320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    kas võib
    mängima panna?
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    If I hit this pussy you goin tell on me
    (Don't tell)
    When I get this pussy you goin tell on me
    (Won't tell)
    If I hit this pussy you can't tell on me
    (Don't tell, don't tell, don't tell)
    When I get this pussy you goin tell on me
    (Don't tell)
    If I hit this pussy you can't tell on me
    (Won't tell)
    When I get this pussy you goin tell on me
    (Don't tell, don't tell, won't tell)

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Pmst kui nüüd CLi ei jõua siis FFP ja Elliot võtavad üle? Aga lahe, kas karikad või täielik kaos.

        Kommentaar


          2/10.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            ametlik: 42milli kolme aasta jooksul
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Mis teema selle Bigliaga on? Mingi jutt, et hinnas on kokku lepitud, aga tasumise graafikuga üritate huiata?? Laduge Shanghais euroalused renmimbisid täis ja pange teele, olete ikka liiga uued rahabossid või niisama SMSlaenu rahadega tilganäppijad..
              ega vähe ei ole

              Eric, sinaa oled kaine vä?


              oi see on tore vaadata kohe
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Today was a good day

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Today was a good day
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Pisut teeb murelikuks meeskonna totaalne väljavahetamine. Algkoosseisus oleks 8 uut nägu, kui tuleb Belotti siis 9. Montellal saab esialgu väga raske olema, et omavahelin keemia paika loksuks. Esimese poole aastaga ei maksa suuri tulemusi loota. kevadel, kui tähtsamad mängud ees ja mäng paranenud pole, alles siis hakkaks vaatama Montella poole, et kas on ikka pärispäris tipptreener.
                    Õnneks on enamik uusi mehi Serie A-ga tuttavad. Kui puhtalt koosseisu vaadata, oleks tegu tõesti Serie A ja Euroopa Liiga ühe soosikuga, aga ma oleks esialgu ettevaatlik. Suured ülehaipimised ei lõppe kunagi hästi. Isegi Bonucciga ei ole meeskond tervikuna Juvest üle. CL koht oleks eesmärk, mida täita.
                    Ma tõmbaks ostude poolest hetkel pidurit ja vaadaks, et Bacca, Niang ja taolised meeskonnast nahad tõmbaks. See FFP võib mingi hetk vist rolli mängida?
                    Hetkel näen ainult varianti 3 kaitsja peale minna. Musacchiot pingimeheks vaevalt osteti. Ilmselt F&M ise ka Bonuccit esialgu ei kaalunud, aga kuna tuli super võimalus tüüp ära tõmmata, siis pidi lihtsalt võimalust kasutama. Conti ja RR sobivad ideaalselt wingbackideks.
                    Keskpoolikud Biglia-Kessie on samuti paberil väga teineteist hästi täindav paar, mis peaks hästi toimima. Kas praktikas ka nii on, näitab aeg. Kõige tõenäosemaks peaks 3-4-2-1 süsteemi. Ründaja taga saaksid möllata 2 meest kolmikust Suso/Jack/Calhanoglu. Silva ees ja Belotti raha hoiaks kokku. Silvat ju samuti ei ostetud 40 milli eest varumeheks.
                    3-se kaitseliini varumeesteks jääksid Gomez, kes tundus hooaja lõpus täitsa asjalik, ja seda just 3-5-2te mängides, ja Zapata. RR saab kah keskel hakkama. Wingbackide varumehed Abate, Antonelli, Calabria. Kõik samuti pigem ründavamad kui kaitsvad äärekaitsjad.
                    Keskväljal saaks Locatelli kindlasti võimaluse mängu sekkuda, kui tarvis. Tundub väga potentsiaalikas. Tehnika on alumise poolikuna päris hea, mängulugemist veel juurde vaja. Busketsi laadne toode. Montol ilmselt asja enam koosseisu pole. Esimene aasta oli tore, aga vigastused keerasid asja perse. Sosa jääks kah veel sügavuse mõttes.
                    Silva varumees hetkeseisuga Borini. Noh, las olla, aga loodetavasti Silva saab kohe korgi maha. Belotti toomine tähendaks Suso/Bona või kellegi teise pingile lükkamist, aga me ei ole veel nii heas seisus, et saaks nii häid mängijaid pingil hoida.
                    Ma olen veendunud, et vähemalt üks ost tuleb välja uus Bertolacci.
                    Ahjaa, Bonucci tehti kohe kapteniks. Suht wtf otsus minu jaoks. Ei tunnegi veel ju enamik mehi ja kohe hakkab kamandama. Veidi ootaks selle tähtsusetu asjaga, aga no las jääda.

                    Kommentaar


                      No oleks ju tore, kui see kuradi igavusliiga lõpuks ka põnevust saaks ja shit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        kuradi igavusliiga
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Ahjaa, Bonucci tehti kohe kapteniks. Suht wtf otsus minu jaoks. Ei tunnegi veel ju enamik mehi ja kohe hakkab kamandama. Veidi ootaks selle tähtsusetu asjaga, aga no las jääda.
                          ma pole kindel, kas see on päris tsitaat, aga väidetavalt: "Any man who bitchslaps that hoe ass rullnedved is a captain!"*- Mirabelli. vaadates, kelle ta primaverasse vägesid kamandama tõi ja kuidas ta Mino poistega avalikul pressikal käitus, siis isegi usun, et võib tõele vastata.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Täna lähen mina jooma. Fuck this shit.
                            Deem, eile ei ei jõudnud, tähistame täna?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Deem, eile ei ei jõudnud, tähistame täna?
                              Ma endiselt joogi peal. Ma ei tea kus aint.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma endiselt joogi peal. Ma ei tea kus aint.
                                Üldiselt kui enda ümber veidi vaadata ja silmad lahti teha, siis saab aru kus oled .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X