320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fassone ja MIrabelli käisid CL jalkat vaatamas ning ühendasid töö -ja lõbureisi.
    See nädal peaks tulema Rodriguez saksamaalt medicali. Torinoga kohtutakse Belotti asjus ning vaatab, mis sellest Morata asjast saab, kes pärast CL finaali ütles et ta ei kavatse küll itaaliasse kolida ning Torino on talle kui teine kodu. A noh. Neid sõnu väga tõsiselt ka võtta ei tasu.
    Jätkub ka De Sciglio saaga, kes tahab kangesti Juventusesse minna, aga kelle Milan parema meelega kuhugi mujale müüks.
    Biglia asi loodetakse nädala lõpuks selgeks saada ning siis see seebiooper Donnarummaga, kellele öeldi pm jällegi, et võta see palk vastu ning Raiola võib oma nõudmised endale sisse istuda. On ka välja öeldud, et kui ta pakkumist vastu ei võta, sisi platsile ta algaval hooajal MIlani särgis ei saa, vaid leitakse mingi muu mängija.

    Kommentaar


      Biglia asemel kedagi nooremat saada pole?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Ma olin täiesti kindel, et keegi premmfeiss tuleb ja mainib Biglia vanuse ära. Serie A-s tõestanud mehi ongi hetkel tarvis, et uuel hooajal top4 koht saada. Selles plaanis ma muretseks rohkem Kessie ostu pärast, kes läheb maksma ligi 10mil rohkem, aga hooaja lõpus sügas pinki ja need Aafriklased on üldse väga ettearvamatud. Võib-olla tuleb tõesti uus Yaya nagu räägitud, aga ma oleks hetkel ettevaatlikum. Biglial on ees veel umbes 4 aastat ja sellega teenib 20mil tagasi küll. Söötu jagab korralikult, kaitses on eeskujulik. Veidi aeglane on, aga kaitsvalt poolkaitsjalt ei saagi seda oodata. Kessie-Biglia-Bonavent oleks paberil täiesti korralik, võrreldes eelmise hooajaga nagu öö ja päev. Tooks nüüd ründesse ka kellegi, kes vähemalt 20 hooajal lööks. Morata võtaks vastu küll, aga mitte 60+ milli eest. Pigem Belotti, kelle hinda annaks madalamaks saada Niangi/bertolacci või muu prahi vastu saatmisel. Andre Silva käis uue nimena läbi. Portugali liiga küll, aga 23 väravat on täitsa hea saavutus ja ma isegi riskiks temaga enne kui Morataga.

        Kommentaar


          Tra, see vanuse teema.
          Ronaldo on faking 32 ja lõi kaks päeva tagasi väravaid. CL finaalis. Võitis parima jalgpalluri tiitli. Ilmselt midagi veel see aasta.
          Milan oli 2000ndate keskel "vanurite meeskond". "Ime et suudeti üldse ühest väljaku otsast teise joosta". Aga suutis ka euroopas kolm korda finaalis mängida.
          Meeskonnas on kiiresti taset vaja tõsta. Hetkel pole aega maksta raha mängija eest, kes on kuskil mujal liigas tubli olnud ja ehk kohaneb ka Serie A-s. Oma liigas ilmselt pole ka sellist, kes oleks kindla peale minek. Djuud on Lazio kapten. Kõik teavad, et Mialni keskväli on täispask. Ja lüpsavad iga viimast välja. Lisaks see, et hooaeg algab tükk maad varem kui teistel. Ehk on vaja siva meeskonda komplekteerida. Kõik see annab vastaspoolele võimaluse mune pigistada ja mõned lisamiljonid välja rääkida. Sitt lugu, mis teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Biglia asemel kedagi nooremat saada pole?
            sa mõtled nagu näiteks Kessien?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Prantsuse meedias ringles info, kus Auba agent rääkis, et kui PSG'ga diiliks ei lähe siis variant B on ta Milanile maha parseldada.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                Prantsuse meedias ringles info, kus Auba agent rääkis, et kui PSG'ga diiliks ei lähe siis variant B on ta Milanile maha parseldada.


