320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajee, veel üks 1:0.

    Kommentaar


      Algselt postitas d-fox Vaata postitust
      Ajee, veel üks 1:0.
      Nii tullakse meistriks!!!!!


      keenjuselt ootame mängu kokkuvõtet ja emotsioone kohapealt.

      Kommentaar


        Eelmine kord kui CL playoffis võit võeti oli ühe mehe mängu kokkuvõte taoline:
        https://foorum.soccernet.ee/forum/v-...89#post1567189

        Kuigi Tallinna lennujaam tõstis oma tasusid, siis Milaanosse minna on endiselt lihtne ja mugav. Mängupileti järjekorda võtsin end kohe kui piletid müüki tulid, nii umbes detsembri alguses. Halbade üllatuste jaoks ostsin enne Milani klubikaardi, aga seda lõpuks vaja ei läinud. Minemata jätmise korral oleks saanud tänu kaardile kellelegi pileti üle kanda, aga õnneks midagi vahele ei tulnud ja sain ise minna. Järjekorras üle tunni oodatud ja vaid üksikud piletid olid vabad, seega pidi võtma kuhu sai. 144eur ja piiratud nähtavus, aga kahetsema ei pea. Jasper oskab ehk täpsemalt seletada, mis jama Milan peale uute omanike saabumist nende CL mängupiletitega on teinud, aga tükikaupa lisati hiljem veel pileteid müüki, nii et ma oleks saanud selle osta ka paar nädalat enne mängu. Miskipärast ei paisata kohe kõiki pileteid müüki, vaid lisatakse aja jooksul tükikaupa pileteid juurde. See käib vaid CL mängude kohta, Serie A kodumängudele pole mingit probleemi iga ühel Milani kodukalt pileteid saadi, ka suurtele mängudele.
        Milaanos sai võetud kõik mis fännile võimalik - San Siro muuseum ja tuur, Casa Milan ning mäng ise.
        San Siro tuur on 30euri ja selle eest saab näha mõlema klubi särke/atribuutikat, riietusruume, staadionit ennast loomulikult ja Itaalia koondisele pühendatud osa on ka. Milani oli oluliselt rohkem seal näha - osalt seetõttu et mäng oli järgmisel päeval, aga ka üldiselt ajaloo osas oli suurem osa põhendatud Milanile ning ka koridorid olid vaid Milani plakateid täis. Milani riietusruum palju uuem ja seetõttu ka väljapeetum. Kellelgi isiklikku kohta pole vaid need pannakse enne igat mängu juhuslikult. Kunagi oli probleem, et Milani brassid (Serginho, Kaka, Dida, päris Ronaldo jne) kogunesid kõik ühte nurka ja pärssisid meeskonna keemiat. Staadionil sai olla VIP sektoris ja kuulata üsna igavat juttu kus on Curva sud ja kus Curva nord, mis minu jaoks üsna mõttetu, aga mittefännile vast huvitavam. Itaalia koondise ajalugu oli samuti muuseumis esindatud, särgid-karikad alates Itaalia koondise esimesest mängust vs Prantsusmaa 1910 kuni hiljutise EM2020 võiduni.
        Casa Milan ehk Milani muuseum asub üsna San Sirol lähedal, paar metroopeatust linna poole. Igale hooajale alates klubi asustamisest 1899 on pühendatud väike osa. Neid esimesi hooaegu oli päris huvitav lugeda, sest ma nt enne II MS aegset aega ei tundnud klubil pm üldse. Aga saab näha ka bunga-bunga asju, ohtralt karikaid ja muud põnevat. Kui Milani fänn, siis üsna kohustuslik käimine. Pilet 15 euri, ma sain tänu Milani kaardile soodustust.

        Mängupäeval oli linn mattunud Milani värvidesse, aga oli näha ka palju Tottenhami fänne. Mis mulle meeldis, et õhustik oli väga sõbralik, kui mõned inglismaalt saabunud ja end täistõmmanud fännid välja arvata. Seda ka staadioni ümber enne mängu. Kõik olid meeskonna taga, kuigi viimase aja mänguvorm on olnud kohutav. Erilist pinget või suurt ärevust nagu polnudki tunda. Ka Pioli taga ollakse päris tugevalt, see viimase aja halb käekäik pole veel tema vastu pööranud. Kohustust kuhugi jõuda tegelikult liialt ei ole. Mõnes mõttes fännina oleks ägedam tõesti, kui oleks reali-barca vastu saanud. Aga nt viha Conte vastu oli fännidel tõesti päris suur. Perisic ja Kulusevski on küll ex-inter ja ex-juve, aga enim vihati vastaste leeris just Contet. Staadioni juures oli müügiputkasid palju, enamik müüvad paninisid või muid võileivalaadseid tooteid ning salle-särke sai samuti osta. Sissepääs on lebo, suurt ootamist pole (kuigi ma läksin ka väga varakult kohale) ja sisse-välja käimine ei võta oluliselt rohkem aega kui Alekok arenal (mis küll eriline näitaja pole), aga staadionite mastaabid on ju totaalselt erinevad. Staadion on vägev küll ja kui varem olin arvamusel, et lammutage maha, siis süda ei suudaks vist praegu seda arvamust enam vastu võtta, aga mõistus ütleb, et uut staadionit on vaja.
        Curva sud möllas terve mängu ning ka enne ja pärast mängu. Ülejäänud staadion rahulikum. Oli asiaate, kes mitte midagi aru ei saanud, kuhu nad sattunud on, siis minusugused, kes proovivad neid sõnu kaasa laulda mida oskavad ning siis tulihingelisemad kohalikud Itaallased, kes minusuguseid kaasa tõmbasid. Istekohaga eriti ei vedanud, nagu all pildilt näha, siis torud jäid ette ning ohtlike olukordade ajal jooksid esirea vennad nende postideni, seega mul teises reas olles takistas see oluliselt vaatevälja. Ma pole ka kahjuks eriti pikka kasvu, et püsti seistes oleks näinud. Väravat suures plaanis nägin, aga mitte ideaalselt. Löödi õnneks minupoolsesse väravasse.
        Tottenhami fänne oli hooti kuulda. Ma olin neile ka üsna lähedal, aga ei tea kas neid ka väljakule oli kuulda. Nende chantid üsna lühikesed "we are the best" laadsed.
        Mäng ise mingi suur tuleandmine polnud, aga staadionilt vaadates mis silma jäi, siis kaitsemäng oli väga tubli - vastaste rünnakuid suunati endale üsna mugavalt ja kaitsjad jooksid liinist väga õigeaegselt välja. Terve kaitseliin Thiaw-Kalulu-Kjaer oli super. Ülikahju on nendest kahest pealöögist, mis mõne minuti jooksul teisel poolajal oli. Neist esimese ajal olid mul juba käed püsti ja suutnud uskuda, et sealt väravat ei tulnud. Thiaw olukorrast nägin pmst kohe, et löök läheb mööda ja see ahhetama ei pannud. Kane oli vastastel ainuke, kes tõesti silma jäi. Suudab oma suure kerega väga hästi palli katta ja liigub palju. Teistest mängijatest kedagi neil eriti tähele ei pannud.

