320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei usu enne mitte midagi, kui paberitel on allkirjad olemas.

    Kommentaar


      Hiinlastega on see hea asi, et need niisama raha ei põleta ning ilmselgelt oleks eesmärk klubi taas raha tegema panna. Ja mis meil selle vastu olla saaks. See on see põhjus, miks ma seekord usun et müük toimub. Aga jah Berlusconi puhul ei tea kunagi.

      Kommentaar


        Hiinlastel ikka hambad on korras ?

        Kommentaar


          Lisatud failid

          Kommentaar




            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Balotelli oli premmis üks parimaid penalti lööjaid
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Mis värk Antonelliga on? Miks Brocchi ta pingile on pannud ja De Scigiot jooksutab?
                Aga üldiselt fakk juu Berlusconi, et Miha nahui saatsid.

                Kommentaar






                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mingi selline võimalus on olemas, et Juve coppa finaali mängima ei tule?
                    Standardid on ikka kohutavalt mõne aastaga langenud - tahaks ka neljapäeviti mänge vaadata vs poola klubid

                    Kommentaar



                      Oot. Kas see võimalik logovahetus on päris teema või kellegi lambika vaimusünnitis? Tõsiste tiimide puhul ei tekiks küsimust, et lambiteema, aga Milan on muutunud selliseks d˛õugiks, et ei imestaks enam ammu millegi üle.

                      Kommentaar


                        See on jama. Viimasel ajal on hullemaidki džõuke tehtud kui see pilt.

                        Mundo Deportivo claim Celta Vigo's Nolito has an agreement in principle to join Milan
                        Kui usaldusväärne see sait on? Ja kas tal saab leping läbi või miks ta peaks tahtma siia tulla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Oot. Kas see võimalik logovahetus on päris teema või kellegi lambika vaimusünnitis? Tõsiste tiimide puhul ei tekiks küsimust, et lambiteema, aga Milan on muutunud selliseks džõugiks, et ei imestaks enam ammu millegi üle.
                          lambika vaimusünnitis - tõsine klubi confirmed again.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Tuleks 18 mil euri eest (väidetavalt). Milleks teda Milanil vaja on, ma ei tea. Bonaventura asemele?

                            Üldiselt väga tõsiselt ei võtaks ühtegi üleminekujuttu enne kui pole selge, kas on hiinlased laivis või ei ole.

                            Kommentaar


                              Kui see saab logoks, siis ma tõmban ennast oma Milani salliga oksa
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Kui see saab logoks, siis ma tõmban ennast oma Milani salliga oksa
                                Salvestatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X