320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leia 3 erinevust:
    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


    www.magherastrollers.com - Must have been a sniper in the crowd.


    Brasiillased peaksid eraldi näitlemistunde saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas barca4ever Vaata postitust
      Milani fännid õigustavad (alati) oma meeskonda...Milani vastased (alati) pingutavad kritiseerides (meelega) üle...
      cannuman pole milani fänn.

      Mina ei õigusta Dida kukkumist.

      Aga vapustavad on need hardcore inglise liigajalgpalliklubide fännid, kes arvavad, et seal mängitakse karmi ja üdini ausat jalgpalli - seda õiget jalgpalli.

      Kahjuks ise platsil seda idüllilist jalgpalli ise ei mängita.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Aga vapustavad on need hardcore inglise liigajalgpalliklubide fännid, kes arvavad, et seal mängitakse karmi ja üdini ausat jalgpalli - seda õiget jalgpalli.
        Mis on jalgpalli sünnimaa? See õige jalgpall ongi minu arust inglise jalgpall, kõik muud euroopa liigad on ju sellest kasvanud ja seda oma tava järgi kujundanud. ainus asi, mis tänapäeva jalgpalli rikub on nö lõuna-ameerikast ja lõuna maadest pärit arusaam et igasugused teesklemised sobivad jalgpalli juurde, aga see on tglt suht lapsik käitumine, mis mees sa oled, kui sa viskad meelega pikali, kui oma tahtmist ei saa või miski sulle ei meeldi. et seda ohjeldada tuleb karistada ja karmilt. nagu keegi ennem mainis on brasiilias hakatud asja kallal vaeva nägema ja kui seal ja mujal keevavereliste riikides saadakse asi kontrolli alla, siis on loota et asi paraneb. aga selle ajani tuleks selliseid sulisid nagu dida korralikult karistada.
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Aga vapustavad on need hardcore inglise liigajalgpalliklubide fännid, kes arvavad, et seal mängitakse karmi ja üdini ausat jalgpalli - seda õiget jalgpalli.
          Hahaa, ma mõtlesin, et ma olen ainus, keda see häirib

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            ainus asi, mis tänapäeva jalgpalli rikub on nö lõuna-ameerikast ja lõuna maadest pärit arusaam et igasugused teesklemised sobivad jalgpalli juurde.
            Oh, minu lemmikmäng: "Teeme lahedaid üldistusi"
            Inglismaa jalgpall on see, kus pekstakse 90 minutit pikka palli ette, eksole. Ja kõik Inglise jalgpallurid on pedekad, sest ma nägin pilti kus üks mees katsus Gascoine`i kotte.

            Kommentaar


              Samas on lõuna poolt tulnud see ilus jalgpall, mis silmale ilus on!?

              Mitte, et Dida kloun poleks. Seda ma olen juba oma paar aastat rääkinud. Ühel tipptasemel tiimil ei saa olla nii pasad väravavahid nagu Dida ja Zeljko Kalac.
              sigpic

              Kommentaar


                Ja siis saata Coppola, Storari ja Abbiati (no tema siiski ei taha Milanis teist viiulit mängida) laenule, hurraa.

                Kommentaar


                  Solskjaer on vähe kõvem vend kui pippo ikka...

                  Kommentaar


                    Loll jutt suhu tagasi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      Mis on jalgpalli sünnimaa?
                      Esmakordselt mängiti sellist mängu Hiinas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elina Vaata postitust
                        Esmakordselt mängiti sellist mängu Hiinas.
                        Võibolla peksti inimpead esimest korda jalgadega mööda tuba ringi Hiinas, aga see jalgpall mida me täna tunneme sündis Inglismaal.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Mis on jalgpalli sünnimaa? See õige jalgpall ongi minu arust inglise jalgpall, kõik muud euroopa liigad on ju sellest kasvanud ja seda oma tava järgi kujundanud. ainus asi, mis tänapäeva jalgpalli rikub on nö lõuna-ameerikast ja lõuna maadest pärit arusaam et igasugused teesklemised sobivad jalgpalli juurde, aga see on tglt suht lapsik käitumine, mis mees sa oled, kui sa viskad meelega pikali, kui oma tahtmist ei saa või miski sulle ei meeldi. et seda ohjeldada tuleb karistada ja karmilt. nagu keegi ennem mainis on brasiilias hakatud asja kallal vaeva nägema ja kui seal ja mujal keevavereliste riikides saadakse asi kontrolli alla, siis on loota et asi paraneb. aga selle ajani tuleks selliseid sulisid nagu dida korralikult karistada.
                          õige jalgpall või mitte, aga ametlikest jalkareeglitest võiks ikka kinni pidada. Kui ikka on väike viga siis on ka viga...Ma ise jälgin niin itaalia, inglise kui hispaani jalgpalli ja saan aru et asi on pisut erinev, aga see ei anna õigust teisis vutikultuure sõimata.

                          Kas siis jalgpalli sünnimaa klubid (ManU) võivad karistusalas vigu teha (Carrick Mancini vastu) ja väravavahte rünnata (Vidic Curci vastu)...

                          Kusjuures mina ikkagi olen Milani fänn, kuigi AS Roma on esikohal

                          Ja sellist juttu, et Solskjar on parem kui Pippo ei tasu üldse tõsiselt võtta, sest inglisma fännid usuvad päris siiralt, et Gerrard või Lampard on parem kui Totti või Kaka...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                            Ja sellist juttu, et Solskjar on parem kui Pippo ei tasu üldse tõsiselt võtta, sest inglisma fännid usuvad päris siiralt, et Gerrard või Lampard on parem kui Totti või Kaka...

                            Ma leian, et legende ei ole üldse mõtet võrrelda, õigus poleks lõpuks kellelgi. Siiski võiks olla piisavalt respekti, et vähemalt nimi õigesti kirjutada.

                            Retooriliselt: OG seotus inglismaa fännidega?
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Eestikeelsel klaviatuuril pole paraku Æ tähte.

                              Kommentaar


                                Väravavahid: Dida, Kalac, Fiori
                                Kaitsjad: Bonera, Cafu, Favalli, Nesta, Oddo, Simic
                                Poolkaitsjad: Ambrosini, Brocchi, Emerson, Gattuso, Gourcuff, Pirlo, Seedorf
                                Ründajad: Kakà, Aubameyang, Inzaghi, Gilardino

                                Maldini ja Serginho saavad terveks pärast koondisemänge, Ronaltsiga läheb veel natuke aega.

                                Eeldatav koosseis:

                                Dida
                                Oddo-Bonera-Nesta-Favalli
                                Gattuso-Pirlo-Ambro
                                Kaka-Seedorf
                                Pippo

                                Ehk tuleb Soccernetist LIVE-ülekanne kah, veel ei oska öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X