320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Isiklikult ei arva Interist halligi...aga Jasper, sinu kommenaare ootaks küll. Eriti ootaks vastuseid küsimustele: Miks Pandevit mahaniitnud Favalli kaarti ei saanud ja teiseks tahaks teada kui palju maksis kohtunik? Ja kuidas oli näha Ronaldinhot pennalt möödal öömas? Vastused palun arukalt esitada. Kõike paremat
    Miks üldse see karistuslöök anti, kui Maiconile oleks kollast näitama? kä vittu.
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Milline Derby!
    Gay.
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Milline võit!
    Homo.
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Milline meeskond!
    omasooiharad.

    üleüldse võite kõik putsi minna. tofoa ja krissu04 eesotsas.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Miks üldse see karistuslöök anti, kui Maiconile oleks kollast näitama? kä vittu.
      Gay. Homo.
      omasooiharad.

      üleüldse võite kõik putsi minna. tofoa ja krissu04 eesotsas.
      Ära unusta:

      Kommentaar


        Erinevalt Jasperist tuleb mul siin teemas küll muie suule.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Mida veel säästutiimilt tahta.

          Kommentaar


            Oleks Hunt paksu kobakäpast Ahvi asemel ründes mänginud ja milan algusest hakanud suruma oleks võit taskus.

            Loo moraal, Leonardol on veel paljupalju õppida, enne kui ta special one-ile ära paneb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Oleks Hunt paksu kobakäpast Ahvi asemel ründes mänginud ja milan algusest hakanud suruma oleks võit taskus.

              Loo moraal, Leonardol on veel paljupalju õppida, enne kui ta special one-ile ära paneb.
              Selle teise daivi eest millest ka teine värav tuli, oleks Maicon raudselt kollase pidanud saama. See ei ole milanista jutt, aga vaadake kordust!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Erinevalt Jasperist tuleb mul siin teemas küll muie suule.
                Ja mulle tuleb kogu Itaalia jalgpalli peale üks suur irvitus näole,see ikka niiii mage,igav ja mõttetu et lase aga olla.Ma polnudki juba mingi paar aastat vaatand ja nüüd eile võtsin ennast kokku ja vaatasin ka seda suurt derbit,lootuses midagi normaalset vaadata telekast pühapäeva õhtul-ja nüüd ma ei tee seda jälle mingi paar aastat

                Kommentaar


                  no kui eilne mäng igav oli, siis pole tõesti midagi teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    no kui eilne mäng igav oli, siis pole tõesti midagi teha.
                    Ära võta südamesse, küllap tarryl lihtsalt liverpooli peksa saamist huvitavam vaadata. Võiks hakata panuseid tegema kui suure trahvi saab materazzi selle epic maski eest.

                    Kommentaar


                      krt dinho. lootsin selles mängus temalt enamat. esimene p.a tegeles ta ainult kätelaiutamisega kahjuks. samuti borri ja becks olid kahvatud. pirlol lubati esimene p.a kõik karistus- ja nurgalöögid ära sittuda, teisel p.a enam teda seisva palli juurde ei lastud. seedorf polnud selgelt mänguks valmis, väga puine tundus. kokkuvõttes parem treener võitis. leo (veel) jose vastu ei saa, pole kahtlustki.

                      hoolimata jose halast, siis kohtunik oli mu arust väga hea, kohe alguses välgatas kerge vea eest becksile kaarti ja näitas sellega liini ära. wesley sai mis tahtis. interi daivimisi oleks võinud muidugi veel rohkem ära karistada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Oleks Hunt paksu kobakäpast Ahvi asemel ründes mänginud ja milan algusest hakanud suruma oleks võit taskus.

                        Loo moraal, Leonardol on veel paljupalju õppida, enne kui ta special one-ile ära paneb.
                        LOL. Hunt. Ei saanud isegi Lega Pro tiimi vastu hakkama. Tema asemel oleks pidanud üldse Pippo saatma.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          LOL. Hunt. Ei saanud isegi Lega Pro tiimi vastu hakkama. Tema asemel oleks pidanud üldse Pippo saatma.
                          seda arvad sina, aga mina kui mastermind kelle kõrval mourinho on saast, teab, et Hunt oleks selles mängu ära otsustanud Milani kasuks .

                          Aga ma küsin siis teistmoodi, kui hea Boriello eile õhtul oli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Aga ma küsin siis teistmoodi, kui hea Boriello eile õhtul oli?
                            pärast mängu oli ta kindlasti heal tasemel.

                            Kommentaar


                              Jasper oli siin teemas ikka lootuse üles kütnud, et punamustad pühivad Mourinholt selle vastiku irve näost aga s*****i. Eriti naljakas oli lugeda Mourinho juttu ,et ta Inter oleks ka seitsmekesi võitnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Ja mulle tuleb kogu Itaalia jalgpalli peale üks suur irvitus näole,see ikka niiii mage,igav ja mõttetu et lase aga olla.Ma polnudki juba mingi paar aastat vaatand ja nüüd eile võtsin ennast kokku ja vaatasin ka seda suurt derbit,lootuses midagi normaalset vaadata telekast pühapäeva õhtul-ja nüüd ma ei tee seda jälle mingi paar aastat
                                Vaatasin ka hiljuti ühte Premieri mängu ja mõtlesin, et mida hekki need jobud seal väljakul ainult ringi jalutavad ja lihtsalt kotte näpivad.

                                Nüüd pole pikka aega enam plaanis oma aega sellele jamale kulutada.

                                Paari CL mängu vaatasin ka. Just neid, kus teadagi mis tiim Liverpoolile koti rõõmsalt pähe kiskus. Ütleme nii, et üsna oodatud resultaat, sest vastuseis ülaltoodud põhjustel puudus
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X