320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Boriello on ilmselt kõige tõenäolisem, lisaks jutud Eto'o, Drogba ja Sheva kohta.
    Amauri ju Juves põhimõtteliselt...

    P.S, kas sa eika kirjutasid kohemata Narco või olen ma mõne uudise maha maganud...või siis mõni tore meenutus minevikust?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      .
      P.S, kas sa eika kirjutasid kohemata Narco või olen ma mõne uudise maha maganud...või siis mõni tore meenutus minevikust?
      Ma oli miskipärast meeles, et tüüp jäi vahele mõne narkootikumiga ja seepärast sai kunagi bänni. Aga tegelt oli vist hoopis tegu mingi sekskreemiga, mida naine talle andis. Vahet pole.

      Kommentaar


        Narco Bordello?

        Kommentaar


          Hugo Llorisest jäime me ilma, sest ta liitus Lyoniga, kuid väidetavalt on Christian Abbiati järgmiseks hooajaks naasemas.

          Rünnakusse tuleb suure tõenäosusega ikka Borriello, kelle eest olevat välja käidud 10 miljonit + eelmisel hooajal Bolognas laenul olnud ründav poolik Davide Di Gennaro. Wikipedia kuulutab tehingu toimunuks, kodukas veel mitte.

          Kui need kaks uudist tõeseks osutuvad, siis on üleminekuturul ilmselt veel midagi toimumas, sest kuskil intervjuus Galliani vist ütles, et suvel tuleb 6-7 uut pallurit.

          Ja lõpetuseks - Jankulovski tuli mingi ime läbi Tšehhi aasta mängijaks, edestades Cechi ja Rosickyt.

          Kommentaar


            Rosickyl läks hooaeg vigastuse tõttu perse, Cechil oli ka mingi vigastus vahepeal.
            slimm.ee

            Kommentaar


              No sel juhul oleks võinud Ufo saada selle. Tegi klubi eest väga korraliku hooaja ning vaevalt et ta ka koondise eest kehv oli, miks muidu ta EM-iks kaptenipaela endale sai.
              sigpic

              Kommentaar


                Teine confirmed transfer pärast Mathieu Flamini'd on Gianluca Zambrotta, kes läks maksma umbes 8,5 miljonit eurot. Pole paha. Ilmselt lähiajal kuuleb ka Borriello soetamisest.

                Samas kinnitas Galliani, et Gourcuff saadetakse Bordeaux'sse laenule, mis on täpselt see, mida ma lootsin, sest Milanis talle mänguaega veel ei jaguks ning selle ajaga, mis ta saanud on, pole Prantsusmaal hiilanud noormees paraku millegi väga säravaga hakkama saanud. Ehk hakkab tagasi tulles taas lammutama.

                Samuti lubas Galliani välja osta sellel hooajal co-own'iga Sampdorias pallinud Paolo Sammarco mängijaõigused. Tegi ju nooruk küllaltki kena hooaja.

                Kokku pidi uueks hooajaks olema 23-24 mängijat, kellest 3 väravavahti (Dida?, Kalac?, Abbiati), 9 kaitsjat (Kaladze, Nesta, Janku, Favalli, Bonera, Zambrotta, Oddo, Simic?, Maldini, Digao?), 6 poolkaitsjat (Flamini, Ambro, Pirlo, Gattuso, Brocchi?, Emerson?) ja 9 ründajat (Pato, Pippo, Kaka, Seedorf, Paloschi, Ronaldo?, Aubameyang? või hoopistükkis Drogba, Borriello, Ševa?)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Teine confirmed transfer pärast Mathieu Flamini'd on Gianluca Zambrotta, kes läks maksma umbes 8,5 miljonit eurot. Pole paha. Ilmselt lähiajal kuuleb ka Borriello soetamisest.

                  Samas kinnitas Galliani, et Gourcuff saadetakse Bordeaux'sse laenule, mis on täpselt see, mida ma lootsin, sest Milanis talle mänguaega veel ei jaguks ning selle ajaga, mis ta saanud on, pole Prantsusmaal hiilanud noormees paraku millegi väga säravaga hakkama saanud. Ehk hakkab tagasi tulles taas lammutama.

                  Samuti lubas Galliani välja osta sellel hooajal co-own'iga Sampdorias pallinud Paolo Sammarco mängijaõigused. Tegi ju nooruk küllaltki kena hooaja.

                  Kokku pidi uueks hooajaks olema 23-24 mängijat, kellest 3 väravavahti (Dida?, Kalac?, Abbiati), 9 kaitsjat (Kaladze, Nesta, Janku, Favalli, Bonera, Zambrotta, Oddo, Simic?, Maldini?, Digao?), 6 poolkaitsjat (Flamini, Ambro, Pirlo, Gattuso, Brocchi?, Emerson?) ja 9 ründajat (Pato, Pippo, Kaka, Seedorf, Paloschi, Ronaldo?, Aubameyang? või hoopistükkis Drogba, Borriello, Ševa?)
                  Seedorf peaks ka ju jätkama siiski???

                  Saarlane: Muidugi jätkab, minu paha

                  Kommentaar


                    Abbiati, keda on jooksutatud siia-sinna, on nüüd vahelduseks jäämas Milanellosse. Ja ilmselt scudetto`99 ühest võtmefiguuridest on saamas esipuurivaht, sest Kalacisse pole piisavalt usku, ning Dida parimad päevad on selja taha jäänud. Kuna Dida pole nõus enda lepingut katkestama, on sedasi vajumas kolmandaks valikuks postide vahele.

                    Lombardias esmakordselt ilmavalgust näinud Abbiati on väravavahi kohta suhteliselt noor (31), kuid seda ta oli ka enne milleniumi saabumist, kui punamustade väravavõrgud nooruki vastutusel olid.

                    Kuigi 31-aastased pallurid (Abbiati & Zambrotta) noorendavad Milani vanaisade osakonda, tärkab samas küsimus, kuna see korrelik noorenduslõikus algab? Ennekõike nüüd, kui Euroopas pole suurt panust, oleks ideaalne aeg selleks.

                    Kommentaar




                      Ei tea ei tea, vb tõesti.

                      Kommentaar


                        eks ta paras huumor oleks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                          CSKA asemel läheb Levski, aga äkki tekkis uus võimalus, sest UEFA FC Portot altkäemaksuskandaali tõttu CL-i ei luba
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            loodame, et see ei lähe läbi ja me ikka UEFA Cupiga piirduma peame.

                            Kommentaar


                              Oot-oot, kas tegu on irooniaga, millest ma aru ei saa?

                              Kommentaar


                                ei, minu sõnumis täna irooniat ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X