320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    njah, hetkel 0:2 taga. tundub, et siin see võiduseeria katkeb.

    Kommentaar


      Asi on selles, et ma mängu vaatasin, sest siis kui ma seda ei teinud, võttis almighty Milan aina võite. Karma.

      Kommentaar


        Kõik hea saab ju ükskord otsa. Ongi aeg nüüd uut seeriat alustada.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          väga kehv mäng. kaitse ikka ülisitt.

          Kommentaar


            Sinna mu kihlvedu läks, vedasin peale Zürichi mängu kihla, et Milan teeb pika võiduseeria, aga karta oli, et 20 mängu on veits palju.

            Kommentaar


              Fabrizio Miccoli:
              särk - gay
              kaptenipael - pro-gay
              kulm - ultragay.

              That is all.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Fabrizio Miccoli:
                särk - gay
                kaptenipael - pro-gay
                kulm - ultragay.

                That is all.
                sa vaatad kulmusid ve? Muidu pean sinuga mitte nõustuma, Miccoli on täitsa tore mängja. Kahju mudiugi et Interile ka see hooaeg peale Roma ühtegi normaalset vastast pole ...
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  sa vaatad kulmusid ve?
                  Jah. Su allkirjas on ka suht gaykulmud.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Gattuso siis olla lepingut pikendanud aga kuna Man.City mehest tõsiselt huvitatud on siis tundub see pigem võimalus korralikult raha välja pressida
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kahju mudiugi et Interile ka see hooaeg peale Roma ühtegi normaalset vastast pole ...
                      oot, wut, lol ?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Gattuso siis olla lepingut pikendanud aga kuna Man.City mehest tõsiselt huvitatud on siis tundub see pigem võimalus korralikult raha välja pressida
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          oot, wut, lol ?
                          Juve tundub sulle tiitlipretendendina ve? Ära aja naerma! Selle hooaja Itaalia häbiplekk Euroopas! Ma peidaks ennast kuskile kaugele praegu ära ja kõik Juve meened viiks ka keldrisse ... krdi jalgpalli spetsialistid ikka :S
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Juve tundub sulle tiitlipretendendina ve? Ära aja naerma! Selle hooaja Itaalia häbiplekk Euroopas! Ma peidaks ennast kuskile kaugele praegu ära ja kõik Juve meened viiks ka keldrisse ... krdi jalgpalli spetsialistid ikka :S
                            Selge see, et Juventus on sitt ja ei kõlba kuskile ning ka see on selge, et ma peaksin häbenema kuskil. Siiski ma sooviks teada, kuidas Juventusest, mis on niigi sitt klubi, 5 punkti närusem tiim oleks suuremaks konkurentsiks sini-must-pededele? Euroopas ollakse ju samal tasemel. Okei, olgu, oletame, et tõestad ära selle kuidagi. Siis tõesta mulle ka ära, miks on AS Roma parem kui Milan, Parma või Sampdoria?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Romas on ju Totti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Selle hooaja Itaalia häbiplekk Euroopas!
                                nujah ... aga hooaeg pole läbi ... ehk näeme Gobbi - Roma vastasseisu Europa League'is(ma huntidele küll ei panustaks).
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X