320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nüüd siis Celticuga rinda pistma! Teeme ära!

    Kommentaar


      Väga hull ei olegi. Mehed peavad lihtsalt end kokku võtma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Väga hull ei olegi. Mehed peavad lihtsalt end kokku võtma.
        aega on selle kiire asjaga

        Kommentaar


          GOALKEEPERS: Kalac, Fiori, Facchin
          DEFENDERS: Antonelli, Bonera, Cafu, Darmian, Kaladze, Jankulovski, Simic
          MIDFIELDERS: Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Guerci, Kakà, Pirlo, Seedorf
          STRIKERS: Borriello, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira

          Minu pakutav koosseis erineb veidi Fiorentina teemas pakutud Blue Rocki koosseisust, kuid ei saagi sama ju panna

          Kalac - Bonera, Simic, Kaladze, Jankulovski - Brocchi, Pirlo, Seedorf, Kakà, Gourcuff - Gilardino

          Üllatus on minu jaoks Gattuso naasmine nii vara. Kindlasti ei ole ta täielikus vormis ning seega ei alusta ka mängu. Fiorentina on täna favoriit, kuid loodetavasti Kalac ei puterda ning ründemäng ka kannab vilja, siis on võit taskus

          Kommentaar




            2-2 viik Fiorentinaga, kusjuures viigivärava lõi normaalaja viimasel minutil Alberto Gilardino. Jankulovski suunas Gourcufif korneri peaga edasi ning Gilardino lükkas palli väravasse.

            Sama mees viis meid neljandal minutil ka juhtima, hea söödu andis talle Brocchi. 20. minutil Mutu penaltist viigistas peale seda, kui pall oli leidnud Kaladze käe (minu arust). 76. minutil läksid võõrustajad ilusast kontrarünnakust juhtima, värava lõi taas rumeenlane.

            Mis mul ikka öelda on - vedas, sest mäng oli meil äärmiselt nutune. 1-1 ei julgenud keegi teha, alati söödeti pall ära, kui kaitsja peale jooksis ning tihti ei leidnud see sööt oma tiimi mängijat.

            Koosseis oli täna siis selline: Kalac; Cafu, Simic, Kaladze, Jankulovski; Brocchi, Gattuso (kapten), Pirlo, Seedorf; Kakà, Gilardino

            Järgmine mäng on siis kolmapäeval, kui kodus kohtutakse Cataniaga. Forza Milan!

            Gilardino värav:

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              20. minutil Mutu penaltist viigistas peale seda, kui pall oli leidnud Kaladze käe (minu arust). 76. minutil läksid võõrustajad ilusast kontrarünnakust juhtima, värava lõi taas rumeenlane.
              Kusjuures, Kaladze suutis karistualas palli puutuda ka mõned hetked hiljem (kuigi üsna juhuslikult).
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                esiliiga siit me(Ac Milan) tuleme!!!!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  esiliiga siit me(Ac Milan) tuleme!!!!
                  Kuule kas sa oled vähe voolu saanud we???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                    Kuule kas sa oled vähe voolu saanud we???
                    ma ka ei saa aru. budukas on ikka hea kapsas, see pole ju esiliiga, vaid Serie B hoopis

                    Kommentaar


                      Seire-A ja Serie-B teevad vist kevadel vahetuse Milan <-> Juventus
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Serie B, Serie B, Serie B=bla-bla-phucking-bla. Ise võtate ennast ikka tõsiselt? Loomulikult on võimalus sinna kukkuda ja uskumatult suur võrreldes teiste hooaegadega, aga kogu selle aja jooksul oleme piisavalt paremad tõelistest kukkujatest.

                        Jällekord X tabelisse, kuid seekord võib seda meie võiduks lugeda. Tore, et Gila peale patuoinaks langemist kohe leidis oma väravasoone. Mäng oli minu meelest suhteliselt mannetu meie poolt(Fiore ka teab-mis-polnud, aga meile tegi ikka silmad ette). Ega midagi peale uskumatu alguse ja lõpuvärava olnudki Milani esituses. Kalac jäi meelde jälle firmamärgiväärilise puterdamisega, kuid seekord läks õnnelikult. Brocchi jäi silma jälle positiivselt. Väravasööt ja mõned teravused veel ning tavaline kaitsetöö.

                        Highlights Fiorentina-Milan 2-2 (37,7MB) download filefront

                        Toro mängu pole ka kommenteerinud ja ei viitsi seda teha, sest magasin selle ajal. Igatahes klipike on siin:
                        Milan-Torino 0-0 (10mB)

                        Ja CL loosi kohta kommenteeriks nii, et pole küll päris minu maitse, aga edasipääsuvõimalus on viisakas. Vana Ranger Gennaro võtab asja enda peale.

                        Muuseas, kui koosseise meeldib pakuda, siis Ancelotti annab alati vihjeid mängu-eelsel pressikal, mille avaldab ka ametlik kodukas.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Berlusconi ikke peab kõvasti mõtlema jõulukinkide avamisel...Kas härra Oliviera peale hooaja esimeses mängus Lazio vastu löödud värava midagi rohkemat on ka korda saatnud Milan mängib vist 8-3-0
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            nja, Sheva votke sealt Chelseast tagasi, nagunii pole mees ka seal varavaid loonud, sobis vahemalt Ancelotti tiimi. ja Oliveira saatke Betisi tagasi. ma arvan et ka temal poleks midagi selle vastu
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Endal jäi pigem selline mulje , et ega sel Olivieral seal Betises ka kole roosiline elu polnd.MIs puutub Shevasse siis nagu väga ei tahaks tagasi, sest ise kippus minema , küll võib nende põhjuste üle pikalt vaielda mille pärast oli sunnitud minema.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Endal jäi pigem selline mulje , et ega sel Olivieral seal Betises ka kole roosiline elu polnd.
                                tema elu oli roosiline kuni selle onnetu vigastuseni Chelsea vastu CL-s. kuni selle ajani oli mees taielik kunn Betisis. siis aga mees oli laenul Sao Paulos ja tekkisid erimeelsused Betisi ja mehe vahel. poleks neid tekkinud, oleks mees ehk siiani Betisis ja Betis ise palju paremas seisus.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X