                praegu on vist prioriteedid Belotti-Morata-Aubameyang. aga võib muutuda tundidega. (ja minu välja käidu ei pruugi tõele vastatagi)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Tra, see vanuse teema.
                  Ronaldo on faking 32 ja lõi kaks päeva tagasi väravaid. CL finaalis. Võitis parima jalgpalluri tiitli. Ilmselt midagi veel see aasta.
                  Milan oli 2000ndate keskel "vanurite meeskond". "Ime et suudeti üldse ühest väljaku otsast teise joosta". Aga suutis ka euroopas kolm korda finaalis mängida.
                  Meeskonnas on kiiresti taset vaja tõsta. Hetkel pole aega maksta raha mängija eest, kes on kuskil mujal liigas tubli olnud ja ehk kohaneb ka Serie A-s. Oma liigas ilmselt pole ka sellist, kes oleks kindla peale minek. Djuud on Lazio kapten. Kõik teavad, et Mialni keskväli on täispask. Ja lüpsavad iga viimast välja. Lisaks see, et hooaeg algab tükk maad varem kui teistel. Ehk on vaja siva meeskonda komplekteerida. Kõik see annab vastaspoolele võimaluse mune pigistada ja mõned lisamiljonid välja rääkida. Sitt lugu, mis teha.
                  Einoh, ka mina sooviks, et Milan üle hulga aja lõpuks ometi kõrgete kohtade eest mängiks, ja kui Biglia on kõige etem saadaolevatest, andku vaid minna. Keskväli Kessie- Biglia-Bonaventura ei kõla ju üldse halvasti.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    Prantsuse meedias ringles info, kus Auba agent rääkis, et kui PSG'ga diiliks ei lähe siis variant B on ta Milanile maha parseldada.

                    Ta peaks ikka väga palju oma palgasoovist alla tulema. Aga eks näis.

                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                    praegu on vist prioriteedid Belotti-Morata-Aubameyang. aga võib muutuda tundidega. (ja minu välja käidu ei pruugi tõele vastatagi)
                    See vist sõltub sellest, millise väljaande ajakirjanikul just parasjagu igav on.

                    Kommentaar


                      Morata ütles, et ta tahab Reali jääda. Samas ütles ta ka, et kindlat hetkel midagi ei ole, istub klubiga maha ja vaatab, aga tahab olla "major player", mille juhtumist on mul praegusel hetkel vähemalt üsna raske näha.

                      Ehk siis, ma arvan küll, et Morata on saadaval.

                      Kommentaar


                        Täna jõuab Milanosse kauaoodatud R.Rodriguez, kellel homme medical.

                        Lahkujatest räägitud Poli ja Paletta Bolognasse, aga seal on palgaprobleemid. Poli palk hetkel miljon, Bologna pakub 700K.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Täna jõuab Milanosse kauaoodatud R.Rodriguez, kellel homme medical.
                          Naljakas, kuidas Rodrigueszi tulek on kuidagi nii lamp. Tegu on täiesti suurepärase mängijaga ning imestan, et talle tormi ei jooksta. Mõni aasta tagasi oli tegu väga kuuma kaubaga. Suurepärane diil Milanilt.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Naljakas, kuidas Rodrigueszi tulek on kuidagi nii lamp. Tegu on täiesti suurepärase mängijaga ning imestan, et talle tormi ei jooksta. Mõni aasta tagasi oli tegu väga kuuma kaubaga. Suurepärane diil Milanilt.
                            Huntidel oli kohutav aasta ja hype taandus..

                            Kommentaar


                              Mingil põhjusel kasutati teda keskkaitses. See viis ehk sitemate esitlusteni, hinnalanguse ning huvi puudumiseni.

                              Biglia hind tuleb ikka kokku vist 25 miljonit. Kuna ta koondise juures, siis teda oodatakse itaaliasse tagasi jöärgmisel nädalal, et tehing ametlikuks teha.
                              Kõik see on viinud olukorrani, kus Montolivo on hakanud põlve väristama ning pole võimatu, et ta üldse lahkub meeskonnast.
                              Morata diil ilmselt läheb ahju, kuna Real tahab ikka väga palju raha ja CL ka pole ja üldse.
                              Belotti on esikohale (vist?) tõusnud, kus võimali ktehing oleks raha + mängumehed (Niang? Kucka?) Torinole. Eks näis. Tundub, et ründaja on see lüke, mis jääb pigem suve teise poolde.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Naljakas, kuidas Rodrigueszi tulek on kuidagi nii lamp. Tegu on täiesti suurepärase mängijaga ning imestan, et talle tormi ei jooksta. Mõni aasta tagasi oli tegu väga kuuma kaubaga. Suurepärane diil Milanilt.
                                PSG oli temast väga huvitatud talvel ning ka praegu. Talle pakuti üsna kõrget palgalisa ka kuid, ta eelistab vist klubi, kus ta saaks olla kindel alustaja. Sest PSG's oleks pidanud ta võitlema Kurzawaga oma minutite eest. Milanis saaks ta põhis olla, sest De Sciglio on lahkumas nagu ma olen aru saanud.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X