320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga nüüd on meil ikkagi neli väravavahti ju?? Ehk siis kas Dida mahakandmisele või Storari jälle laenule... Pigem tahaks esimest

    Kommentaar


      Kes see neljas siis on?Kalac ju lahkus.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        Kes see neljas siis on?Kalac ju lahkus.
        Pinguta nüüd. Äkki meenub esiväravavahi nimi ,,,
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Meeskonna tasakaal on muidugi hästi paigas. 4 väravavahti, sitaks keskkaitsjaid, sitaks keskpoolkaitsjaid, 1 äär.

          edit: Kas Milan mingit noorenduskuuri ei pidanud alustama?

          Kommentaar


            Kas Roma siis polegi aasta noorem kui Kalac???

            Edit: Homme mängitakse mingit vutti ka. Ma ei viitsigi välja nuputada, mis positsioonil need noored mängivad, kopin kõik suvvilt ära.

            Koosseis:

            Storari, Roma, Antonini, Favalli, Kaladze, Nesta, Oddo, Abate, Flamini, Gattuso, Di Gennaro, Huntelaar, Inzaghi, Pato, Borriello, Ronaldinho, Zigoni, Strasser, Oduamadi, Ikande, Albertazzi, Scampini, Verdi.
            Last edited by Saarlane; 13.08.09, 23:27.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Pinguta nüüd. Äkki meenub esiväravavahi nimi ,,,
              Ah jaa ,see on nüüd see algebra koht,mis mul nõrk on.Noortetiimi väravavahte vist ei juletud vahetuspingile panna.Ja Jasper miks see ülemaailmne ac milani forum ei tööta?
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Just algas mäng avakohtumise Juve vastu penaltitega peksa saanud nteri vastu.

                MILAN

                Storari
                Oddo, Nesta, Favalli, Luca
                Abate, Rino, Flamini
                Ronnie
                Pato, HUNTER

                INTER

                Cesar
                Santon, Materazzi, Samuel, Chivu
                Quaresma, Vieira, Motta
                Stankovic
                Milito, Balotelli

                Kommentaar


                  Interi murelaste koostööst siis koll ja tuleb juvet loputada paari väravaga.

                  Kommentaar


                    Väravat ma jälle mitte kusagilt ei näinud. See ei loe, et ma poolt mängu ei näinud, sest ilmselt neid võimalusi siiski polnudki.

                    Kaitses aga üks viga, mees lastakse trahvilöögi ajal vabalt palli peale jooksma ning sealt see kott tuligi.

                    Kommentaar


                      Nagu ka juve vastu, ise meisterdavad neid väravaid omale.

                      Kommentaar


                        Mina olen rahul, sest kõik läks täpselt nii nagu ma ootasin.

                        Kommentaar


                          Rahul ma pole aga jah, eks oligi oodata midagi sellist...

                          Kommentaar


                            Jõhker huumor sul aga jah lõpus isegi mingid võimalused olid aga jah, palli veeretatakse keskväljal vastase armust ja ei muud midagi samas mõne mehe töötahe on siiski hinnatav nagu ka uue mehe töötahe.Kujutan ette , et kui isegi seagripis Donovan oleks platsil, oleks sellist sirgjoonelist läbiminekut ka rokem kui praegu.
                            Ma ei saa aru kuidas on saanud Ronny nii moodi "ära kaduda", see pole lihtsalt loogiline, see oleks justkui SpaceJami teine osa ,kus lihtsalt on talent varastatud?
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Mis selle foorumiga juhtunud on? Jasper, ehk oskad öelda? Maksmata võlad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                                Ah jaa ,see on nüüd see algebra koht,mis mul nõrk on.Noortetiimi väravavahte vist ei juletud vahetuspingile panna.Ja Jasper miks see ülemaailmne ac milani forum ei tööta?
                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Mis selle foorumiga juhtunud on? Jasper, ehk oskad öelda? Maksmata võlad?
                                Ei tea. Pole mailinglistis ja pole mingeid kontakte edasi arendanud. Mingi kuu aega tagasi, kui ühe trolli ära bännisin, siis see tegi mingeid varikaid ja ähvardas 'tõsiste tagajärgedega'. Vabalt võib häkitud olla. Eks näis. Eilest on sait vähemasti üleval ...

                                Põhimõtteliselt võib noorenduskuuri persse saata. Palli ei mõista absull keegi mängida. Ainuke võimalus on hakata Flamini - Gattuso - Ambroga vastaseid hakkima.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X