320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samas Gattuso ja Ronaldinho, kallid ja paid neile.

    Kommentaar


      Ronaldinho tulek on avanud Gattuso seni varjus olnud sööduoskuse:d

      Kommentaar


        Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
        No nii, küsimus siis suurele ringile, tekkis sõbraga vaidlus. Kas Ronaldinho värav oli rikošetist või ei olnud?
        Ma pigem ütleks, et oli rikošett
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma pigem ütleks, et oli rikošett
          Ma ütleks jälle, et kui youtubeist vaatasid siis tõmba nätsa kvaliteetesem video ja vaata seda hommiku poole mitte kell 2 öösel nagu sina. Silm seletab paremini

          Kommentaar


            Täna õhtul siis võõrsi mäng Leccega...Lähiajaugu meile soosiv ei ole...viimati suutsime võita Leccet 5 jaanuaril 2002. Lecce viimane võit pärineb 2005 2006 hooajast... raske mäng, aga loodame, et paneme 3 punkti kotti ära

            Kommentaar


              Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
              Ma ütleks jälle, et kui youtubeist vaatasid siis tõmba nätsa kvaliteetesem video ja vaata seda hommiku poole mitte kell 2 öösel nagu sina. Silm seletab paremini
              juventuse fännist ei tasu midagi tarka ju loota.

              Kommentaar


                esimene poolaeg läbi ja seis Lecce-Milan 0:0. Mängupilt väga lihtne. Lecce istub 8 ja 9 kesi kaitses ja milan siis valdab palli ja üritab seda lahti harutada. Lecce üritab võimausel kontratega. Parimad võimalused siis milanil ja nimet Borriellol. mitu söötu läbijooksu peale-mööda; löök 2meetri kauguselt peale ronaldinho tsenderdusest-mööda; väravavahiga üksühele-mööda. Loodame siis, et teisel poolaja suudab ta realiseerida ka mõne oma kaaslaste passidest.

                Kommentaar


                  Tuleb Pippo ja teeb ära

                  Kommentaar


                    !!!ronnie!!!

                    Kommentaar


                      lõpuks võeti jõuga oma
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Lecce teeb Milanile Interit. Või Milani ennast?

                        Kommentaar


                          aahahahahah kiirustasin Lecce viigistas 90+2 standardist
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Leccel pole veel õnnestunud sel hooajal kodus kaotada
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Üks silm nutab, teine naerab. Nutab sellepärast, et tänu milanile läks triobeti ennustus ptsi ja naerab sellepärast, et Inter on tabelis tagasi kohal kuhu me kuulume - esimesed siis!
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                nii läks siis seekord sedasi..Lecce-Milan 1:1. Minu isiklik arvamus on, et Lecce ei väärinud seda punkti. Terve mäng istutakse kaitses, mängu ei avata...ime ka, miks nad liigatabelis nii taga on. Pettumus. Aga jah teisel poolajal siis jäi Kakal kasutamata 1:1 olukord, Väravale andis siis söödu Pato, kes oli loetud sekundid enne platsile tulnud. Pato sööt leidis üles jällegi Ronaldinho, kes kõmmutas värava. Kahjuks jah, loetud minutid enne lõppu siis karistuslöögist peaga Lecce suutis viigstada...teenimatu viik neile, aga...Vahepeal milanistad tahtsid ka ühes olukorras penaltit, aga ei antud. Nüüd siis jälle lasime Interil mööda meist minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X