        Pigem pakuks ikkagi Tottenhami favoriidist edasiminekul. Me pole ilmselt vaimselt nii head, et võõrsil ka selline kaitsepartii esitada. Neil hojbjerg ka tagasi.

        Aga ma jäin ka reisiga rahule nagu üks härra 10a tagasigi, millalgi äkki jälle uuesti. Unustamatu kogemus ja selliseid võimalusi liiga tihti ei pruugi tulla.

        Vaatasin mängu Viaplay pealt järgi ka. Paar asja, mis kõrva jäid:
        • San Siro tuurilt selgus, et võõrsilmeeskonnad ei asu linnarivaali riietusruumis, vaid on eraldi riietusruum. Ehk siis nt väide, et Perisic oli oma endise koduklubi riietusruumis ei ole tõene, sest seal on kolmas riietusruum. Interi riietusruumis vaid Inter, Milani omas vaid Milan.
        • Kõva naer käis kommentaatoril üle, kui staadionil teadustaja ütles vale meeskonna, kui mingit vahetust hakkas ütlema. See polnud Milani ametlik teadustaja, vaid mingi inglismaalt toodud tegelane, kes päris palju nimedega puterdas lisaks siis sellele vahetuse seigale.
        • Thiaw' ja Bennaceri hääldused olid valed.
        Forza Milan.

        IMG_20230214_172819.jpg
        IMG_20230214_205502.jpg​​

        Kommentaar


          Hea kokkuvõte

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Pigem pakuks ikkagi Tottenhami favoriidist edasiminekul. Me pole ilmselt vaimselt nii head, et võõrsil ka selline kaitsepartii esitada.
            2ra yldse muretse, kui keegi pole vaimselt hea, siis on see kindlasti hoopis Spurs

            Kommentaar


              Pidin ma laikimiseks sisselogima. Hea töö, keenja!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Seekordne üks null jäi küll oma realiseerimise taha kinni. Jube higistamine jälle, aga kolm punkti on kolm punkti

                Kommentaar


                  back in action...
                  3-4-3 toimib kenasti
                  raisati ikka korralikult vahepeal, mäng oleks pidanud 4-0 milani kasuks olema.
                  loodetavasti on psg huvi de ketelaere vastu reaalne ja suvel saadetakse kutt minema, 32 milli eest positsiooni täide ja poiss tunjoviga samaväärne, aga 64 korda odavam vist.
                  tore, et Maignan tagasi, kohe kindlam tunne kui selle rumeenlasega
                  räägitakse mingist icardist jälle, loodetavasti ta türgis õnnelik ja tagasi Milanosse ei soovi
                  messiase ùle hea meel ja thiaw on ka kaitses väärt täiendus.

                  Kommentaar


                    Football Weekly's üks osaline ütles hästi, et ta pole madalama enesekindlusega mängijat kui De Ketelaere pärast MMi mitte kunagi näinud. Kindel, et tal mingit kaksivenda pole, kes Brugge eest tegusid tegi, aga meile osteti vale vend?

                    Kommentaar


                      Kaks väravat!!! Zlatani efekt.
                      De Keteleare - djüüd on üli episoodiliselt mängu saanud. Et ma maha väga ei kannaks veel.

                      Kommentaar


                        laupäevane oli kohutav, langetakse ka kolmapäeval samasuguse seisuga.
                        Leao olemas vähemalt, kuid ega tal räppimise kõrvalt enam tuhhi milanis männgida vist pole, suvel lahkumas.

                        Kommentaar


                          no ise ka usute, et edasi siit mindi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas paroolon12345678L. Vaata postitust
                            no ise ka usute, et edasi siit mindi?
                            Jah. Loosiga vedas.

                            Kommentaar


                              Focused and mature performances
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X