320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht nüri. Oleks võinud ikka Ronaltsi auks lisaderbyd võita, aga Roma oli parem. Costacurta tegutsemine esimese värava ajal oli väga must. Teise värava ajal seisid mõlema võistkonna kõik mängijad nagu kivikujud, välja arvatud siis Perrotta. Ega positiivset meie mängust välja tuua palju polegi. Gila sai värava kirja, Jankulovski oli individuaalselt terav ja Pirlo nurgalöögid olid tunduvalt ohtlikumad, kui lähiminevikus. Dida võttis Donna penalti ära. Insaghi ja Dida said pisut haiget ka, jääme lootma parimat.

    Highlights Roma-Milan 3-1 (11,6MB)

    Pühapäeval mäng treenerivahetuse[Attilio Tesser->Nedo Sonetti] läbi teinud tabeli viimase Ascoliga võõrsil. Igatahes peab võtma kolm punkti juba sellepärast, et põhikonkurendid 4.(3.) kohale mängivad omavahel ning kolme punktiga on tõus tabelis kindlustatud.

    Kui keegi veel kahtleb, siis Oliveira jäi Milani. Kogu A nimekiri peale üleminekuakent ametlikult kodukalt:
    GOALKEEPERS: Dida, Fiori, Kalac e Storari.
    DEFENDERS: Bonera, Cafu, Costacurta, Favalli, Grimi, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Nesta, Oddo, Serginho, Simic.
    MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo, Seedorf.
    STRIKERS: Borriello, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira, Ronaldo.


    Raporteeritakse, et Ronaltsi üleminek läks maksma €7.5m ning lisaks €0.5m Serie A-s nelja parema hulka pääsemisel.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      noh tiba nagu jama jah, aga noh, Cl on veel jäänud ja Serie A pole sugugi kõik veel kadunud.

      Ja no , vist ründajate listi lugemine võtab veel rohekm dannari nägemist ära , vähemalt pikkus küll,
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Serie A pole sugugi kõik veel kadunud.
        Ega midagi võita seal küll pole. Neljas(kolmas) koht on hea õnne või tasemel esinemise korral võimalik endale saada, aga savutusena seda ajalukku ei kirjutata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Bljääd. Raporteeritakse, et Insaghi on väljas kuu aega ja Dida vähemalt kuu aega ning halvemal juhul kogu tänavuse hooaja. Kollkipri leping on siiamaani pikendamata ja mina kipun arvama, et Milani ning Dida teed lähevad peale seda hooaega lahku. CL-i mänguni Glasgows jääb 19 päeva. Oliveira ja Gila-ga(loodame, et neist kumbki nüüd ära ei kuku) sinna minna ei ole just rõõm, aga arvatavasti mängitaks Ancelotti nii või naa vaid ühte ründajat, et kindlustada esmalt tagala ja teises voorus kodukamaral sotid selgeks teha.

          Billy ütles peale eilset õudust, et see on tema viimane hooaeg. Arvatavasti tuleb ilus lahkuminekumäng ja võib-olla külmutatakse ka number 5. Minu arvates ta väärib seda. Muidu on Costacurta varem intervjuudes maininud, et tahaks ühel päeval Milani treener olla. Arvatavasti jätkab Billy peale mängijakarjääri ikka jalgpallimaailmas.

          Ronalts käis trennis ja peale soendust jätkas isikliku programmiga treeneri, fitnessi treeneri ja arsti valvsate pilkude all.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            kodanik uuu õigustab täielikult oma nimealust kirja AMATÖÖR, seda kui kehv on milan võid Lazio topikus pasandada, lisaks teed sa minu arust kõige rohkem Laziot maha sellise käitumisega, see on minu isiklik arvamus! Ronaldo ostu kohta niipalju et kuigi mees pole kaugeltki mu lemmikute hulgas arvan et kõik kes pakuvad tema läbi põlemist saavad petta, olen kindel et ta läheb veel itaalias hoogu!
            AILTON

            Kommentaar


              Ma õnneks neid 6-punktiliste mõttepausidega "kuldseid" ütlusi siin enam ei näe, aga vahest võiks moded/adminnid proovida midagi ette võtta, kui need mitte kellelegi ei meeldi. Ja seda mitte minu sellele postile reageerides, vaid Uuu poste ja reegleid(mida ma hetkel ei leia/viitsi otsida) kõrvutades.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mahvia, kui jalgpalli oma (Moggi)? Sest öelda, et tavaline mahvia on surnud oleks äärmiselt idiootlik.

