320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AC Milan\'

    Originally posted by treze


    Crespo
    Chelsea -> AC Milan
    Laenuleping.

    Pole midagi öelda, Tomasson jääb jälle kõrvalmehe rolli vaadates koosseisu:P
    Milan pole seda kyll ametlikult teatanud, aga kõik osapooled on huvitatud, jäävad vaid pisidetailid.
    Laenuleping on selline, mis võimaldab Crespot soovikorral ka ära osta laenu ajal.
    Tommy saab kah platsile kõik 4 ryndajat on tegijad, vaid Pozzist on kahju, tema nyyd vist laaenatakse kuhugi või pelab U-20 eest veel hoooaja.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AC Milan\'

      Originally posted by treze
      Crespo
      Chelsea -> AC Milan
      Laenuleping.
      Negatiivne


      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AC Milan\'

        Originally posted by Totti


        Originally posted by treze
        Crespo
        Chelsea -> AC Milan
        Laenuleping.
        Negatiivne


        Ole õnnelik, et me pole suutnud Tottit omale muretseda, aga tööd tehakse edasi, et teda San Sirole pallivõluriks saada.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AC Milan\'

          Koosseis peaks enamvähem selline tulema!

          Dida


          Stam ------ Nesta ------- Maldini ------- Kladze



          Pirlo


          Gattuso Seedorf


          Kaka



          Inzaghi Shevtshenko


          Kaitseliini ei tea veel arvatavasti keegi, kuid ma arvan, et keskkaitsepaari Nesta-Maldini ei kõiguta keegi, küsimus on rohkem äärtes. Paremal äärel hakkavad arvatavasti mänguaja pärast võitlema Stam ja Cafu, võibolla sekkub sellesse ka Simic.
          Vasakul äärel on vigastusest paranenud Kladze, kes usub oma võimalustesse algkoosseisu tagasi pääseda, mina isiklikult loodan Kladze tagasiyulekut Kuid siiski sõltub tema koht algkooseisus Pancarost, nemad kahekesi hakkavad konkureerima mänguaja pärast vasakus ääres!
          Poolkaitses arvatavasti väga suuri muudatusi ei tule. Kui tuleb, siis ainult selles osas, et Gattuso asemele tuleb mõni ründavam äärepoolkaitsja, on räägitud midagi Lampardist, kuid ei tea, kui tõele see vastab, samas peaks seal äärel hakkama saama ka Kaka või Rui Cosat, arvatavasti Kaka sobiks sinna paremini, kuna kiirus on parem, kui Rui Costal, samas on Kaka harjunud juba ründajate taga mängima, kuid ei või teada, äkki saab selle koha endale just Rui Costa! Viimasel ajal on palju kõneainet tekitanud ka Seedorf, kuid ma arvan, et Seedorf säilitab oma koha siiski algkooseisus, kuna Seedorf ja Sheva klapivad omavahel super hästi!
          Ründeliinis hakkavad kohapärast algkoosseisus võistlema kolm meest Inzaghi, Crespo, kui ta Milani peaks tulema ja Tomasson. Sheva kohta algkoosseisust ma pakun, et ei ohusta, keegi, kuna treener usaldab teda kindlalt ja on ka põhjust senimaani!

          Kuid tõdegem ega suuri muudatusi pole vaja ju koosseisus ka teha, kuna eelmise hooaja koosseis oli väga tugev, minu arust eelmise hooaja parim meeskond ikkagi, kuigi CL ei suudetud võita, näidati, et mis puust meeskond siiski AC MILAN on, väljaarvatud see 4-0 kaotus Deporile, kuid ma arvan, et Milan tegi ka sellest mängust omad järeldused ja sellist asja enam ei juhtu!

          Lõpetuseks: Mina loodan, et AC Milan võidab järgmine aasta nii CL, Serie-A, kui ka Itaalia Karika! Ma loodan, et paljud on minuga samal meelel!!!


          www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

          * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AC Milan\'

            Koosseis peaks enamvähem selline tulema!

            Dida


            Stam ------ Nesta ------- Maldini ------- Kladze



            Pirlo


            Gattuso Seedorf


            Kaka



            Inzaghi Shevtshenko


            Kaitseliini ei tea veel arvatavasti keegi, kuid ma arvan, et keskkaitsepaari Nesta-Maldini ei kõiguta keegi, küsimus on rohkem äärtes. Paremal äärel hakkavad arvatavasti mänguaja pärast võitlema Stam ja Cafu, võibolla sekkub sellesse ka Simic.
            Vasakul äärel on vigastusest paranenud Kladze, kes usub oma võimalustesse algkoosseisu tagasi pääseda, mina isiklikult loodan Kladze tagasiyulekut Kuid siiski sõltub tema koht algkooseisus Pancarost, nemad kahekesi hakkavad konkureerima mänguaja pärast vasakus ääres!
            Poolkaitses arvatavasti väga suuri muudatusi ei tule. Kui tuleb, siis ainult selles osas, et Gattuso asemele tuleb mõni ründavam äärepoolkaitsja, on räägitud midagi Lampardist, kuid ei tea, kui tõele see vastab, samas peaks seal äärel hakkama saama ka Kaka või Rui Cosat, arvatavasti Kaka sobiks sinna paremini, kuna kiirus on parem, kui Rui Costal, samas on Kaka harjunud juba ründajate taga mängima, kuid ei või teada, äkki saab selle koha endale just Rui Costa! Viimasel ajal on palju kõneainet tekitanud ka Seedorf, kuid ma arvan, et Seedorf säilitab oma koha siiski algkooseisus, kuna Seedorf ja Sheva klapivad omavahel super hästi!
            Ründeliinis hakkavad kohapärast algkoosseisus võistlema kolm meest Inzaghi, Crespo, kui ta Milani peaks tulema ja Tomasson. Sheva kohta algkoosseisust ma pakun, et ei ohusta, keegi, kuna treener usaldab teda kindlalt ja on ka põhjust senimaani!

