320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maldinide järgmine generatsooni vist oli ka esindatud?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Maldinide järgmine generatsooni vist oli ka esindatud?
      Jah, oli.

      Kommentaar


        õnne nooremale võidu puhul ja vanemale rohkelt tulevasi sünnipäevi.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Viimastel päevadel on selline nimi nagu Calhanoglu üles kerkinud paljudes allikates. Kuskilt saksamaalt ja jube palju raha eest (tahetakse 30 miljonit). See on suht mitu kopikat. Keegi teab täpsemalt öelda?

          Kommentaar


            Viimaste aegade valguses ei ole jube palju, ütleme nii, et tavapärane kerge/mõningane ülemaksmine. Kuna mulle sellised lahedad CAM-id meeldivad, siis talle ikka juba Hamburgi aegadest pealesatutud. Kunagi vedas Hamburgi terve hooaeg ainuisikuliselt ning seejärel krabas Leverkusen "suurtele" omaselt kohe järgnenud suvel ta endale, seal ikka olnud valdavalt põhimees, mõned pisemad vigastused/bännid kõrvale jättes. Tema tugevaim külg on vaieldamatult karistuslöögid - neid on ta igast asendist kõigile sissekütnud. Päris kindlasti mäletan ka fakti, et kas äkki üleeelmine hooaeg või siis veel eelnenud hooajal oli ta ka Euroopas enim karistuslöökidest skoori teinud mängija ning ka Bundesligas läbi ajaloo on nüüdseks tõusnud (pakun täiesti peast) teisele kohale. Tehnikat ja kiirust nagu ka on, vahel võiks ehk rohkem tagasi töötada.

            Pigem ütleks mina, et Rodriguez saadi ikka nii kriminaalselt odavalt, et see lihtsalt peab tasandama enamatki. Mees on läbi ajaloo minu erinevate BL-fantasyte "points-whoring machine" olnud, kui ennast peenelt väljendada...
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Viimaste aegade valguses ei ole jube palju, ütleme nii, et tavapärane kerge/mõningane ülemaksmine. Kuna mulle sellised lahedad CAM-id meeldivad, siis talle ikka juba Hamburgi aegadest pealesatutud. Kunagi vedas Hamburgi terve hooaeg ainuisikuliselt ning seejärel krabas Leverkusen "suurtele" omaselt kohe järgnenud suvel ta endale, seal ikka olnud valdavalt põhimees, mõned pisemad vigastused/bännid kõrvale jättes. Tema tugevaim külg on vaieldamatult karistuslöögid - neid on ta igast asendist kõigile sissekütnud. Päris kindlasti mäletan ka fakti, et kas äkki üleeelmine hooaeg või siis veel eelnenud hooajal oli ta ka Euroopas enim karistuslöökidest skoori teinud mängija ning ka Bundesligas läbi ajaloo on nüüdseks tõusnud (pakun täiesti peast) teisele kohale. Tehnikat ja kiirust nagu ka on, vahel võiks ehk rohkem tagasi töötada.

                Pigem ütleks mina, et Rodriguez saadi ikka nii kriminaalselt odavalt, et see lihtsalt peab tasandama enamatki. Mees on läbi ajaloo minu erinevate BL-fantasyte "points-whoring machine" olnud, kui ennast peenelt väljendada...




                ps. Pange see Like nupu süsteem väheamlt tagasi kui "mine persse nuppi" ei taha panna.

                Kommentaar


                  Esimene ost, mis tekitab küsimusi. BORINI????? Kalinic 30milli eest tuua js oleks üks 15 ikka löönud, aga nüüd tuuakse aastaid paska tootnud suvaline tont. Ni milleks?????

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Esimene ost, mis tekitab küsimusi. BORINI????? Kalinic 30milli eest tuua js oleks üks 15 ikka löönud, aga nüüd tuuakse aastaid paska tootnud suvaline tont. Ni milleks?????
                    Ma sain aru, et laen miljoni eest koos ostuvõimalusega.
                    Siiski, kas me oleme aastas 2012?



                    -e- hetkel ei saa ma ikka üldse aru sellest lükkest. Kelle asemele ta tuleb? Lapadula? Keskpärane, aga ülima suhtumisega mängija asendada sita mängijaga?
                    Bacca asendada kallima ja sama keskpärase mängijaga?

                    miski on nihkes selle ründaja värgiga

                    -e-
                    Borini will be a reserve player. Kalinic and Çalhanoglu+another player will arrive, Bacca and Lapadula heading out

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Bacca ja Borini keskpärasus ei ole küll kuidagi võrreldav. Bacca puhul Sa vähemalt loodad, et äkki lööb ära, Borini puhul võid maru rahulik olla. Et sealt ei tule.
                      Bacca puhul pidasin silmas tema asendust Kalinici.Lapadula > Borini, Bacca > Kalinic (vähemalt selle raha eest)

                      -e- ainuke loogika Bacca - Kalinici värgi vahel on viimase väiksem palgasoov.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ma sain aru, et laen miljoni eest koos ostuvõimalusega.
                        Siiski, kas me oleme aastas 2012?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Üleminekusuve algus juba enne päris suve algamist ajab ikka nii kõvaks.
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Tagasi positiivsesse vaibi


                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Naljakas et peernu cunt tuleb meie üle naerma samas kui AS "müüme oma parimad pojad maha" Roma ostab ainult puitu 😂😂😂
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              6 milku eest on ju täiesti asine ost. Kui vend Premmis platsile üsna tihti sai, siis Serie As peaks küll välja vedama suurte klubide eest.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar




                                Arusaadav miks Donnarumma lahkuda tahab kui sellised ostud tehakse


                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X