320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Mitu mängu keeldu kohtunik sai?

  Kommentaar


   Bakayoko saab vist andeks ning lootus püsib, et mängib veel

   Kommentaar


    Kebab vist ikka ka rivis nädalavahetusel

    treenerinimedest kerkib järjest rohkem esile Tõeline Rooma Hunt, ehk Eusebio Di Fancesco. Mis oleks vist isegi okei, mingi ajani. Kui midagi paremat ei saa. Aga edasiminek Gattusost ikka. Sitem on see, et Leonardo võib tala saada. Mida fakki. Mees tõi Poolaka + Paquetta, okei wingerit ei saanud talvel, aga kõike korraga ka ei kannata tuua, eriti kui FFP ja talv.

    Kommentaar


     Leonardo lükkas õnneks EDF-i jutud tagasi. Enne hooaja lõppu ilmselt uue treeneri osas midagi ei otsustata, aga hädasti oleks kogemustega treenerit vaja. Vabu valikuid ja treenerivahetusi on suvel päris palju tulemas ja olen päris kindel, et tekib variant ka paremaks treeneriks kui EDF.

     Kommentaar


      Kebab jaBakayoko on igatahes homseks mänguks üles antud ja mingid eeldatavas algkoosseisus pakuti Bakayokot ka platsile. Loodetavasti ka Kebab on mängukõlbulik.

      Kommentaar


       3p sanga taas käes. we live on to fight another day! ja forza juve!

       Kommentaar


        Esimene poolaeg hea, teisel vajuti liiga ära ja joppas, et ära ei karistatud. Võiks peale väravalöömist edasi mängida mitte mängu lõppu oodata, aga kõige tähtsam, et taga null jäi. Samas see Viola oli nii halb, et isegi Borini tundus päris okei.

        Väga ei loodaks Juvele. Neil nüüd võimalus meid ja võib-olla ka Romat CList välja jätta ja pakun, et kui neil on juba võimalus meile käru keerata, siis nad seda ka teevad.

        Kommentaar


         Kui Ronaldo võrgu nendel meeskondadel täis lööb on ta maailma parim. Kui ei, tavaline p*rsetrukkar.

         Kommentaar


          Kiilakas pidi töötuks jääma naaberklubis. Võib ka treenerite n imekirja lisada (võtaks kohe vastu).

          Kommentaar


           Hetkel tundub, et Zapata ja Abate lepinguid ei pikendata. Mu meelest vale, sest a) Abate viimane vanakoolimees meeskonnas, kes suudab ka platsil veel hakkama saada ning B) Zapata on pingilt tulles välja vedanud, plus Caldara on 98% ajast vigane ja kahe keskkaitsjaga väga kaua ei mängi.

           Kommentaar


            Sarri on ka nüüd võimalike treenerite nimekirja lisatud. Kokkuloendamine läheb keeruliseks juba. Sarri on äge ja puha, aga väga pole mängijaid tema süsteemi jaoks, ja Higuaini ka väga tagasi ei taha.

            Kommentaar


             Allegri viskaks treeneri soovinimekirja tippu.

             Kommentaar


              60 000 pealtvaatajat ja miljoni külastaja piir ülettud San Sirol. Paluks võitu.

              Kommentaar


               punktid kotis. õhtu osas - forza juve?

               Kommentaar


                Abatele kõike head. Kümnendi algul oli väga hea, aga üldise pasaga tema ümber langes ka Abate tase. Kuigi mu meelest sai vahest liialt kriitikat. Täna tegi ka rumala vea, aga õnneks Dollar päästis päeva. Kolmandaks paremkaitsjaks polnud vast tõesti mõtet jääda ja järgmine hooaeg saab Conti rohkem minuteid.
                Mäng ise kohutav, aga õnneks vastane polnud ka suurem asi ja klassiga võeti ära. Nüüd jah, peab napolile ja juvele pöialt hoidma, aga ma väga ei usu, et meile positiivselt kukub.

                Kommentaar

                Working...
                X