320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Football manageris täis kunn.
    Ehk siis päriselus flop #renate#videomäng

    Kommentaar


      Löödi 5, pole paha

      Kommentaar


        Sevilla pääses meistrite liigasse ja Suso on seega nende oma. Ca 20miljonit kasumit.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Sevilla pääses meistrite liigasse ja Suso on seega nende oma. Ca 20miljonit kasumit.
          nende probleem*

          Kommentaar


            Zlatan...

            Kommentaar


              Pioli....

              Kommentaar


                Pioli ss kuni 2022
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Eilsest on head ainult 3 punkti, ülejäänud uudised murettekitavad. Kõigepealt vigastused ja kaardid, mis jätavad Atalanta vastu keskkaitsepaari Calabria/Biglia - Gabbia ning vasakkaitsesse Laxalti. Lisaks Conti vigane. Ehk täiesti kohutav seis, mille pealt minna liiga parima ründemeeskonna vastu. Et otse EL grupifaasi saada peaks Romat edestama. Graafikud on üsna võrdsed, peab lootma, et Juve viimases voorus veel viitsib Romale säru anda.
                  Mängu oleks pidanud teise poolaja alguses siiski selgeks tegema, aga võimalusi tekkis 10 mehe vastu suhteliselt vähe. Samas äkki hoiti jõudu kokku, sest 3 mängu lühikese vahega veel ees ja vigastusi tuli esimene poolaeg liiga palju. Kebab super, 2 ilusat väravasöötu ja parim mees platsil.
                  Nüüd aga see Pioli otsus. Pool aastat oldi surmveendunud, et Rangnick tuleb ja siis boom, mõned ilusad mängud ja kohe otsustati ümber. Nii Lazios, Interis ja Fiorentinas vajus mees pärast mõnda head mängu täiesti ära, miks peaks nüüd teisiti minema. Pole mees karjääris veel üle kahe aasta kuskil vastu pidanud, va Bolognas kolm. Igasugused lootused järgmine hooaeg hea tulemus teha on minu silmis kül kadunud. Ostke või 100milli eest väärt mehi juurde, aga Pioli pole see, kes suudaks pikalt head mängu toota. Maldini jätkamine ka kahtluse all. Mängijad ise loodavad järkamist, ega nad muud öelda saagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Igasugused lootused järgmine hooaeg hea tulemus teha on minu silmis kül kadunud. Ostke või 100milli eest väärt mehi juurde, aga Pioli pole see, kes suudaks pikalt head mängu toota.


                    e,
                    Uus hooaeg pole veel alanudki ja juba perse ees
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Noh, ma olen suht keenjuse paadis siin. Täis pointless lüke oli see. Maldini vist ikka jätkab ja ehk suudetakse ka Zlatan veel aastaks ära rääkida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Noh, ma olen suht keenjuse paadis siin. Täis pointless lüke oli see. Maldini vist ikka jätkab ja ehk suudetakse ka Zlatan veel aastaks ära rääkida.
                        Kui Zlatanilt küsiti, kes Rangnicki kohta, vastas ta endale omaselt "kes see veel on?". Ilmselgelt tõmbas Milani juhtkond selle peale kässarit ning pakuti Piolile uut lepingut, lootuses, et Zlatan jääb. Pioli tundub meh valik, kelle ajalugu vaadates tundub vaid aja küsimus, millal sacked.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Kas see Ragnick oli ainus variant? Tundub selline vend olevat, kes tuleb ja keerab kõik varasema pea peale. Mis omakorda pole halb, aga seda teha klubis, kus vähemalt platsil mingigi stabiilsus üsna hiljuti saavutatud.
                          Itaalias tavaliselt lõpeb 4 kuuga pukis kui tulemust ei tule.

                          Pioli loomulikult piiratud võimega treener. Ta tundub rohkem selline härra olevat, kes inimesena tore ja tasakaalukas s.t omanikele meeldib. Nagu suures firmas need vennad, kes tööd ei viitsi-oska teha, aga on inimesena toredad ja personaliosakonna võluvad intervjuul alati ära.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Äkki kellelgi targem saab aidata. "Hooaja keskpaigas tuleb ajutine treener, mees saab hästi hakkama, ootamatult pikendatakse lepingut ja järgmisel aastal mäng lippab suurepäraselt" - millal viimati Itaalias selline stsenaarium oli? Mul tuli meelde väga palju näited, kus lepingut pikendatakse ja järgmine hooaeg läheb perse, aga vastupidised eriti ei tule.

                            -e- Okei, Walter Mazzarri ja Napoli 2009 on vist üks näide, mis endale meenus. Aga rohkem küll praegu ei tule.

                            Kommentaar


                              Hater!
                              Zio Edy Reja muidugi!
                              Ballardini kokku keeratud pasa võttis üle, viis meeskonna stabiilseks eurokoha meeskonnaks mitmeks järgnevaks hooajaks, minimaalsete kulutustega.

                              Kommentaar


                                Täna õhtul vs Atalanta, kes on liigas konkurentsitult enim väravaid löönud., Milanil kaitses üks põhimees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X