320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Treeneri ümber käib ka mingi jaur. Osad kohad väidavad, et Conte sisse ja Gattusole tala.
    Ja siis Juventusega käib mingi tõsisem diili punumine, aga eks näis millal, kes seal on ning kas üldse sellest asja saab.
    Ja vs Mancester pakutakse midagi sellist
    Manu käest penaltitega pähe. Mäng ise 1:1 ja Borini lõi posti.
    Pendlaid löödi mõlema meeskonna poolt 13 ning venis nii pikaks, et Gattusolgi viskas kopa ette

    Kommentaar


      Juve on nii hädas Higuaini müümisega, et lasi sellise jama välj - https://www.football-italia.net/1249...-milan-higuain

      Kommentaar


        Ma võtaks Higuaini kahel käel vastu. Ehk number üks valik ründesse, nendest nimedest mis läbi käinud ning reaalsed tunduvad. Enne tuleb muidugi maha müüa ilmselt kaks kolmest - Bacca/Kalinic/A. Silva.

        Eilo loositi ka mängukava. Algus raske, lõpp teoorias lihtsam.

        Kommentaar


          Samas ütleks, et Milan just sellises seisus hetkel, et see raske algus näitab kohe ära mis sorti hooaeg on tulemas. Kui see üle elatakse, siis saab reaalsed sihid juba paika seada.

          Kommentaar


            See Bonucci-Caldara-Higuain värk meenutab milleniumi alguse internetikülastust

            Kommentaar


              A kuhu kiiret on?

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                A kuhu kiiret on?
                26. august ei ole ju kaugel enam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                  A kuhu kiiret on?
                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  26. august ei ole ju kaugel enam.
                  Mis 26 august juhtub?

                  Aga üldiselt oleks tervitatav kui meeskond oleks koos ja mõned trennid teinud enne esimest kohtumist. Plus mingid vigastuste võimalused, mis kogu asja perse võiks keerata.
                  Ja mõne mängumehe võiks ka muidugi maha müüa. Aga eks see võib ka toimuda pärast seda kui on selge, kas Higuain tuleb või ei.

                  Kommentaar


                    enne esimest mängu, 18 august, läheb (ostu) aken kinni.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Fitguain ● Football Show ● Skills - Goals ● 2018/19 |HD
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.
                            Saate Caldara ju? Peaks ära tasandama küll selle diili nii, et Milani keskmine fänn on rohkem rahul kui Juventuse keskmine fänn.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              20mil laenu + 35mil üleminek. Palk fitguainile 7,5 ja samas Bonucci hakkab saama juves 5,5. Mul on tunne, et meid tõmmatakse jälle nagu Matri tehingu puhulgi.
                              Täpselt mismoodi? Bonucci-Caldara swap plus Higuainiga okei diil ,et mõlemad pooled kind off rahul oleks. Ma ei näe ausalt öeldes, mille üle siin tehingus Milanil nuriseda on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Täpselt mismoodi? Bonucci-Caldara swap plus Higuainiga okei diil ,et mõlemad pooled kind off rahul oleks. Ma ei näe ausalt öeldes, mille üle siin tehingus Milanil nuriseda on.
                                Seda vaid juhul kui fatso skoorib ka meie eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X