõbedamat sõna, kuna ei saa piisavalt platsile ning tundus, et mees on lahkumas, kuid siis kõigile ootamatult hoopis pikendati lepingut ning ametlik koduleht oli täis tavalist \"ma armastan seda klubi ja töötan meeletult, et teenida oma koht selliste meistrite ees bla-bla\". Eks ta tegi täitsa viisakaid mänge aga minu arust ta seda kohta põhimeeskonnas siiski ei väärinud.

          Pippole aga sünnipäevaõnnitlused!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Pippole aga sünnipäevaõnnitlused!
            Loodame et Pippo teeb, mida ta kõige paremini oskab, ehk on TÄhekese mängus õigel ajal õiges kohas. Õnne!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Saarlane


              Pippole aga sünnipäevaõnnitlused!
              Loodame et Pippo teeb, mida ta kõige paremini oskab, ehk on TÄhekese mängus õigel ajal õiges kohas. Õnne!
              Ütleme nii, et kui mu väsind silmad ei valetanud siis sinu lootus täitus.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'


                Mõeldud tehtud

                Esimesena tuleb vist ära märkida, et Kaka oli kohe alguses platsil ja seega ei tohiks Calderon ja co, enne talve Milani kummitada. Kaitenelikuna astus väljakule Cafu-Simic-Billy-Serginho. Minu ennustus seega parajalt mööda. Keskväljal Ancelotti millegiga üllatada ei suutnud aga millal ta seda üldse teinud on? 2003?
                Mäng iseenesest oli täitsa rahuldav. Võideti ju ja puha. Esimene poolaeg oli puhtalt meie. Belgradi poisid lasid meil ikka väga kaugele minna enne, kui pressima hakkasid. Oma võimalusi evisid vastased muidugi contratest. Zigic saigi paar korda peaga löögile aga väravavõrku ta ei leidnud. Nagu Carlitos enne mängu vihjas, siis Milan mängis ka väga aeglaselt. Kaua veeretati enne, kui vastase tsooni siseneti. Seda isegi Milani kohta. Värav tuli siis ilusatest ühepuutesöötudest ning Pippo ilusast finishingist. Arvatavasti postitan mingil ajal ka highlightsid. Võimalusi oli tal veel, kuid seis enam ei muutunud. Võimalusi raiskas ka endiselt Cl-väravata Gila. No ma ei tea kaua selle pardi murdmisega läheb.
                Parimaks nimetaks vast Pirlo. Sarnaselt eelmisele hooajale alguses heas vormis. Kaka oli väheke vormist väljas, aga ega saagi palju oodata kahenädalaselt treeningult või mis? Ja ega teda väga kasutada ei proovitud ka, kuna oli vaja ju palli niisama veeretada kaitseliini vahel, kes meetri haaval tõusis. Vahetusest sekkusid siis Brocchi, Gourcuff ja Ambro. Viimase üle on minul ehl enim rõõmu. Loodame, et vigastused jätavad ta selleks hooajaks rahule. Gourcuff näitas ka ilusat mängu. Ahjaa Cafu tundub olevat jälle tasemel.
                1-0 Marakanale minnes ei ole just kõige kindlam seis ning paremas konditsioonis oleks võinud ju rohkem ka välja pigistada, aga sellise seisuga ei uinu mehed arvatavasti nii kergelt.

                Edit: 42 MB(rar file)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'



                  Pippo peale eilset võiduväravat. Kena sünnipäevakink vähemasti. Tubli!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Njaa ma muidu proovisin ka sama pilti panna aga tulemus oli [vigane pilt]

                    Igatahes on koll ikka nii nummi, et ma pean ta eraldi ka linkima. Mulle meeldivad sellised team-goal\'id!
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Highlighs\'e vaadates oli väravavõimalusi meil veel sitaks Aga mängu ajal tundus särk suht nummi olevat, vastupidiselt eelnevale arvamusele.

                      P.S. Rino sai ka aru et suvi käes ning külastas juuksurit. Tulemus on täitsa lahe

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Algselt postitas Saarlane


                        Highlighs\'e vaadates oli väravavõimalusi meil veel sitaks Aga mängu ajal tundus särk suht nummi olevat, vastupidiselt eelnevale arvamusele.

                        P.S. Rino sai ka aru et suvi käes ning külastas juuksurit. Tulemus on täitsa lahe
                        Võimalusi oli ikka jubedalt. Samas polnud selles videos vist näha Zvezda teise minuti võimalust, kui Dida hiilgas ja mis oleks mängu käiku muutnud tugevalt.
                        Need highlightsid on vähe paremad(28 MB) Eriti jääb silma Cafu.

                        Rino on jah lühema soenguga nüüd...Märk Oddost?:P
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Ma tean, et sa Jasper oled varem tegelenud sellise asjaga, et oskaksid ehk sööduhetkest pilti lingitada. Ma pead ei anna, kuid tundus et Pippo oli pisut suluseisus. Võib-olla sossis mingi Red Stari äärekaitsja asja ära ka, kuid sooviks siiski näha.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Rino soengut kärpis peale MM-i lennukis Cannavaro.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas Saarlane


                              Ma tean, et sa Jasper oled varem tegelenud sellise asjaga, et oskaksid ehk sööduhetkest pilti lingitada. Ma pead ei anna, kuid tundus et Pippo oli pisut suluseisus. Võib-olla sossis mingi Red Stari äärekaitsja asja ära ka, kuid sooviks siiski näha.
                              Ausalt tunnistades ei oska. Ma ei oska isegi screenshoti teha(võite selle mulle selgeks teha kui tahate).

                              Aga lähemal vaatlusel tundus, et hirmus keeruline olukord. Selle nurga alt paikapidavat otsust võtta oleks vast vale. mazz võibolla tuleb oma kiirtega, kui ta neid ise joonitas, ja aitab. Pippo sellest mustanahalisest tundus küll karvavõrra ees olevat. Samas tuli paremalt see kiilaspäine mängija suht lollilt sisse.

                              Uus dekstop muide http://gallery.quotidiano.net/champions_league_milan_stella_rossa_2006/big/09.jpg
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas Blue Rock




                                SDB teel jumalate maapärale


                                Eelmine hooaeg möödus laenul Blucerchiatis, kuid tung Rossoneri keskväljale on sedavõrd suur, et mehikese endagi vaatevinklist otstarbekam on vahetada pasta fetajuustu vastu.
                                Fetajuust talle järelikult ei maitse:
                                OFFICIAL A.C. MILAN COMMUNICATION
                                8/10/2006
                                MILAN - A.C. Milan announce that they have sold Samuele Dalla Bona to S.S. Napoli.

                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X