320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Õigemini siis järgmine voor kohtub tabeli liider tabeli viimase põhjaga
    naera naera............................................. ........
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      ja naerangi......täiel rinnal Väikse, jõueti ja vaese Lazio pooldajad saavad ka rõõmu ju tunda.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        sõimake muidugi Carlot. Oleks Special One teie treener, siis oleks Maldini kiirem ja Favalli osavam.

        Kommentaar


          Paistab et tuleb sama sitt liiga hooaeg nagu viimastel aastatelgi.Ei ole ikka veel õppust võetud ja lastakse vanade peerudega põhiliselt edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            sõimake muidugi Carlot. Oleks Special One teie treener, siis oleks Maldini kiirem ja Favalli osavam.
            kas Carlol pole miskit öelda kui Galliani turule läheb? ei tahaks eriti uskuda. see ka Carlo pläkk et mees ikka pensionäre soosib. See et aasta sitem ostja-müüja on Milan, selles pole ju kahtlustki
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              kas Carlol pole miskit öelda kui Galliani turule läheb?
              Jap, Carlol pole mingit sõnaõigust. Arvamust ta avaldada proovis, kuid välja tuli ikka nii nagu ülemised mehed soovisid. Lahti võiks ta ikka lasta. Piisavalt kaua on see juba kestnud. Aga head asendajat ma hetkel ei näe. Zeman oleks huvitav variant, aga vaevalt see mürgel lahti läheb.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Jasper, ootan seda paberit millega tagumenti pühkida
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Jasper, ootan seda paberit millega tagumenti pühkida
                  Tera sa vea ennast trenni. Vana peer.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Milan võib vst unistada vaid meistrite liiga kohast...peax vst treeneri vallandama ja mõned mehed välja vahetama

                    Kommentaar


                      Ma ammu siin rääkinud et vaja muutusi

                      Kommentaar


                        2 mängu pole katastroof veel.


                        kui vaadata viimase aja tulemusi jalgpallis, siis imho on kõik peapeale pööratud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          2 mängu pole katastroof veel.


                          kui vaadata viimase aja tulemusi jalgpallis, siis imho on kõik peapeale pööratud.
                          Antud juhul tuleb ju vaadata ka eelmise ja miks mitte ka üleeelmise hooaja tulemusi (CL välja arvata), et näha, et midagi on valesti.

                          Aga mis ma kurdan, mulle selle komöödia vaatamine meeldib...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Arrivederci Ancelotti..
                            Ise seda mängu ei näinud aga keegi teab öelda kuidas Ronny mängis, oli tõesti nii kohutav et juba poolajal välja võeti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Arrivederci Ancelotti..
                              mõne mehe taluvuse piirid on ikka suured - http://www.channel4.com/sport/footba...ia/sep14k.html
                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Ise seda mängu ei näinud aga keegi teab öelda kuidas Ronny mängis, oli tõesti nii kohutav et juba poolajal välja võeti?
                              Ronny, Sheva ja Kaka olid kõik pallon d'orid seal platsil. Omavahel ei suutnud absoluutselt mingeid sööte sepistada. Isiklikult oleks ma pigem isegi vigastusest paranemas Kaka välja võtnud, kuid ega suurt vahet ei ole.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                mõne mehe taluvuse piirid on ikka suured - http://www.channel4.com/sport/footba...ia/sep14k.html
                                Eks küsimus vast selles, et mees on nii mõnegi tiitli teile selle 8 aasta jooksul toonud ja Galliani ikka loodab veel. Minu pärast võiks veel 8 aastat loota
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X