320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    algkoosseis

    dida
    oddo nesta silva zambro
    ambro pirlo
    seedorf
    pato borriello ronaldinho

    vahetuses:storari, kaladze,inzaghi, huntelaar,flamini,abate,antonini

    puuduvad: gattuso, abiatti, onyewu

    Kommentaar


      ma ei tea mul on kuidagi hea tunne enne mängu. Äkki sellepärast, et pooleste õllede asemel on nüüd pindised vms.

      Pato WTF!

      Kommentaar


        Leo teeb mängu jooksul ühe vahetuse, mis on ka sunnitud? WTF nagu.

        Kommentaar


          Väga mannetu mäng. Boriellol oli üks särav hetk, kuid oleks võind rohkem täna lüüa.

          Kommentaar


            Nii palju, kui ma nägin, olin üsna rahul (avapoolajaga), aga nägin ka teise poolaja kaht postilööki ja no ikka joppas küll. Aga vähemalt ei pea piinlikkust tundma.

            Kommentaar


              Kuuelt meetrilt pall latti lüüa peab ikka väga kõva oskus olema
              Kuidas see vanasõna oligi, et õnn soosib tugevaid, seega ...
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Leo teeb mängu jooksul ühe vahetuse, mis on ka sunnitud? WTF nagu.
                Standard.
                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Nii palju, kui ma nägin, olin üsna rahul (avapoolajaga), aga nägin ka teise poolaja kaht postilööki ja no ikka joppas küll. Aga vähemalt ei pea piinlikkust tundma.
                Oled sa lõpuks sellest Borriello heitimisest üle saanud?

                Mäng oli jah vene rulett. Oleks võinud nii, oleks võinud naa. Karma ehk oleks soosinud Marseille'i, kes eelmises kohtumises punktideta jäi, kuid tänane 1-1 on minu meelest aus seis. Kui mingi 4-4, 3-3 mitte arvestada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ega milanistad pole mingid lihtsad poisid. Berlusconi is named `Rockstar of the Year' by Rolling Stone magazine. Nagu elu käib.

                  Eilse mängu tsirkus:
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Kuuelt meetrilt pall latti lüüa peab ikka väga kõva oskus olema
                    Kuidas see vanasõna oligi, et õnn soosib tugevaid, seega ...
                    See on Brandaol tavaline. :P Aga tegelt oli ta eile täitsa ok seal ees. Võttis ilusti palle maha ja terroriseeris Milani keskaitset.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Oled sa lõpuks sellest Borriello heitimisest üle saanud?
                      Ma pole kunagi öelnud, et Borriello stabiilselt sitt oleks. Iga kord, kui ta hästi on teinud, olen teda kiitnud. Vaid hooaja esimeste väravate puhul imestasin tema üle ning avaldasin arvamust, et "vaevalt, et ta kunagi Genoa päevade vormi taasnäidata suudab". Tegelikult on ju tore, et ta selle arvamuse ümber loodetavasti suudab lükata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Ma pole kunagi öelnud, et Borriello stabiilselt sitt oleks. Iga kord, kui ta hästi on teinud, olen teda kiitnud. Vaid hooaja esimeste väravate puhul imestasin tema üle ning avaldasin arvamust, et "vaevalt, et ta kunagi Genoa päevade vormi taasnäidata suudab". Tegelikult on ju tore, et ta selle arvamuse ümber loodetavasti suudab lükata.
                        Eieieieiei. Sa tahtsid, et ta saaks klubist kicki peale v***kreemi skandaali. Ja siis see bettimisteema Borrigol vs Huntelaar oli ka, nagu juba öeldud, intelligentsi solvav. 'Kui ta hästi on teinud olen teda kiitnud' on ka subjektiivne teema, sest sellest bettimispakkumisest tuleb välja, et sa nagu üldist mõju meeskonnale ei hinda üldse. Ehk siis sa oled pesueht heiter. Mees näeb lihtsalt parem välja ja saab paremaid naisi:
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          No see vitukreem on omaette asi jah ning õigluse mõttes oleks võinud bännida küll, kuigi kasu see poleks praegust vaadates ilmselgelt toonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            No see vitukreem on omaette asi jah ning õigluse mõttes oleks võinud bännida küll, kuigi kasu see poleks praegust vaadates ilmselgelt toonud.
                            JOKK-i mõttes sai ta Itaalia liiga distsiplinaarkomiteelt kolm kuud.

                            -e-
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Staadion pildil pooltühi.

                              Kommentaar


                                karl15, sa kusagil mujal ei peaks olema? nagu mõne lõkke ääres põlemas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X