                Moderaatorina olen ma aegajalt jälginud pisut teravama silmaga Uuu poste ning tihti on väga äärepeale läinud, aga tihti on kõik nii piiri ääre peal, et konfliktide hoidmiseks jätan muutmata.
                sigpic

                Kommentaar


                  Mis neile Milani fännidele siis nüüd nii hinge läks, et uuu postitusi lausa kustutama hakatakse? Natuke lahmiv aeg-ajalt on, aga ega te ise kohati targemad pole
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    see on see et teise silmas pindu näed aga enda silmas palki ei näe
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      see on see et teise silmas pindu näed aga enda silmas palki ei näe
                      ManU meeste vaimukused või
                      Ega mõistus ei pidavadki oma teha olema, eksole.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        ManU meeste vaimukused või
                        Ega mõistus ei pidavadki oma teha olema, eksole.
                        võta kuidas tahad?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mis neile Milani fännidele siis nüüd nii hinge läks, et uuu postitusi lausa kustutama hakatakse? Natuke lahmiv aeg-ajalt on, aga ega te ise kohati targemad pole
                          Eino mul suht poogen, sest saan ju teda ignoreerida, kui tahan.

                          Rino pikendas aastani 2011.

                          Ascoli mängus teeb Storari kindlalt debüüdi, sest Dida ja Kalac on mõlemad audis.

                          Kaladze ja Brocchi peaks Ascoli vastu naasema. Vaadatakse, mis poisid räägivad mängueelsel treeningul-kas tunnevad valu või mitte. Nestat loodetakse treeningul näha 1. märtsil ja nädal hiljem juba võistlusvalmis. Serginho alustas jälle jooksmist ja peaks naasema Nestaga enam-vähem samal ajal-kümnenda ja viieteistkümnenda märtsi vahel.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ignoreeri siis Väike vihje.....milani fännidel pole alati õigus kõiges.....sellepärast peab teiega vaidlema..........Kõike kõige halvemat milanile........liigas mängu kaotus poleks paha...
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ronaldo esitlemine.

                              Parim koht oli, kui Galliani ütles järgnevalt:
                              I had a great lunch with Capello on Wednesday and he said that Ronie is the player with the most ability of all the players he has coached.

                              R99 kinnitatud.

                              Väljalõige:
                              Pippo wears nine and that is untouchable
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                I had a great lunch with Capello on Wednesday and he said that Ronie is the player with the most ability of all the players he has coached.
                                Räägib mees, kes eelistas kõige suuremate oskustega mängijale kõiki teisi Reali ründajaid
                                Ei tea kahjuks, mitu minutit tal mängida lasti, aga platsile pääses ta seitsmes mängus, ning suutis 8 pealelööki, neist 6 väravaraamidesse. Väravalöömisprotsent iseenesest väga, hea ehk siis kaheksast löögist üks läks kümnesse . Nendes vähestes mängudes sai ka ühe punasega hakkama.
                                Ok, võime ju vabanduseks tuua, et käis ju mees pärast MM-i operatsioonil ja võibolla ei tohtinud väga palju mängidagi, aga sel juhul tekib küsimus, et mis lootus oleks sel juhul Milanil mehest, kes eriti mängida ei saa/tohi, kuna võib ennast katki kukkuda.
                                Aga noh, mis siin ikka, mehel on võimalus ennast jalule saada ja näidata, mis nende oskuste taga peidus on. Tema karjäär ju enamalt jaolt siiski midagi müstilist.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X