            Kuid tõdegem ega suuri muudatusi pole vaja ju koosseisus ka teha, kuna eelmise hooaja koosseis oli väga tugev, minu arust eelmise hooaja parim meeskond ikkagi, kuigi CL ei suudetud võita, näidati, et mis puust meeskond siiski AC MILAN on, väljaarvatud see 4-0 kaotus Deporile, kuid ma arvan, et Milan tegi ka sellest mängust omad järeldused ja sellist asja enam ei juhtu!

            Lõpetuseks: Mina loodan, et AC Milan võidab järgmine aasta nii CL, Serie-A, kui ka Itaalia Karika! Ma loodan, et paljud on minuga samal meelel!!!

            www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

            * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AC Milan\'

              oih, minu viga kaks korda sai:$
              Poolkaitse ei tulnud ka hästi välja, tegelikult peaks selline olema, Pirlo natuke tagapool, kui Gattuso ja Seedorf ning Kaka natuke eespool kui Gattuso ja Seedorf!

              - Pirlo -


              - Gattuso - - Seedorf -




              - Kaka -
              www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

              * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Stam kindlasti ei hakka paremat äärt mängima, sinna jääb Cafu.
                Milan mängib ju teatavasti kõrgele tõusvate äärekaitsetegaga.
                Maldinile peab ju puhkust andma rohkem nüüdel ajal.

                ---------------Dida
                -----------Stam---Nesta
                Cafu---------------------Kaladze
                ---------Gattuso---Pirlo
                -------------Seedorf
                --------------Kaka
                ----------Crespo Sheva

                Keskkaitse vahetus: Maldini
                Äärekaitsjate: Pancaro
                Ründajatele: Pippo ja Tommy
                Keskel:Rui Costa, Dhorasoo, Ambrossini(uuendas just lepingut 2006 aastani)

                Minu favoriidid põhikoosseisu

                Edit: täpsustused.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  võimalik, kuid ma arvan, et nesta-maldini kaitsepaar on liiga hea, et seda ära lõhkuda, või, eks Carlo testib mõlemat varianti!
                  Seedorf mängib minu arust ju milanis äärt, võin ka eksida!
                  Crespo ja Sheva, no ei tea, Crespo on selline lõpetaja tüüpi mängija, Sheva hakkab talle arvatavasti võimalusi looma koos poolkaitsjatega, seega mängib pisu tagapool kui Crespo! Kuid ma olen suhteliselt kindel, et algkoosseisu koha hõivab vähemalt hooaja alguses ikkagi Inzaghi, kuna tegu ju ikkagi itaallasega ja teadagi, et itaallased eeslistavad ikkagi oma meest näha algkoosseisus! See muidugi ei kehti Sheva kohta, kuna Sheva on üks fännide lemmikuid ja ka treeneri usaldusalune, kui ta vigastada ei saa , on ta kindlasti põhikoosseisus!

                  Aga noh, need on ju kõik oletused, eks siis paistab, kui hooaeg algab!!!

                  Ise loodan sügavalt, et paremaks äärepoolikuks toodaks mõni ründava suunitlusega, kuigi ega mul ka Gattuso vastu midagi ple, aga siiski oleks teretulnud mõni ründava suunitlusega mängija!!!


                  See on minu arvamus.......
                  www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                  * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AC Milan\'

                    Carlo ytles, et 3 mehe kaitset ei tule, kuna ta ei taha kaotada seetõttu keskväljalt Gattusot või Seedorfi. 3 mehe kaitset spekuleeriti seoses Stami tulekuga.
                    Spekuleeriti ka Tommy lahkumist Fiorentinasse, aga Carlo ytles, et ta ei vaevu sellele isegi mõtlema.

                    20 juuli seis hooajapiletite suhtes 42,581, väärtusega 12,715,952 euro.

                    CLi pileteid ostetud 9,200, väärtusega 476,506 euro.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AC Milan\'

                      Milan run out 5-0 winners against Legnano, with Crespo scoring his first goal for the club, Sheva netting twice and one apiece from Cafu and Pirlo.

                      Ehk siis Milan võitis ja Crespo skooris juba 6ndal minutil oma esimese Milani koti.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AC Milan\'

                        Elu näib lilleline olevat Milano suurklubis.. Tore näha, et konkurentidel hästi läheb - tuleb huvitav hooaeg.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          Originally posted by treze


                          Elu näib lilleline olevat Milano suurklubis.. Tore näha, et konkurentidel hästi läheb - tuleb huvitav hooaeg.
                          Tore jah aga veelparem on neid konkurente ise 5:0 võita eksoleonju

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            Originally posted by Devil


                            Milan run out 5-0 winners against Legnano, with Crespo scoring his first goal for the club, Sheva netting twice and one apiece from Cafu and Pirlo.

                            Ehk siis Milan võitis ja Crespo skooris juba 6ndal minutil oma esimese Milani koti.
                            Njaa, Legnano on muidugi tipptasemel meeskond:P
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AC Milan\'

                              Ka tipptasemel tiim Fiorentina pidas väga tulise mängu:

                              Val di Fassa - Fiorentina 0 - 13

                              Scorers: 8’, 36’ e 44’ Riganò, 18’, 25’, 27’, 42’, 59’ e 64’ Soncin, 67’ e 78’ Sala, 72’ Scaglia, 76’ Maggio

                              Eksju
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AC Milan\'

                                Aga kallike, ma ju pole väitnudki, et võitsime ntx Parmat 5-0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X